OSMAN DEVELİOĞLU HABERLERİ

Osman Develioğlu haber, Osman Develioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Develioğlu

Osman Develioğlu

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1956

Osman Develioğlu Kimdir ?

1956 yılında İstanbul'un Kadırga semtinde doğdu. Aslen Kayserilidir. 1979 yılından beri ambalaj sanayiinde faaliyet göstermektedir. Tüm tahsil hayatı İstanbul'da geçti. Yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamladı. 1995-1999 seçimlerinde 3'üncü bölge milletvekili adaylığı, ilçe başkanlığı ve il yönetim kurulu üyeliğinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Osman Develioğlu - 19.03.2019
Fenerbahçe'nin Euroleague Kupasının Anıtı Açıldı
- Fenerbahçe'nin Euroleague kupasının anıtı açıldı İSTANBUL - Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın 2016-2017 sezonunda müzesine götürdüğü Turkish Airlines Euroleague kupasının anıtı Behçelievler'de açıldı. Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın Turkish Airlines Euroleague'in 2016-2017 sezonunda şampiyonluğa ulaşarak müzesine götürdüğü kupa, Bahçelievler Belediyesi tarafından Kocasinan Merkez Mahallesi Kemal Sunal Caddesi'nde anıtlaştırıldı. Sarı-lacivertli kulüpten kimsenin katılmadığı açılışta konuşan Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, "Fenerbahçe Kulübü'nden randevu istedik ama onlar da çok yoğundu.
Osman Develioğlu - 14.03.2019
Mehmet Atalay Spor Salonu Açıldı
Törene, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, salona adı verilen eski Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, eski Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Numan Nafiz Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Açıkgöz ile öğrenciler katıldı.
Osman Develioğlu - 18.02.2019
Mahir Ünal: İstanbul'da Kahramanmaraş'a Maşallah Dedi.
" MARAŞFED tarafından kurtuluş gecesi programı öncesi fuaye alanında milli mücadele de Kahramanmaraş adlı fotoğraf sergisi açıldı. " Kahramanmaraş'ın ünlü dondurma markası ALPEDO geceye katılan tüm Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizi dövme dondurma ikramında bulundu. Türkoğlu Belediyesi Başkanı Osman Okumuş katkılarıyla; milli mücadele döneminde Kahramanmaraş'ı yaşatmak, eski zamanlarda kullanılan çıkrıklar, semerler, bakır mutfak malzemeleri, gem, yemeniler ve yöresel ürün ve kıyafetlerden oluşan mistik sahne kurdu. Bahçelievler belediyesi başkanı Osman Develioğlu ve Başkanvekili Mevlit Uyan'ın salon tahsisiyle gönülleri feth eden sonsuz katkıları ayakta alkışlanırken destekleri için gönülden teşekkürü hak ettiler.
Osman Develioğlu - 15.02.2019
Yıldırım'dan İstanbul'a "Yeşil Koridorlar" Vaadi
Yıldırım, Bahçelievler'de bazı mahallelerde elektrik şebekesini yer altına alacaklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "İlçenin adı Bahçelievler ama ortada bahçe diye bir şey kalmamış. Şirinevler Millet Bahçesi'ni zaten yapacağız. Ama bununla yetinecek değiliz. Daha önemli projelerimiz var. İstanbul'un kuzeyinden güneyine, yeşille maviyi buluşturacak 'yeşil koridorlar' açacağız. Silivri'den başlayıp, Tuzla'ya kadar. Kuzey-güney arasında tam 19 koridor açacağız. İstanbul'un kuzeyindeki yeşille Marmara'yı buluşturacağız. Buralar nefes alma mekanları haline gelecek." Osman Develioğlu'nun Bahçelievler'e çok iyi çalışmalar yaptığını, bundan sonra bayrağı Hakan Bahadır'ın alacağını belirten Yıldırım, "Hakan Bahadır'a oy verirken, beni de unutmayın.
Osman Develioğlu - 20.01.2019
Yıldırım'dan Bayburtlular'a Ziyaret
Ziyarette Yıldırım'a Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ve AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan adayı Hakan Bahadır eşlik etti.
Osman Develioğlu - 08.11.2018
Uluslararası Yahya Kemal Sempozyumu" Başladı
Açılışta konuşan Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, kökü mazide olan bir toplumun gençlerini yetiştirmek adına bu sempozyumu düzenlediklerini söyledi.
