Nagehan Şaşmaz'ın "Amerikalı bir kadınla evli" dediği Necati Şaşmaz'dan iddialara belgeli yalanlama
Haberler » Magazin » Nagehan Şaşmaz'ın "Amerikalı bir kadınla evli" dediği Necati Şaşmaz'dan iddialara belgeli yalanlama - Magazin

Nagehan Şaşmaz'ın "Amerikalı bir kadınla evli" dediği Necati Şaşmaz'dan iddialara belgeli yalanlama

Oyuncu Necati Şaşmaz'ın boşanma aşamasında olduğu eşi Nagehan Şaşmaz, ünlü oyuncunun bir kadınla evli olduğunu iddia etmişti. Necati Şaşmaz cephesinden iddialara belgelerle yalanlama geldi.

Nagehan Şaşmaz'ın

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakteriyle tanınan oyuncu 'ın boşanma arefesinde olduğu , ünlü oyuncunun Amerikalı bir kadınla evli olduğunu iddia etmişti. gündemine düşen bu haberden sonra Necati Şaşmaz avukatı Altın Mimir aracılığıyla hakkındaki iddiaları belgelerle yalanladı. Şaşmaz, hala evli olduğu iddia edilen Claire'den 2001 yılında boşandığını gösteren belgeleri paylaştı.

NECATİ ŞAŞMAZ CEPHESİNDEN AÇIKLAMA

Şaşmaz'ın avukatı Altın Mimir yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bugün bir takım magazin gazeteleri ve sosyal medya hesaplarında müvekkil hakkında gerçeğe aykırı olarak yapılan haberler ve paylaşımlar neticesinde aşağıdaki açıklamayı yapma zarureti hasıl olmuştur. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki; haber içeriklerinde geçen "hileli evlilik sebebiyle C. Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulması" ile ilgili olarak müvekkile ulaşmış bir tebligat olmadığı gibi suç duyurusu ile ilgili bir bilgimiz de bulunmamaktadır. Müvekkilimiz hakkında yapılan tek suç duyurusu, Nagehan Şaşmaz'ın "Ağır kusurlu" olduğunu gösteren WhatsApp mesajlarının, boşanma davasının görüldüğü mahkemeye sunulmuş olması sebebiyle müvekkil hakkında "Özel Hayatın Gizliliğini İhlal" şikayeti ile yapmış olduğu suç duyurusudur.

Bu noktada önemle altını çizmek istediğimiz husus Nagehan Şaşmaz taraflar arasındaki boşanma davasında gizlilik ve basın yasağı kararlarını delmek için kendince çeşitli hileli davranışlarda

bulunarak Cuma günü verdiği dilekçeleri hafta sonu haber yaptırmak için basına servis etmesidir. Söz konusu suç duyurusu doğru ise suç duyurusunun henüz yetkili Anadolu Cumhuriyet Savcısı'na daha ulaşmadan, dilekçenin Çağlayan Adliyesi'ndeki adliye muhabirine ulaştırılmış olması her şeyi kanıtlamaktadır.

NECATİ ŞAŞMAZ'IN 2001 YILINDAKİ BOŞANMA İLAMI

" içeriğinde belirtilen ve müvekkilimizin ABD vatandaşı bir kadınla evli olduğu iddiası ise tamamen büyük bir yalan ve iftiradır. Zira müvekkilim ekteki metninden de anlaşılacağı üzere 2001 yılında boşanmış olup Nagehan Şaşmaz da bunu bilmektedir.

Hal böyle iken Nagehan Şaşmaz kendi ağır kusurlu davranışlarını gizlemek ve müvekkilden haksız menfaat elde etmek amacıyla bu ve benzer bir kısım gerçek dışı iddialarla sürekli müvekkile yönlendirdiği tehdit ve şantajlar karşılıksız kalınca yaptığı iddia edilen suç duyurusunu basına servis ederek, müvekkilin itibarını sarsmak istemektedir. Sayın basın mensuplarından, müvekkil ile evliliğin bir ranta dönüştürmek isteyen Nagehan Şaşmaz'ın bu hileli tutum ve davranışlarına paye vermemelerini önemle rica ederiz. Bu iftirayı ortaya atan Nagehan Şaşmaz ve ilgililer hakkında süratle Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulacağını kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız."

6 YIL SONRA BOŞANMA KARARI ALDILAR

Öte yandan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz 2012 yılında nikah masasına oturmuş, 6 yıl evli kaldıktan sonra boşanma kararı almışlardı.


Haber Videosu

: Nagehan Şaşmaz'ın "Amerikalı bir kadınla evli" dediği Necati Şaşmaz'dan iddialara belgeli yalanlama
HABER YORUMLARI (21)

Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler