Ofspor Haberleri

Ofspor haber, Ofspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ofspor - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
Ligde oynanan 8. hafta karşılaşmalarının ardından 3 grupta puan durumu şu şekilde oluştu: 1. Grup O G B M A Y AV P 1.BATMAN PETROLSPOR 8 6 2 0 11 3 8 20 2.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 8 6 1 1 13 5 8 19 3.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 8 4 3 1 11 8 3 15 4.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 8 4 2 2 12 9 3 14 5.FORMÜL ERBAASPOR 8 4 2 2 7 5 2 14 6.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 8 3 3 2 8 4 4 12 7.BURSA YILDIRIMSPOR 8 3 3 2 11 8 3 12 8.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 8 3 2 3 15 12 3 11 9.HENDEK SPOR 8 2 4 2 8 7 1 10 10.ÇATALCASPOR 8 2 3 3 15 13 2 9 11.ARTVİN HOPASPOR 8 2 2 4 12 13 -1 8 12.FATSA BELEDİYESPOR 8 1 5 2 2 4 -2 8 13.BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ 8 2 2 4 5 10 -5 8 14.ELAZIĞSPOR 8 2 2 4 13 19 -6 8 15.KAHTA 02 SPOR 8 1 4 3 11 14 -3 7 16.BERGAMA BELEDİYESPOR 8 1 3 4 8 12 -4 6 17.KARAMAN BELEDİYESPOR 8 1 3 4 9 15 -6 6 18.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 8 1 2 5 11 21 -10 5 2. Grup O G B M A Y AV P 1.İSKENDERUNSPOR 8 4 3 1 16 8 8 15 2.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 8 4 3 1 11 8 3 15 3.KUŞADASISPOR 8 4 2 2 13 7 6 14 4.52 ORDUSPOR 8 3 5 0 10 7 3 14 5.BITEXEN DÜZCESPOR 7 4 1 2 10 8 2 13 6.YOMRASPOR 8 3 3 2 13 11 2 12 7.GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZSPOR 7 4 0 3 9 7 2 12 8.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ 7 2 5 0 6 4 2 11 9.ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 7 2 4 1 13 12 1 10 10.ALTINDAĞSPOR 8 2 4 2 10 10 0 10 11.68 AKSARAY BELEDİYESPOR 8 3 1 4 10 12 -2 10 12.HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN 7 2 3 2 9 9 0 9 13.BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 8 2 3 3 9 10 -1 9 14.BAYRAMPAŞA 7 1 5 1 4 4 0 8 15.REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 7 1 3 3 8 9 -1 6 16.HACETTEPE 8 1 3 4 7 9 -2 6 17.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 7 1 3 3 7 12 -5 6 18.ÇARŞAMBASPOR 8 1 2 5 4 10 -6 5 19.KIZILCABÖLÜKSPOR 8 0 3 5 7 19 -12 3 - 3. Grup O G B M A Y AV P 1.FETHİYESPOR 8 6 1 1 26 10 16 19 2.ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ 8 4 4 0 17 5 12 16 3.ESENLER EROKSPOR 8 4 2 2 16 10 6 14 4.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 8 4 2 2 10 7 3 14 5.EDİRNESPOR 8 3 4 1 8 3 5 13 6.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 8 3 4 1 7 3 4 13 7.GÜMÜŞHANESPOR 8 3 4 1 7 4 3 13 8.AĞRI 1970 SPOR 8 4 1 3 8 8 0 13 9.BELEDİYE DERİNCESPOR 8 2 5 1 6 6 0 11 10.KARŞIYAKA 8 2 4 2 9 6 3 10 11.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 8 2 4 2 10 8 2 10 12.İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 8 2 4 2 9 10 -1 10 13.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 8 2 3 3 9 12 -3 9 14.OFSPOR 8 2 2 4 7 15 -8 8 15.
Ofspor - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Futbolda TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları yapıldı.
Ofspor - 15.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman) 16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe) 14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe) 14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz) 14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgöler Akademi-Fatsa Belediyespor (Polatlı İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Hendekspor (Müjdat Gürsü) 14.00 Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor (Kahta İlçe) 2. Grup: 17 Ekim Pazar: 13.00 Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi (Yomra İlçe) 14.00 Altındağspor-Alagöz Holding Iğdır (Stadı henüz açıklanmadı) 14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe) 14.00 Çarşambaspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çarşamba Şehir) 14.00 İskenderunspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 52 Orduspor-Bayrampaşaspor (19 Eylül) 14.00 Bitexen Düzcespor-Hacettepe (Düzce 18 Temmuz) 14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor (Şile) 3. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Kardemir Karabükspor (Başpınar) 14.00 Belediye Derincespor-Orduspor 1967 (Derince Belediye) 14.00 Esenler Erokspor-Ofspor (Esenler Erokspor) 14.