Osman Develioğlu - 03.10.2018
Dha İstanbul Bülteni - 6
Hakim anne ile savcı babanın oğlu olan Görkem Sertaç Göçmen  geçen yıl Ataköy'de 9 katlı hakim ve savcı lojmanın 7. katından ateş açarak 2 kişinin yaralanmasına neden olmuştu.  Görüntü dökümü: ------------------- EK GÖRÜNTÜ -Adliyeden çıkışı GEÇİLEN GÖRÜNTÜ Şüphelinin adliyeye girişi Genel ve detay 03.10.2018 - 13.33 Haber Kodu : 181003095 03.10.2018 - 16.28 Haber Kodu : 181003165 ==================== 3- HASTASI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN DOKTOR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI  Haber: Gülseli KENARLI Kamera: Güven USTA - Yılmaz BEZGİN / İstanbul DHA  Hastası tarafından uğradığı silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybeden Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Dr. Fikret Hacıosman son yolculuğuna uğurlandı. Hacıosman'ın cenaze namazı Bahçelievler Mehmet Ülker Cami'nde ikindi namazının ardından kılındı. Cenaze namazı öncesi Hacıosman'ın eşi Mutlu Esentürk Hacıosman ve kızı Beril Zeynep Hacıosman taziyeleri kabul etti.  Cenaze törenine Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof.
Osman Develioğlu - 03.10.2018
Hastası Tarafından Öldürülen Doktor Son Yolculuğuna Uğurlandı
Haber: Gülseli KENARLI Kamera: Güven USTA - Yılmaz BEZGİN / İstanbul DHA  Hastası tarafından uğradığı silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybeden Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Dr. Fikret Hacıosman son yolculuğuna uğurlandı. Hacıosman'ın cenaze namazı Bahçelievler Mehmet Ülker Cami'nde ikindi namazının ardından kılındı. Cenaze namazı öncesi Hacıosman'ın eşi Mutlu Esentürk Hacıosman ve kızı Beril Zeynep Hacıosman taziyeleri kabul etti.  Cenaze törenine Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof.
Osman Develioğlu - 14.08.2018
10. Osmanlı'dan Günümüze Nakış Sergisi" Açıldı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Nakkaş Kahramanmaraş ve Mado iş birliğiyle, Sultanahmet Meydanı'ndaki Türk ve İslam Eserleri Müzesi'nde (TİEM) gerçekleştirilen açılışa İstanbul Valisi Vasip Şahin'in eşi Şeyma Şahin, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Nakkaş Kahramanmaraş Genel Koordinatörü Sıdıka Gürkan, eğitimci yazar Vehbi Vakkasoğlu ve İstanbullu sanatseverler katıldı.
Osman Develioğlu - 13.07.2018
15 Temmuz Roman Yarışması Ödül Töreni
Kur'an-ı Kerim tilaveti ve 15 Temmuz'da yaşananlara ilişkin hazırlanan bir videonun gösterimiyle başlayan programda konuşan Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Hafıza-i beşer nisyan ile malüldür sözünü hatırlatarak, "Şunu söylüyor büyüklerimiz, insan hafızasında unutma hastalığı vardır ama yazı ve kayıt şaşmaz, devamlı durur.
Osman Develioğlu - 07.06.2018
Akif Emre'nin Derdi İslam Ümmetinin Dertlerini Yüklenmekti"
'Semere-i hayat, hayır ile yad edilmektir' sözünü anımsatan Kurtulmuş, şunları söyledi: "Yani insanın hayatta kazandığı birtakım maddi makam, mevki, maddiyat, kazanç vesaire değil, semere-i hayat, insan dünyadan giderken hayırla yad edilmesidir. Akif Emre'nin semere-i hayatta hayırla yad edilen bir iyi insan olduğuna hepimiz şehadet ediyoruz. Şimdi bizim üzerimize düşen bugün burada örneğini gördüğümüz gibi bu tür önemli insanların ismini yaşatmak ve gelecek nesillerimize, bu yavrularımıza insanların nasıl güçlü bir insan olarak yetişebileceğini güzel örnekler üzerinden anlatabilmektir. Akif Emre Kültür Merkezi'nin faaliyetleri devam ettiği müddetçe buraya gelen evlatlarımız 'Kimdir bu Akif Emre?' diye merak edecek ve buraya geldiklerinde de Akif Emre'nin şahsiyetini, kimliğini, kişiliğini ve fikirlerini yakından öğrenecekler. Ümit ediyorum ki bu gençlik merkezindeki çalışmalardan nice Akif Emre'ler, memlekete faydalı olacak gençlerimiz yetişecek. Hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum." "Bu gök kubbede Akif Emre hoş bir sada bıraktı" Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da kültür merkezine Akif Emre adının verilmesinin ayrı bir mutluluk kaynağı olduğunu belirterek, "Bu gök kubbede Akif Emre hoş bir sada bıraktı.
