MUSTAFA AKIŞ HABERLERİ

Mustafa Akış haber, Mustafa Akış son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Akış

Mustafa Akış

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 10.8.1981 -

Mustafa Akış Kimdir ?

1981'de Beyşehir'de doğdu. Avukat; Ankara Ü. Hukuk Fakültesi mezunu. Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan YardımCılığı yaptı. Seçim İşleri Başkanlığı yaptı. İngilizce biliyor. Evli.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Akış 27.6.2020
Başkan Bayındır doğalgaz dağıtımının yapılacağı istasyonun inşaatını inceledi
Bayındır, şehre doğalgaz konforunun kazandırılmasında emeği geçen ve desteklerini gördüğünü ifade ettiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, Konya milletvekilimiz Gülay Samancı'ya, Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Mustafa Akış'a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a, Botaş ve Enerya yetkililerimiz, meclis üyelerimiz ile bu konuda bizlere inanan, omuz veren herkese şehrim adına teşekkür ediyor, şükran ve minnetlerimi sunuyorum.
Mustafa Akış 15.6.2020
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akış Beyşehir'de STK temsilcileri ve basınla buluştu
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış, Beyşehir ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve basın mensuplarıyla düzenlediği toplantıda bir araya geldi.
Mustafa Akış 15.6.2020
Beyşehir'de doğalgaz çalışmaları
Beyşehir ilçesine doğalgaz dağıtımının yapılacağı şehir giriş istasyonu inşaat işlemlerine de devam edilmekte olduğunu belirten Başkan Bayındır, "Yüksek basınç boru hattı çalışmalarına da bu hafta itibariyle başlanılması planlanmaktadır. Şehrimize doğalgazın kazandırılmasında yoğun emek ve desteklerini gördüğümüz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Erdoğan başta olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, Konya milletvekilimiz Gülay Samancı'ya Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Mustafa Akış'a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a, Botaş ve Enerya yetkilileri ile herkese şehrim adına teşekkür ediyor.
Mustafa Akış 14.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan cuma namazı için stada giremeyen Konyalı dedeye seccade hediyesi
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış, 29 Mayıs'ta Beyşehir ilçesinde cuma namazı kılmak için gittiği stadyum girişinden yaş kısıtlaması nedeniyle geri çevrilen 88 yaşındaki Osman Duymaz'ı evinde ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hediyesi seccadeyi takdim etti.
Mustafa Akış 1.6.2020
Karaman'da çapa motoru ile traktörün arasına sıkışan kişi öldü
Alınan bilgiye göre, çapa motorunu traktörün arkasına yüklemeye çalışan Mustafa Akış, motorun devrilmesi sonucu traktörle motor arasına sıkıştı.
Mustafa Akış 22.4.2020
Başkan Bayındır'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a doğal gaz teşekkürü
Adil Bayındır, açıklamasında şunları kaydetti: "Acele kamulaştırma kararına imza atan ve Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmesini sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'a, Konya Milletvekilimiz Gülay Samancı Hanımefendi'ye, Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Sayın Mustafa Akış'a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay'a, BOTAŞ ve ENERYA yetkililerine, belediyemiz meclis üyelerine ve bu konuda emeği geçen herkese, bizlere bu projede inanan ve omuz veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, şükran ve minnetlerimi sunuyorum.
Mustafa Akış 9.10.2019
Sosyal Güvenlik Kurumu Beyşehir'de 5 okula 52 bilgisayar aldı
Fırat açıklamasının devamında şunları kaydetti: "Okullarımıza yapılan bu bilgisayar desteği biz idareciler ile öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Eğitim ile ilgili son dönemde ciddi gelişmelerin yaşandığı ilçemizde, okullarımıza gereksinim duyulduğu bu günlerde bu verilen destekle bir Beyşehirli olarak her zaman yanımızda olan Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Mustafa Akış Bey'e saygı ve şükranlarımızı sunuyor, ülkemiz adına yürüttüğü bu onurlu görevde kendisine yürekten başarılar diliyoruz.
Mustafa Akış 20.8.2019
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış Beyşehir'de
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve hayırsever iş insanı kardeşler Ali ve Kamil Akkanat, Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır'ı makamında ziyaret etti.
Mustafa Akış 6.7.2019
Beyşehir Belediye Başkanı Bayındır'ın ziyaretleri
Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Adil Bayındır, Ankara'daki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış'ı makamında ziyaret etti.
Mustafa Akış 25.5.2019
14. Geleneksel Birlikte Konya'yız Buluşması Yapıldı