Ofspor - 13.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
Ligde oynanan 7. hafta karşılaşmalarının ardından 3 grupta puan durumu şu şekilde oluştu: 1. Grup O G B M A Y AV P 1.ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR 7 6 1 0 13 4 9 19 2.BATMAN PETROL SPOR 7 5 2 0 8 2 6 17 3.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 7 4 2 1 11 6 5 14 4.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 7 3 3 1 9 7 2 12 5.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 7 3 2 2 12 7 5 11 6.FORMÜL ERBAASPOR 7 3 2 2 5 4 1 11 7.ÇATALCASPOR 7 2 3 2 15 11 4 9 8.OSMANİYESPOR 7 2 3 2 7 4 3 9 9.BURSA YILDIRIMSPOR 7 2 3 2 9 7 2 9 10.ARTVİN HOPASPOR 7 2 2 3 11 11 0 8 11.HENDEK SPOR 7 1 4 2 6 7 -1 7 12.FATSA BELEDİYESPOR 7 1 4 2 2 4 -2 7 13.BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ 7 2 1 4 5 10 -5 7 14.ELAZIĞSPOR 7 2 1 4 10 16 -6 7 15.BERGAMA BELEDİYESPOR 7 1 3 3 7 10 -3 6 16.KARAMAN BELEDİYESPOR 7 1 3 3 8 13 -5 6 17.KAHTA 02 SPOR 7 0 4 3 6 11 -5 4 18.SANCAKTEPE 7 1 1 5 8 18 -10 4 - 2. Grup O G B M A Y AV P 1.KUŞADASISPOR 7 4 2 1 13 5 8 14 2.52 ORDUSPOR 7 3 4 0 10 7 3 13 3.İSKENDERUNSPOR 7 3 3 1 13 8 5 12 4.YOMRASPOR 7 3 3 1 13 10 3 12 5.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 7 3 3 1 9 7 2 12 6.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI 7 2 5 0 6 4 2 11 7.BITEXEN DÜZCESPOR 6 3 1 2 8 7 1 10 8.68 AKSARAY BELEDİYESPOR 7 3 1 3 8 8 0 10 9.HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN 6 2 3 1 9 6 3 9 10.ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR 6 2 3 1 11 10 1 9 11.ALTINDAĞSPOR 7 2 3 2 8 8 0 9 12.GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZSPOR 6 3 0 3 5 5 0 9 13.BAYRAMPAŞASPOR 6 1 4 1 4 4 0 7 14.HACETTEPE 7 1 3 3 6 7 -1 6 15.BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 7 1 3 3 8 10 -2 6 16.ÇARŞAMBASPOR 7 1 2 4 4 9 -5 5 17.REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 6 0 3 3 6 9 -3 3 18.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 6 0 3 3 6 12 -6 3 19.KIZILCABÖLÜKSPOR 7 0 3 4 6 17 -11 3 - 3. Grup O G B M A Y AV P 1.FETHİYESPOR 7 5 1 1 22 8 14 16 2.ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ 7 4 3 0 16 4 12 15 3.EDİRNESPOR 7 3 4 0 8 2 6 13 4.GÜMÜŞHANESPOR 7 3 4 0 5 0 5 13 5.ÇANKAYA 7 3 2 2 9 7 2 11 6.ESENLER EROKSPOR 7 3 2 2 10 9 1 11 7.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 7 2 4 1 5 3 2 10 8.BELEDİYE DERİNCESPOR 7 2 4 1 5 5 0 10 9.AĞRI 1970 SPOR 7 3 1 3 7 8 -1 10 10.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 7 2 3 2 8 6 2 9 11.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 7 2 3 2 9 11 -2 9 12.OFSPOR 7 2 2 3 6 9 -3 8 13.
Ofspor - 13.10.2021
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda TFF 3. Lig'de 7. hafta maçları yapıldı.