Osman Develioğlu - 04.06.2018
Bahçelievler Belediyesi'nden Ramazan Yardımı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, 14 yıldır ihtiyaç sahiplerine erzak kolisi dağıttıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Ramazan ayı nedeniyle yaptığımız bu yardımlarımızı, vatandaşlarımızı yormadan ve onların onurlarını zedelemeden, en önemlisi de izdihama meydan vermemek için en uygun koşullarda evlerine kadar giderek yapıyoruz.
Osman Develioğlu - 04.06.2018
Bahçelievler'de Erzak Kolileri İhtiyaç Sahiplerinin Adresine Teslim Ediliyor
Geleneksel olarak 14 yıldan beri aralıksız olarak ihtiyaç sahiplerine erzak kolisi dağıttıklarını belirten Belediye Başkanı Osman Develioğlu, "Ramazan ayı nedeniyle yaptığımız bu yardımlarımızı vatandaşlarımızı yormadan ve onların onurlarını zedelemeden, en önemlisi de izdihama meydan vermemek için en uygun koşullarda evlerine kadar giderek yapıyoruz.
Osman Develioğlu - 02.05.2018
Müsiad İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü: "Kendi İçimizdeki Değerleri Tanıma, Görme Fırsatı Bulduk"
Türk gıda ve tarım ürünlerin Arap iş adamlarına tanıtılması ve işbirliğinin arttırılması amacıyla Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği'nin (TÜRAP) düzenlediği, Ekonomi Bakanlığı, KOSGEB, İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, TOBB ve MÜSİAD tarafından desteklenen 11'inci Türk-Arap Buluşması başladı. Bu kapsamda 5'inci Türk-Arap Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı, 3'üncü Türk-Arap Tarım ve Tarım Teknolojileri Fuarı, 2'nci Türk-Arap Otel, Kafe, Pastane Ekipmanları, Ağırlama, Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarlarının açılışı gerçekleştirildi. Bahçelievler'de bir otelde gerçekleştirilen açılışa Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, TÜRAP Derneği Genel Başkanı Sabuhi Attar, MÜSİAD Genel Başkan Vekili Mahmut Asmalı, MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü, Dünya Fahri Konsoloslar Birliği Türkiye Başkanı ve Haşimi Ürdün Krallığı İzmir Fahri Konsolosu Ömer Kaplan, 15 Arap ülkesinden yaklaşık bin iş adamı ile çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.
Osman Develioğlu - 30.04.2018
Geniş Haber) Uludere Şehidi İstanbul'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
ŞIRNAK Uludere'de terör örgütü PKK mensuplarının üs bölgesine düzenlediği saldırıda şehit olan piyade Onbaşı Sedat Mekan (23)İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı. Bahçelievler Kuba Camii'nde düzenlenen törende şehidin ailesi ve yakınları, gözyaşlarına boğuldu. Anne Özlem Mekan ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan, şehitlerini asker selamıyla uğurladı.  Şehit Onbaşı Sedat Mekan için Bahçelievler Kuba Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene şehidin ailesi ve yakınları başta olmak üzere protokol üyeleri, askeri ve emniyet personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cami avlusunda taziyeleri baba Murat, anne Özlem ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan başta olmak üzere diğer aile mensupları kabul etti. Tabutun başına gelen aile mensupları uzun süre tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Ağabeyinin asker kepini giyerek cenazeye katılan Semih Mekan, tabutun önünde sık sık asker selamı verdi.  BAKAN KAYA ŞEHİDİN ANNESİ VE NİŞANLISIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ Şehidin askere gitmeden önce nişanlandığı Zeynep Aydoğdu ile anne Özlem Mekan, cenazede yan yana durdu. Ayakta durmakta güçlük çeken acılı aile üyelerine cenazeye katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya destek oldu. Hem annenin hem nişanlısının yanından bir an olsun ayrılmayan Bakan Kaya zaman zaman her ikisine de sarılarak acılarını paylaştı.  Cenaze töreninde Bakan Kaya'nın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Mustafa Ataş Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da yer aldı.
