Erkek Çocukları Para Karşılığı Öpüştüren Sosyal Medya Fenomeni Tutuklandı

Erkek Çocukları Para Karşılığı Öpüştüren Sosyal Medya Fenomeni Tutuklandı

İzmir'de, erkek çocukları para karşılığında öpüştürüp bu görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaştığı için gözaltına alınan sosyal medya fenomeni 'Gagabulut' lakaplı Bulut Altuğ, tutuklandı.

İzmirde, para karşılığında erkek çocukları öpüştürüp bu görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaştığı gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılıp gözaltına alınan sosyal medya fenomeni 'Gagabulut' lakaplı Bulut Altuğ, sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bulut Altuğ

ERKEK ÇOCUKLARI ÖPÜŞTÜRÜP SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

İzmir'de, sosyal medya fenomeni olarak bilinen 'Gagabulut' lakaplı Bulut Altuğ, iddiaya göre özellikle Kordon Boyu'ndaki çimlerde oturan erkek çocuklarına para verip birbirleriyle öpüştürdükten sonra kaydettiği bu anların görüntülerini de sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşılan bu görüntüleri izleyen çok sayıda sosyal medya kullanıcısı da paylaşımlarda bulunarak duruma tepki gösterdi.

TUTUKLANDI, HESABINA ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı üzerine Bulut Altuğ, İzmir Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından dün gözaltına alındı. Hakkında 'çocuğun cinsel istismarı' ile 'genel ahlaka ilişkin suçlar' kapsamında işlem yapılan Altuğ, bugün sevk edildiği adliyede, sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı. Altuğ'un paylaştığı videolara da mahkeme tarafından erişim yasağı konuldu.

Kaynak: DHA