Ofspor - 12.10.2021
ESENLER EROKSPOR SON KARŞILAŞMASINI FARKLI KAZANDI
2021-2022 TFF 3. Lig 3. Grup'ta 6. haftada oynanan maçlar sonrası oluşan puan durumu ise şöyle: PUAN TABLOSU O G B M A Y AV P 1. FETHİYESPOR 6 5 0 1 21 7 14 15 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S. K. 6 4 2 0 15 3 12 14 3. EDİRNESPOR 6 3 3 0 8 2 6 12 4. GÜMÜŞHANESPOR 6 3 3 0 5 0 5 12 5. ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 6 3 1 2 9 7 2 10 6. ESENLER EROKSPOR 6 3 1 2 9 8 1 10 7. KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 6 2 3 1 5 3 2 9 8. AGRI 1970 SPOR 6 3 0 3 7 8 ·l 9 9. KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 6 2 2 2 8 6 2 8 10. BELEDİYE DERİNCE SPOR 6 1 4 1 4 5 ·l 7 11. OFSPOR A.
Ofspor - 11.10.2021
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi yarın başlayacak
Ligde 7. haftanın programı şöyle: 1. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Batman Petrolspor-Karaman Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor (Dumlupınar) 14.00 Formül Erbaaspor-Kahta 02 (Erbaa İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Sancaktepe (Nevşehir Gazi) 14.00 Fatsa Belediyespor-Bergama Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.00 Hendekspor-1954 Kelkit Belediyespor (Hendek Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Bolluca) 14.00 Bursa Yıldırımspor-Başkent Gözgözler Akademi (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 2. Grup Yarın: 14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Alemdağ) 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Yomraspor (Alanya Milli Egemenlik) 14.00 Kızılcabölükspor-Çarşambaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.00 68 Aksaray Belediyespor-Bitexen Düzcespor (Dağılgan) 14.00 Iğdır-52 Orduspor (Osmanlı) 14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Altındağspor (Siirt Atatürk) 14.00 Bayrampaşa-İskenderunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 14.00 Kuşadasıspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Kuşadası Özer Türk) 14.00 Hacettepe-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yenimahalle Hasan Doğan) 3. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Kardemir Karabükspor-Belediye Derincespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 14.00 Edirnespor-İçel İdmanyurdu (Edirne 25 Kasım) 14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Gümüşhane Yenişehir) 14.00 Ceyhanspor-Ağrı 1970 (Ceyhan İlçe) 14.00 Ofspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Of İlçe) 14.
Ofspor - 10.10.2021
Fethiyespor'dan 9 yıl sonra gelen seri
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta evinde Kardemir Karabükspor'u 5-0 mağlup ederek üst üste 5'inci galibiyetini alan ve zirvedeki yerini koruyan lider Fethiyespor, 9 yıl sonra 5'te 5 yaptı. En son 2012'de 2'nci Lig'de art arda Çankırıspor, Tepecikspor (D), Turgutluspor, İstanbul Güngörenspor (D) ve Bozüyükspor'u yenerek başarılı bir seri yakalayan lacivert-beyazlılar, bu sezon da Esenler Erokspor, İçel İdmanyurdu (D), Mardin 1969, Ofspor (D) ve Karabükspor engellerini aşarak aynı başarıyı tekrarladı.
Ofspor - 09.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
6 4 2 0 15 3 12 14 3.EDİRNESPOR 6 3 3 0 8 2 6 12 4.GÜMÜŞHANESPOR 6 3 3 0 5 0 5 12 5.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 6 3 1 2 9 7 2 10 6.ESENLER EROKSPOR 6 3 1 2 9 8 1 10 7.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 6 2 3 1 5 3 2 9 8.AĞRI 1970 SPOR 6 3 0 3 7 8 -1 9 9.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 6 2 2 2 8 6 2 8 10.BELEDİYE DERİNCE SPOR 6 1 4 1 4 5 -1 7 11.OFSPOR A.
Ofspor - 09.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 6. haftası 3 grupta oynanan müsabakalarla tamamlandı.