Programa AK Parti Konya Milletvekilleri Ziya Altunyaldız, Gülay Samancı ve Selman Özboyacı, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış, Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Mustafa Akış 7.5.2019
TRT Avaz Türk Konseyinin Ortak Medya Platformu Olabilir"
Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev başkanlığında yapılan toplantıya, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ali Hasanov, Kazakistan Enformasyon ve Sosyal Kalkınma Bakan Yardımcısı Marat Azilhanov, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve TRT Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akış, Kırgızistan Kültür, Enformasyon ve Turizm Bakanlığı Daire Başkanı Baktygul Noruzbaeva ve üye ülkelerin medya kuruluşlarının yetkilileri katıldı.
Mustafa Akış 7.5.2019
Türk Keneşi'ne Üye Ülkeler Arasında İşbirliği Artıyor
Türk Keneşi (Türk Konseyi) Enformasyon ve Medyadan Sorumlu Bakanlar ve Üst Düzey Memurlar 2. Toplantısı Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de, Türk Keneşi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ali Hasanov, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akış, Kazakistan Bilgi ve Sosyal Gelişim Bakan Yardımcısı Marat Azilkhanov, Kırgızistan Kültür, Enformasyon ve Turizm Bakanlığı, Bilgi ve İletişim Direktörü Baktygul Noruzbaeva başta olmak üzere, üye ülkelerin, ulusal televizyon kanallarının temsilcileri, haber ajansları ve ilgili kamu kurumlarından yetkililer katıldı.
Mustafa Akış: Yerel Seçimlere DoğruMustafa Akış 29.3.2019
Mustafa Akış: Yerel Seçimlere DoğruMustafa Akış 28.3.2019
Mustafa Akış 20.3.2019
Fetö'nün TSK Yapılanması Tümüyle Deşifre Edilmiş Değil"
Darbe girişimine katılanların yargılanmasının tehlikenin geçtiği anlamına gelmediğini anlatan Aydın, şunları kaydetti: "Davaların kesinleşmesiyle birlikte Türkiye'nin, FETÖ'nün TSK kaynaklı tehdidini bertaraf ettiği duygusuna kesinlikle kapılmaması lazım. Özellikle FETÖ'nün TSK yapılanması tümüyle deşifre edilmiş değil. FETÖ'nün TSK yapılanması hakkında henüz olması gerektiği düzeyde soruşturmalar veya kovuşturmalar noktasında henüz o aşamada değiliz. Bu süreç dinamik bir süreç ve daha da devam edecek. Önümüzdeki süreçte daha kaç kişinin FETÖ'yle iltisaklı olduğunu hep beraber göreceğiz." Panele, Cumhurbaşkanı başdanışmanlarından Mustafa Akış ile gazeteci Nedim Şener de konuşmacı olarak katıldı.
Mustafa Akış 9.3.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Samancı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış'la Beyşehir'de av tüfeği üretimi yapılan Huğlu Mahallesi'nde seçim çalışmalarına katıldı.
Mustafa Akış: Yerel Seçimlere DoğruMustafa Akış 7.3.2019
Mustafa Akış: Tutuklu Sayısı 8'e YükseldiMustafa Akış 18.12.2018
Mustafa Akış 18.12.2018
Bilecik'te Sendika Şube Başkanına Yapılan Silahlı Saldırı
Büro Memur-Sen Yalova Şube Başkanı Mustafa Akış'ın Bilecik'in Bozüyük ilçesinde silahla yaralanmasıyla ilgili gözaltına alınan 9 şüpheli tutuklandı.
Mustafa Akış 17.12.2018
Sendika Başkanına Silahlı Saldırının 7 Şüphelisi Adliyede
BİLECİK'in Bozüyük ilçesinde, Büro Memur-Sen Yalova Şube Başkanı Mustafa Akış'ın (37) tabancayla yaralanması olayı ile ilgili yakalanan, aralarında polis memurunun da bulunduğu 7 kişi adliyeye sevk edildi.
Mustafa Akış 17.12.2018
Dha Yurt Bülteni-22
Görüntü Dökümü: ---------------------------------------------- -Olay yerinden görüntüler -Yaralı kahvehanede sandalyede otururken -Sağlık ekiplerinin yaralıya müdahalesi -Detaylar Süre: 1.52 Boyut: 209 MB Haber-Kamera:  Yavuz YILMAZ İNEGÖL (Bursa), ============================================== Sendika başkanına silahlı saldırının 7 şüphelisi adliyede BİLECİK'in Bozüyük ilçesinde, Büro Memur- Sen Yalova Şube Başkanı Mustafa Akış'ın (37) tabancayla yaralanması olayı ile ilgili yakalanan ve aralarında bir polis memurunun da bulunduğu 7 kişi adliyeye sevk edildi.
Mustafa Akış 17.12.2018
Bilecik'te Sendika Şube Başkanına Yapılan Silahlı Saldırı
Büro Memur-Sen Yalova Şube Başkanı Mustafa Akış'ın Bilecik'in Bozüyük ilçesinde silahla yaralanmasıyla ilgili 9 şüpheli, adliyeye sevk edildi.
Mustafa Akış 14.12.2018
Bilecik'te Sendika Şube Başkanına Yapılan Silahlı Saldırı
Büro Memur-Sen Yalova Şube Başkanı Mustafa Akış'ın silahla yaralanmasıyla ilgili 6 şüpheli gözaltına alındı.
Mustafa Akış 28.11.2018
Bilecik'te Sendika Şube Başkanına Silahlı Saldırı
Büro Memur-Sen Yalova ve Bilecik temsilcisi Mustafa Akış, Bilecik'in Bozüyük ilçesinde uğradığı silahlı saldırıda yaralandı.
Şu an buradasınız: Mustafa Akış Haberleri | Mustafa Akış Kimdir - Haberler - Mustafa Akış haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Akış kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Bayındır doğalgaz dağıtımının yapılacağı istasyonun inşaatını inceledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 05:57:15. #1.15#
title