Osman Akar Haberleri

Osman Akar haber, Osman Akar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Akar 25.8.2020
Erzurum Valisi Okay Memiş'ten pandemi döneminde "organik bal tüketin" önerisi Açıklaması
Öte yandan Vali Memiş ile bal hasadına katılan Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Bölükbaşı, Bölge Adliye Başsavcısı Ünal Bingül ve Tarım İl Müdürü Osman Akar'ın kovanların yanına gelmeye çekinmeleri ilginç görüntüler oluşturdu.
Osman Akar 29.7.2020
Doğu Anadolu'dan kurbanlık sevkiyatı Kovid-19'a rağmen arttı
Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Akar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bayram öncesindeki sevkiyat artışının, beklentinin üzerinde gerçekleştiğini belirtti.
Osman Akar 18.2.2020
Erzurum'da yağ ve peynir üreticileri denetlendi
Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı "Gıda Denetimi Seferberliği" kapsamında Erzurum'da ürün bazlı denetimler gerçekleştirildi. Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Akar ile gıda kontrol görevlileri, Aziziye ilçesindeki Organize Sanayi Bölgesi'nde yağ ve peynir üreten tesisi denetledi.
Osman Akar 13.12.2019
Erzurum'da 20 çiftçiye süt sağım makinesi dağıtıldı
Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Hakan Oral'ın yanı sıra İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Akar'ın da katıldığı programın sonunda çiftçilere süt sağım makineleri dağıtıldı.
Osman Akar 10.12.2019
Erzurumlu besiciler devlet desteğiyle süte değer katıyor
Toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, KUDAKA Genel Sekreteri Osman Demirdöğen, DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir, Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Akar, Ticaret Borsası Başkanı Hakan Oral katıldı.
Osman Akar 25.11.2019
Erzurum'da et üretim tesisleri denetlendi
İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Akar, denetime ilişkin gazetecilere yaptığı açıklamada, kentte 2019 başından bu yana yaklaşık 11 bin 500 işletmede denetim yapıldığını aktardı.
Şu an buradasınız: Osman Akar Haberleri | Osman Akar Kimdir - Haberler - Osman Akar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Akar kimdir, hayatı ve biyografisi. Aşkale'de tarım ve hayvancılık faaliyetleri konuşuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.9.2020 21:01:59. #1.14#
title