Ofspor - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Uşakspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Pendikspor (Isparta Atatürk) Kırmızı Grup: 13.30 Adıyaman-Etimesgut Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Silahtaroğlu Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Niğde Anadolu-Afjet Afyonspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 15.30 Bodrumspor-Kahramanmaraşspor (Bodrum İlçe) 15.30 Somaspor-Turgutluspor (Soma Atatürk) 15.30 Sarıyer-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 İnegölspor-Diyarbekirspor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Sakaryaspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sivas Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor (Kelkit İlçe) 14.30 Artvin Hopaspor-Belediye Kütahyaspor (Hopa İlçe) 14.30 Fatsa Belediyespor-Formül Erbaaspor (Fatsa İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Hendekspor (Kemal Kaynaş) 15.00 Başkent Gözgözler Akademi-Arnavutköy Belediyespor (Polatlı İlçe) 15.00 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak) 15.30 Sancaktepe-Kahta 02 Spor (15 Temmuz) 15.30 Bergama Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Menemen İlçe) 15.30 Çatalcaspor-Nevşehir Belediyespor (Müjdat Gürsu) 2. Grup: Yarın: 14.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Bayrampaşaspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Yomraspor-Kızılcabölükspor (Yomra İlçe) 14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Yeşiltepe) 14.30 52 Orduspor-Siirt İl Özel İdaresi (19 Eylül) 15.00 Altındağspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çubuk İlçe) 15.00 İskenderunspor-Iğdır (5 Temmuz) 15.00 Bitexen Düzcespor-Kuşadasıspor (18 Temmuz) 15.00 Çarşambaspor-Hacettepe (Çarşamba Şehir) 15.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Şile) 3. Grup: Yarın: 14.00 Ağrı 1970-Gümüşhanespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Mardin 1969 (Başpınar) 14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Edirnespor (Faruk Çelik) 15.00 Çankaya-Büyükçekmece Tepecikspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 15.30 Esenler Erokspor-İçel İdmanyurdu (Esenler Erokspor) 15.30 Modafen-Ceyhanspor (Alemdağ) 15.30 Belediye Derincespor-Ofspor (Derince Belediye) 19.
Ofspor - 04.10.2021
Fethiyespor zirvenin sahibi
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta deplasmanda Ofspor'u 4-0 mağlup ederek 12 puanla liderlik koltuğunu koruyan Fethiyespor, üst üste 4'üncü galibiyetini alarak rakiplerine göz dağı verdi.
Ofspor - 03.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Ligde 5. hafta maçlarının ardından 1 ve 3. Grup'ta oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup TAKIM O G B M A Y AV P 1.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİSPOR 5 4 1 0 7 2 5 13 2.BATMAN PETROLSPOR 5 3 2 0 6 2 4 11 3.ÇATALCASPOR 5 2 3 0 11 4 7 9 4.OSMANİYESPOR 5 2 3 0 6 1 5 9 5.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 5 2 3 0 6 3 3 9 6.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 5 2 2 1 7 5 2 8 7.BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ 5 2 1 2 4 5 -1 7 8.FORMÜL ERBAASPOR 5 2 1 2 3 4 -1 7 9.HENDEKSPOR 5 1 3 1 6 6 0 6 10.ARTVİN HOPASPOR 5 1 2 2 7 7 0 5 11.BURSA YILDIRIMSPOR 5 1 2 2 5 5 0 5 12.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 5 1 2 2 5 6 -1 5 13.FATSA BELEDİYESPOR 5 1 2 2 2 4 -2 5 14.KARAMAN BELEDİYESPOR 5 1 2 2 8 12 -4 5 15.KAHTA 02 5 0 4 1 4 6 -2 4 16.BERGAMA BELEDİYESPOR 5 1 1 3 5 8 -3 4 17.ELAZIĞSPOR 5 1 1 3 5 10 -5 4 18.SANCAKTEPE 5 0 1 4 5 12 -7 1 3. Grup TAKIM O G B M A Y AV P 1.FETHİYESPOR 5 4 0 1 16 7 9 12 2.ORDUSPOR 1967 5 3 2 0 13 2 11 11 3.EDİRNESPOR 5 2 3 0 6 2 4 9 4.GÜMÜŞHANESPOR 5 2 3 0 4 0 4 9 5.AĞRI 1970 5 3 0 2 7 7 0 9 6.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 5 2 2 1 8 4 4 8 7.ÇANKAYA 5 2 1 2 6 7 -1 7 8.OFSPOR 5 2 1 2 6 8 -2 7 9.
Ofspor - 03.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 5. haftası bir maç dışında tamamlandı.
