Özcan Deniz'in Eski Sevgilisi Buse Narcı'nın, Yeni İşi Belli Oldu!

Özcan Deniz'in Eski Sevgilisi Buse Narcı'nın, Yeni İşi Belli Oldu!

Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı, oyunculuktan şarkıcılığa geçmeye karar verdi.

Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı, oyunculuktan şarkıcılığa geçmeye karar verdi. Yakın arkadaşı olan genç şarkıcı Günsu ile düet yapmaya karar veren Buse Narcı, stüdyoya girdi. İkili, aralık ayında çıkarmayı planladıkları şarkı için hazırlıklara başladı.

20 KONSERLİK ANLAŞMA

Buse Narcı ve Günsu, şarkı çıkmadan 2019 yılı için 20 konserlik anlaşma yaptı.

BUSE NARCI KİMDİR?

1993 yılında dünyaya gelen Buse Narcı, Fethiye'de doğmuştır. Buse Narcı, Tevfik Hiçyılmaz'dan tiyatro eğitimi alan Buse Narcı, Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaktadır. Katıldığı yarışma programlarıyla adından söz ettirmiş, Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenmesiyle Türkiye gündemine oturmuştu.

İlk oyunculuk deneyimini Ammar 2: Cin İstilası filmi ile yaşayan Buse Narcı daha sonra 4N1K filminde rol almıştır. İlk dizi deneyimini ise Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan; kadrosunda Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül isimlerin yer aldığı Türk Malı dizisinde Selin Kuzu karakterini canlandırdı.

Show Tv'de yayınlanan "Bugün Ne Giysem" yarışmasına katılıp burada Barbie olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri alan Buse Narcı, Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.