Osman Develioğlu - 30.04.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
  Görüntü Dökümü: -------------------------- -Özden'in naaşının getirilmesi -Askeri tören -Genel ve detaylar 30.04.2018 - 14.19 - Haber Kodu : 180430079 30.04.2018 - 14.30 - Haber Kodu : 180430081 ======================================= 2- (Geniş Haber)  ULUDERE ŞEHİDİ İSTANBUL'DA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Haber-Kamera: Enver ALAS-Akın ÇELİKTAŞ / İstanbul DHA Şırnak Uludere'de terör örgütü PKK mensuplarının üs bölgesine düzenlediği saldırıda şehit olan piyade Onbaşı Sedat Mekan (23)İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı. Bahçelievler Kuba Camii'nde düzenlenen törende şehidin ailesi ve yakınları, gözyaşlarına boğuldu. Anne Özlem Mekan ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan, şehitlerini asker selamıyla uğurladı.  Şehit Onbaşı Sedat Mekan için Bahçelievler Kuba Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene şehidin ailesi ve yakınları başta olmak üzere protokol üyeleri, askeri ve emniyet personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cami avlusunda taziyeleri baba Murat, anne Özlem ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan başta olmak üzere diğer aile mensupları kabul etti. Tabutun başına gelen aile mensupları uzun süre tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Ağabeyinin asker kepini giyerek cenazeye katılan Semih Mekan, tabutun önünde sık sık asker selamı verdi.  BAKAN KAYA ŞEHİDİN ANNESİ VE NİŞANLISIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ Şehidin askere gitmeden önce nişanlandığı Zeynep Aydoğdu ile anne Özlem Mekan, cenazede yan yana durdu. Ayakta durmakta güçlük çeken acılı aile üyelerine cenazeye katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya destek oldu. Hem annenin hem nişanlısının yanından bir an olsun ayrılmayan Bakan Kaya zaman zaman her ikisine de sarılarak acılarını paylaştı.  Cenaze töreninde Bakan Kaya'nın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Mustafa Ataş Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da yer aldı.
Osman Develioğlu - 30.04.2018
Geniş Haber) Uludere Şehidi İstanbul'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
Haber-Kamera: Enver ALAS-Akın ÇELİKTAŞ / İstanbul DHA Şırnak Uludere'de terör örgütü PKK mensuplarının üs bölgesine düzenlediği saldırıda şehit olan piyade Onbaşı Sedat Mekan (23)İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı. Bahçelievler Kuba Camii'nde düzenlenen törende şehidin ailesi ve yakınları, gözyaşlarına boğuldu. Anne Özlem Mekan ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan, şehitlerini asker selamıyla uğurladı.  Şehit Onbaşı Sedat Mekan için Bahçelievler Kuba Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene şehidin ailesi ve yakınları başta olmak üzere protokol üyeleri, askeri ve emniyet personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cami avlusunda taziyeleri baba Murat, anne Özlem ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan başta olmak üzere diğer aile mensupları kabul etti. Tabutun başına gelen aile mensupları uzun süre tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Ağabeyinin asker kepini giyerek cenazeye katılan Semih Mekan, tabutun önünde sık sık asker selamı verdi.  BAKAN KAYA ŞEHİDİN ANNESİ VE NİŞANLISIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ Şehidin askere gitmeden önce nişanlandığı Zeynep Aydoğdu ile anne Özlem Mekan, cenazede yan yana durdu. Ayakta durmakta güçlük çeken acılı aile üyelerine cenazeye katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya destek oldu. Hem annenin hem nişanlısının yanından bir an olsun ayrılmayan Bakan Kaya zaman zaman her ikisine de sarılarak acılarını paylaştı.  Cenaze töreninde Bakan Kaya'nın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Mustafa Ataş Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da yer aldı.
Osman Develioğlu - 30.04.2018
Şehit Piyade Er Mekan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker ile Mustafa Ataş, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile bazı milletvekilleri ve askeri yetkililer katıldı.
Osman Develioğlu - 28.04.2018
"Kanser Değil, Biz Güçlüyüz"
Nurettin Topçu Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konsere Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, kanser hastaları ve hasta yakınları katıldı.
Osman Develioğlu - 28.04.2018
Kanser Değil, Biz Güçlüyüz"
Nurettin Topçu Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konsere Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, kanser hastaları ve hasta yakınları katıldı.
Osman Develioğlu - 27.04.2018
Ne Demek Olduğunu Bilirim"
Nurettin Topçu Kültür Merkezinde yapılan konsere Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, kanser hastaları ve hasta yakınları katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Develioğlu Haberleri | Osman Develioğlu Kimdir - Haberler - Osman Develioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Develioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. BAHÇELİEVLER'DE 50 YILLIK PAZARIN TAŞINMASINI PAZARCILAR PROTESTO ETTİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 10:20:18. #1.14#

title