Ofspor - 01.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, profesyonel futbol liglerinde yapılacak maçların programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya) 20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 16.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Göztepe-GZT Giresunspor (Gürsel Aksel) 19.00 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park) 3 Ekim Pazar: 13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya) 16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Vefa) 16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk) 19.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana) 19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli) 3 Ekim Pazar: 13.30 Beypiliç Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk) 16.00 Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp) 19.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.30 Pazarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe) 14.30 Anagold 24Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk) 16.00 Amed Sportif Faaliyetler-Eskişehirspor (Diyarbakır) 19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Akhisarspor (Tarsus İlçe) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 İnegölspor-Adıyaman (İnegöl İlçe) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Sivas Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sakaryaspor (Van Atatürk) 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor (Ortahisar Yavuz Selim) 16.00 Somaspor-Ergene Velimeşespor (Soma Atatürk) 16.00 Sarıyer-Kahramanmaraşspor (Yusuf Ziya Öniş) 16.00 Bodrumspor-Turgutluspor (Bodrum İlçe) 16.00 Niğde Anadolu-Etimesgut Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 19.00 Ankaraspor-Diyarbekirspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Serik Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: 3 Ekim Pazar: 14.30 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir) 14.30 Belediye Kütahyaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Dumlupınar) 14.30 Nevşehir Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Nevşehir Gazi) 14.30 Kahta 02-Çatalcaspor (Kahta İlçe) 15.00 Formül Erbaaspor-Sancaktepe (Erbaa İlçe) 15.00 Elazığspor-Karaman Belediyespor (Elazığ Doğukent) 15.30 Bursa Yıldırımspor-Fatsa Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Hendekspor-Osmaniyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bergama Belediyespor (Bolluca) 2. Grup: 3 Ekim Pazar: 14.30 Iğdır-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 14.30 Siirt İl Özel İdaresi-İskenderunspor (Siirt Atatürk) 15.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-52 Orduspor (Alanya Milli Egemenlik) 15.00 Hacettepe-Yomraspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 15.00 68 Aksaray Belediyespor-Çarşambaspor (Dağılgan) 15.30 Kuşadasıspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Kuşadası Özer Türk) 15.30 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Darıca İlçe) 15.30 Kızılcabölükspor-Altındağspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 4 Ekim Pazartesi: 15.30 Beyoğlu Yeni Çarşı-Bitexen Düzcespor (Alemdağ) 3 Grup: 3 Ekim Pazar: 13.30 Mardin 1969-Belediye Derincespor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Gümüşhanespor-Modafen (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Ofspor-Fethiyespor (Of İlçe) 15.
Ofspor - 29.09.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur elemeleri, oynanan 13 maçla sürdü.
Ofspor - 27.09.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada yarın, 29 ve 30 Eylül'de oynanacak 2. eleme turu maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Stadı henüz açıklanmadı) 15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım) 18.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin) 29 Eylül Çarşamba: 13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan) 13.
Ofspor - 26.09.2021
Karşıyaka'da büyük hayal kırıklığı
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta sezona 5 yıl sonra transfer yasağını açarak yenilediği kadrosuyla büyük umutlarla başlayan Karşıyaka, son 10 senenin en kötü lig başlangıcını yaptı. Evinde Ofspor'la golsüz berabere kalarak galibiyet hasretini sürdüren Kaf-Kaf, 10 yıl sonra ilk kez liglerde ilk 4 haftada 3 puan alamadı.
Ofspor - 25.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
P 1.FETHİYESPOR 4 3 0 1 12 7 5 9 2.AĞRI 1970 4 3 0 1 7 4 3 9 3.ORDUSPOR 1967 4 2 2 0 10 2 8 8 4.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 4 2 1 1 8 4 4 7 5.OFSPOR 4 2 1 1 6 4 2 7 6.
Ofspor - 25.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 4. hafta mücadelesi oynanan maçlarla tamamlandı.
Ofspor - 24.09.2021
Karşıyaka 3 puan avında
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta çıktığı sezonun ilk 3 maçında 2 beraberlik, 1 mağlubiyet alan Karşıyaka, yarın iç sahada Ofspor önünde ilk galibiyetini kovalayacak.
Ofspor - 24.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'de ise 4. hafta maçları yapılacak.
Ofspor - 23.09.2021
Karşıyaka'da yeniler kenarda
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta oynadığı 3 maçta henüz galibiyetle tanışamayan Karşıyaka'da 12 yeni transferden 4'ü şimdiye kadar süre alamadı. Aylar süren pazarlıkların ardından yaz döneminde transfer yasağını geçici olarak kaldırıp 12 takviye yapan yeşil-kırmızılılarda Eskişehirspor'dan alınıp ilk hafta koronavirüs testi pozitif olan 23 yaşındaki sol kanat Alperen, Turgutluspor'dan kadroya dahil edilen 21 yaşındaki kaleci Yunus, ligin ilk haftasının ardından takıma katılan 25 yaşındaki sol bek Oğulcan ve 23 yaşındaki stoper Batuhan, henüz forma giyemedi.  Karşıyaka'da yeni transferlerin 8'i süre alırken, kaleci Yusuf ve orta saha Samican, 3 maçta da ilk 11'de forma giydi. Forvet İhsan Furkan ve sağ kanatta oynayan Ertuğrul, ilk hafta sonradan oyuna dahil olup ardından 2 maça 11'de çıktı. Golcü Abdülkadir, cezalı olduğu İçel İdmanyurdu sınavı hariç 2 maçta ilk 11'de oynayıp geçen hafta Mardin 1969 deplasmanında ilk golünü attı. Santrfor Okan, İçel önünde ikinci yarıda sahaya girirken geçen hafta 11'de görev aldı. Forvet Barış Sungur ve orta saha Sefer de 2 maçtır ikinci yarılarda oyuna dahil oldu. Grupta 3 haftayı 2 puanla geçen Ka-Kaf cumartesi günü Ofspor'u yenerek kara bulutları dağıtmak istiyor.
