Nükhet Hotar Haberleri

Nükhet Hotar haber, Nükhet Hotar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nükhet Hotar - 16.10.2021
Bakan Pakdemirli: "Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak"
Eğitim ve öğretim hayatında yaşanan eşitsizliklere ve hukuksuzluklara son vererek üniversitelerde adaleti ve eşit eğitim hakkını getirdiklerini ifade eden Bakan Kurum, "Bugün Türkiye, kendi evlatlarının yanında; dünyanın dört bir yanından 230 bin uluslararası öğrenciye de ev sahipliği yapıyor. Üniversitelerimiz, uluslararası eğitim alanında da büyük başarılara imza atıyor. Dokuz Eylül Üniversitemiz köklü eğitim geçmişiyle, kendi gelenekleri ve değerleriyle eğitim kurumlarımız arasında seçkin bir yere sahip. Ürettiği değerlerle, yetiştirdiği uzmanlarla hem İzmir'imizin hem de ülkemizin bilim ve akademi hayatına çok önemli katkılar sağlıyor. Geniş eğitim kadrosuyla; İzmir'in dört bir yanında, onlarca enstitü ve fakülteleriyle, 50'yi aşkın uygulama ve araştırma merkeziyle eğitim ve öğretim anlayışını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Ben bu başarıların devamını temenni ediyorum. Bu anlamda; Rektörümüz Prof. Dr. Nükhet Hotar hocamız başta olmak üzere geçmişten bugüne üniversitemize hizmet etmiş tüm rektörlerimize, hocalarımıza ve öğrencilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Nükhet Hotar - 03.10.2021
DEÜ, öğrencilerin barınma ihtiyacı için seferberlik başlattı
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılamak için çalışmaların devam ettiğini bildirdi.
Nükhet Hotar - 26.09.2021
DEÜ, Seferihisar'da öğrenciler için misafirhane oluşturdu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Rektör Prof. Dr. Nükhet Hotar, her zaman öğrencilerinin yanında olduklarını belirterek, şunları kaydetti: "DEÜ Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerimizin Seferihisar'da herhangi bir barınma sıkıntısı yaşama ihtimaline karşı önlemlerimizi aldık.
Nükhet Hotar - 27.08.2021
Aort kapağı darlığı teşhisi konan Kanadalı hasta, İzmir'de kapalı yöntemle yapılan operasyonla şifa buldu
DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar da bu tarz ameliyatların yurtdışındaki hastaların hastanelerini tercih etmesi noktasında önemli bir referans noktası olacağını düşündüklerini ifade ederek Türkiye ve İzmir'in sağlık turizmi hedeflerine katkı koymayı amaçladıklarını aktardı.
Nükhet Hotar - 11.08.2021
İzmir'de sağlık çalışanları üzerinde yapılan araştırma 3. doz aşının önemini ortaya koydu
"Vatandaşlarımızın hızlıca aşılanma sürecine dahil olmaları gerekiyor" DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, AA muhabirine, Rektörlüğün de desteğiyle yapılan araştırmanın sonuçlarının detayını bilim dünyasıyla paylaşacaklarını söyledi.
Nükhet Hotar - 11.08.2021
Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşadı
DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, Sabancı Kültür Merkezinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, üniversiteden dereceyle mezun olma onuruna erişen öğrencileri kariyerlerinde yeni bir yolculuğa uğurlamanın mutluluğunu yaşadıklarını aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nükhet Hotar Haberleri | Nükhet Hotar Kimdir - Haberler - Nükhet Hotar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nükhet Hotar kimdir, hayatı ve biyografisi. DEÜ'de Öğretmenler Günü kutlaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 15:41:40. #1.15#

title