Ofspor - 21.09.2021
Karşıyaka çare bulacak
Maçı kazanabilecek birçok pozisyon bulduklarını belirten Cüneyt Biçer, "Çok net 2-3 pozisyonu harcadık. Basit goller yiyoruz. Daha az gol yememiz gerekiyor. Ancak takımdan aldığımız reaksiyon çok olumlu. Bu hafta Ofspor önünde ilk galibiyetimizi alıp ardından üst sıralar için galibiyetleri seri hale getirmek istiyoruz" diye konuştu.
Ofspor - 20.09.2021
Karşıyaka puana sevinemedi
ESKİLER KADRO DIŞI Karşıyaka'da kadronun geçen sezondan kalan altyapı patentli isimlerinden Doğukan İnci, Harun, Mustafa Çalışkan ve Batuhan Kara, teknik direktör Cüneyt Biçer'in raporuyla maç kafilesine dahil edilmedi. Ligin ilk 2 haftasında 11'de forma giyen Doğukan, Harun ve Mustafa, kadroya bile giremezken, takım Mardin'deyken cumartesi günü tesiste antrenör eşliğinde antrenmana çıkan futbolcuların disiplinsiz tavırları gerekçesiyle kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Futbolcularla ilgili resmi kararı yönetim kurulu açıklayacak. Şampiyonluk hayali kurarken lige yine sıkıntılı başlayan Kaf-Kaf, cumartesi günü Ofspor'u yenerek kara bulutları dağıtmaya çalışacak.
Ofspor - 19.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
Puan 1.ORDUSPOR 1967 3 2 1 0 9 1 8 7 2.FETHİYESPOR 3 2 0 1 10 6 4 6 3.OFSPOR 3 2 0 1 6 4 2 6 4.
Ofspor - 19.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 3. haftası 3 grupta oynanan müsabakalarla sona erdi.
Ofspor - 17.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı belli
28 Eylül Salı: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince) 15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım) 19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin) 29 Eylül Çarşamba: 13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan) 14.
Ofspor - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe) 16.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 19 Eylül Pazar: 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Diyarbekirspor (Van Atatürk) 15.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 16.00 Somaspor-Afjet Afyonspor (Soma Atatürk) 16.00 Bodrumspor-Ergene Velimeşespor (Bodrum İlçe) 16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Adıyaman 1954 Spor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sakaryaspor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.00 Sancaktepe-1954 Kelkit Belediyespor (15 Temmuz) 19 Eylül Pazar: 15.00 Elazığspor-Artvin Hopaspor (Elazığ Doğukent) 15.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.00 Kahta 02-Karaman Belediyespor (Kahta İlçe) 15.30 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi) 15.30 Formul Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe) 16.00 Arnavutköy Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Bolluca) 16.00 Belediye Kütahyaspor-Fatsa Belediyespor (Dumlupınar) 16.00 Hendekspor-Başkent Gözgözler Akademi (Düzce 18 Temmuz) 2. Grup: Yarın: 16.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Çarşambaspor (Alemdağ) 19 Eylül Pazar: 15.00 Siirt İl Özel İdaresi-Bayrampaşa (Siirt Atatürk) 15.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestel-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Alanya Milli Egemenlik) 15.30 68 Aksaray Belediyespor-Altındağ (Dağılgan) 15.30 Hacettepe-52 Orduspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 16.00 Kızılcabölük-İskenderun (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Bitexen Düzcespor (Şile) 16.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Malatya Yeşilyurt Beledeyispor (Darıca) 16.00 Kuşadasıspor-Yomraspor (Kuşadası Özer Türk) 3. Grup Yarın: 16.00 Esenler Erokspor-Belediye Derincespor (Esenler Erokspor) 19 Eylül Pazar: 14.00 Edirnespor-Kırıkkale Büyük Anadolu (Edirne 25 Kasım) 15.00 Mardin 1969-Karşıyaka (Mardin 21 Kasım) 15.00 Gümüşhanespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Ofspor-Ağrı 1970 (Of İlçe) 15.
Ofspor - 15.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kurası çekildi
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu eşleşmeleri, kura çekimi ile belirlendi.
Ofspor - 12.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de sezonun ikinci hafta maçlarının ardından 1. Grup'ta Başkent Gözgözler Akademi, 2. Grup'ta Iğdır Belediyespor, 3. Grup'ta ise Ofspor liderlik koltuğuna oturdu.
Ofspor - 12.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 2. hafta, 3 grupta oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.
Ofspor - 10.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Yarın: 17.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat) 17.00 İttifak Holding Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 20.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.00 Beşiktaş-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 12 Eylül Pazar: 17.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor (Çaykur Didi) 17.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker) 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel) 20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-GZT Giresunspor (Bahçeşehir Okulları) TFF 1. Lig Yarın: 16.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp) 20.00 Manisa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar) 20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana) 12 Eylül Pazar: 17.00 Beypiliç Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk) 17.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman) 20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu) 20.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor) 16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik) 12 Eylül Pazar: 16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi) 16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe) 19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Anagold 24Erzincanspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32Spor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Bucaspor 1928 (Spor Toto Akhisar) Kırmızı Grup: Yarın: 16.00 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sinan 15 Temmuz Milli Birlik) 16.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe) 12 Eylül Pazar: 15.30 Adıyaman 1954 Spor-Somaspor (Adıyaman Atatürk) 16.00 Niğde Anadolu FK-Ankaraspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Turgutluspor-Bayburt Özel İdare Spor (Turgutlu 7 Eylül) 16.30 Serik Belediyespor-Sivas Belediyespor (Serik İsmail Oğan) 16.30 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk) 19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Afjet Afyonspor-Silahtaroğlu Vanspor (Zafer) 19.00 Diyarbekirspor-Bodrumspor (Diyarbakır) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.30 Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor-Formul Erbaaspor (Bolluca) 12 Eylül Pazar: 15.30 Fatsa Belediyespor-Batman Petrolspor (19 Eylül) 15.30 Artvin Hopaspor-Neşehir Belediyespor (Hopa İlçe) 15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Çatalcaspor (Kelkit İlçe) 16.00 Başkent Gözgözler Akademi-Elazığspor (Polatlı İlçe) 16.00 Karaman Belediyespor-Sancaktepe (Kemal Kaynaş) 16.00 Osmaniyespor-Kahta 02 (7 Ocak) 16.30 Bergama Belediyespor-Hendekspor (Menemen İlçe) 16.30 Bursa Yıldırımspor-Belediye Kütahyaspor (Minareli Çavuşspor Tesisleri) 2. Grup: Yarın: 15.30 52 Orduspor-68 Aksaray Belediyespor (19 Eylül) 12 Eylül Pazar: 15.30 Malatya Yeşilyurt Beledeyispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.30 76 Iğdır Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Van Atatürk) 15.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Kızılcabölük (Elazığ Doğukent) 15.30 Yomra-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yomra İlçe) 16.00 Çarşamba-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Çarşamba Şehir) 16.00 İskenderun-Hacettepe (Yeni Hatay) 16.00 Altındağ-Kuşadası (Stat henüz açıklanmadı) 16.00 Bayrampaşa-Başkent Üniversitesi Alanya Kestel (Bayrampaşa Çetin Emeç) 3. Grup Yarın: 19.00 Karşıyaka-İçel İdmanyurdu (İzmir Atatürk) 12 Eylül Pazar: 15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği (Faruk Çelik) 15.30 Ağrı 1970-Mardin 1969 (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.30 Büyükçekmece Tepecik-Gümüşhanespor (Tepecik Şenol Güneş) 16.00 Ceyhanspor-Edirnespor (Ceyhan İlçe) 16.00 Çankaya-Kardemir Karabükspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 16.30 Modafen-Ofspor (Alemdağ) 16.
Ofspor - 05.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
PUAN 1. KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 1 1 0 0 4 0 4 3 2. ORDUSPOR 1967 1 1 0 0 4 0 4 3 3. İÇEL İDMANYURDU 1 1 0 0 3 0 3 3 4. KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU 1 1 0 0 3 1 2 3 5. ESENLER EROKSPOR 1 1 0 0 1 0 1 3 6. OFSPOR 1 1 0 0 1 0 1 3 7.
Ofspor - 04.09.2021
TFF 3. Lig'de günün toplu sonuçları
TFF 3. Lig'in ilk haftasında bugün 1. Grup, 2. Grup ve 3. Grup'ta 12 karşılaşma oynandı.
Ofspor - 04.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu 3 grupta yapılan 11 karşılaşmayla başladı.
Ofspor - 03.09.2021
TFF 3. Lig'de ilk santra yarın
İlk haftanın programı TFF 3. Lig'de yarın başlayacak ilk haftanın programı şöyle: 1. Grup: Yarın: 15.30 Batman Petrolspor-Bursa Yıldırımspor (Batman Yeni Şehir) 15.30 Kahta 02-Artvin Hopaspor (Kahta İlçe) 16.30 Çatalcaspor-Karaman Belediyespor (Müjdat Gürsü) 16.30 Hendekspor-Fatsa Belediyespor (Bolu Atatürk) 5 Eylül Pazar: 15.30 Elazığspor-Bergama Belediyespor (Elazığ Doğukent) 16.00 Nevşehir Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Nevşehir Gazi) 16.00 Erbaaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Erbaa İlçe) 16.30 Sancaktepe-Osmaniyespor (15 Temmuz) 16.30 Belediye Kütahyaspor-Arnavutköy Belediyespor ( Dumlupınar) 2. Grup: Yarın: 16.00 Hacettepe-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Yenimahalle Hasan Doğan) 16.00 Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 16.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Çarşambaspor (Şile) 16.30 Beyoğlu Yeni Çarşı-Altındağspor (Maltepe Hasan Polat) 16.30 Kuşadasıspor-52 Orduspor (Kuşadası Özer Türk) 5 Eylül Pazar: 16.00 68 Aksaray Belediyespor-İskenderunspor (Aksaray Dağılgan) 16.00 Düzcespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 16.30 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Yomraspor (Darıca İlçe) 16.30 Kızılcabölükspor-Bayrampaşa (Kızılcabölük Semt) Siirt İl Özel İdaresi (Bay) 3. Grup: Yarın: 15.30 Mardin 1969-Modafen (Mardin 21 Kasım) 15.30 Ofspor-Çankaya (Of İlçe) 20.
Ofspor - 17.08.2021
TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu ilk yarı maçlarının programı açıklandı
Ligde ilk hafta müsabakalarının programı şöyle: 1. Grup: 4 Eylül Cumartesi: 15.30 Batman Petrolspor-Bursa Yıldırımspor (Batman) 15.30 Kahta 02-Artvin Hopaspor (Kahta İlçe) 16.30 Hendekspor-Fatsa Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Çatalcaspor-Karaman Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 5 Eylül Pazar: 15.30 Elazığspor-Bergama Belediyespor (Doğukent) 16.00 Nevşehir Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Gazi) 16.00 Erbaaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Erbaa İlçe) 16.30 Belediye Kütahyaspor-Arnavutköy Belediyespor (Kütahya Dumlupınar) 16.30 Sancaktepe-Osmaniyespor (Sancaktepe 15 Temmuz) 2. Grup: 4 Eylül Cumartesi: 16.00 Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 16.00 Hacettepe-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Kuşadasıspor-52 Orduspor (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Çarşambaspor (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Halide Edip Adıvar-Altındağspor (Stadı henüz açıklanmadı) 5 Eylül Pazar: 16.00 Düzcespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 16.00 68 Aksaray Belediyespor-İskenderunspor (Aksaray Dağılgan) 16.30 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Yomraspor (Darıca İlçe) 16.30 Kızılcabölükspor-Bayrampaşa (Kızılcabölük Semt) Siirt İl Özel İdaresi (Bay) 3. Grup: 4 Eylül Cumartesi: 15.30 Ofspor-Çankaya (Stadı henüz açıklanmadı) 15.
Ofspor - 28.07.2021
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de fikstür belli oldu
2021-2022 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig fikstür çekimi yapıldı.
Ofspor - 12.07.2021
TFF 3. Lig grup kura çekimi yapıldı
3. Grup: Ağrı 1970, Belediye Derincespor, Büyükçekmece Tepecikspor, Ceyhanspor, Çankaya, Edirnespor, Erokspor, Fethiyespor, Gümüşhanespor, İçel İdmanyurdu, Karbel Karaköprü Belediyespor, Kardemir Karabükspor, Karşıyaka, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Mardin Fosfatspor, Modafen, Ofspor, Orduspor 1967.
title