MUAMMER KESKİN HABERLERİ

Muammer Keskin haber, Muammer Keskin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muammer Keskin

Muammer Keskin

Doğum Yeri Ardahan / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1954 - ...

Muammer Keskin Kimdir ?

Muammer Keskin, 1954 yılında Ardahan'da doğdu. Evli ve iki çocuk babasıdır. Atatürk Eğitim Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nden mezun oldu. CHP’ den Şişli İlçe Başkanlığı, Kurultay Delegeliği görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muammer Keskin - 11.11.2020
İstanbul'daki ilçe belediyeleri Milli Ağaçlandırma Günü etkinliği düzenledi
Ağaçlardan biri, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin tarafından Abdi İpekçi Caddesi'nin sonunda yeniden düzenleme yapılarak yeşil alan haline getirilen bölgeye, diğer iki asırlık zeytin ağacı ise Habitat Parkı ve Şişli Belediye Başkanlığı binasının önündeki yeşil alana dikildi.
Muammer Keskin - 30.9.2020
Şişli Belediyesi istihdama doğrudan katkı yapan yeni bir girişim
Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Şişli İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü, Mülteci Destek Derneği, Save The Children, Göçmen Dayanışma Derneği ve GİZİA Tekstil işbirliğiyle mesleki yeterlilik ve istihdam sağlaması hedeflenen "Şişli Dikimevi" 29 Eylül Salı günü açıldı. Açılışa Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, tasarımcı ve modacı Aslı Filinta, GİZİA Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kutlu ve kursiyerlerin yanı sıra, farklı sektörlerden birçok konuk katıldı.
Muammer Keskin - 2.9.2020
Şişli Belediyesi'ne Avrupa'dan anlamlı ödül
CHP Milletvekilleri, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Üyeleri, Başkonsoloslar ve uluslararası temsilcilerin katıldığı görkemli törende Avrupa Konsey Parlamenteri ve CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke "Şeref Bayrağı"nı Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'e takdim etti.
Muammer Keskin - 1.9.2020
Son dakika! Şişli Belediyesi, Avrupa Ödüllerinde kazandığı Şeref Bayrağı'nı göndere çekti
Törende, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şeref Bayrağı'nı Avrupa Konsey Parlamenteri ve CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke'den teslim aldı.
Muammer Keskin - 15.6.2020
Son dakika haberi | Şişli Belediyesi önündeki 3 işçinin oturma eylemi 6 aydır devam ediyor
Belediye binası önünde oturma eylemi yapan işçilerden Kakil Yazar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in, seçim öncesinde yaptığı konuşmalarda emek camiasından geldiğini söylediğini ve seçildiğinde işçilerin huzurlu bir çalışma ortamı bulacağı şeklinde vaatleri olduğunu anımsattı.
Muammer Keskin - 22.5.2020
Şişli Belediyesi Avrupa ideâline yürüyor!
"Avrupa Ödülü'nün de sahibi olacağız" Avrupa düzeyindeki çalışmalar, kardeş şehir ilişkileri, uluslararası kuruluşlara üyelikler, dayanışma faaliyetleri, kentsel, çevresel, sosyal ve kültürel alanlarda örnek teşkil eden uygulamalar sayesinde ödülü almaya hak kazanan Şişli Belediyesi'nin başarılı çalışmalarının sınırları aşarak, uluslararasıalanda tescil edildiğini söyleyen Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, "Bu ödül bizim toplumcu belediye anlayışımızın bir yansımasıdır.
Muammer Keskin - 10.5.2020
65 YAŞ ÜSTÜ SOKAĞA ÇIKTI (4)
  ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANI KESKİN: "EĞER BİR İHTİYAÇLARI VARSA KARŞILAMAK İÇİN BURADAYIZ" Parka gelip vatandaşlarla konuşan Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ise, "Uzun süredir içeride kalmak çok zor bir şey.
Muammer Keskin - 28.3.2020
Şişli Belediyesinden 65 yaş ve üstü vatandaşlara sıcak yemek hizmeti
Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, koronavirüs ile mücadeleye devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Proaktif yönetim anlayışımız ile bu salgının evde kalma zorunluluğu bulunan komşularımızı mağdur etmesine izin vermeden AŞ ve ekmek dağıtımına, ihtiyaçların karşılanmasına aynı hızla başlayabildik.
Muammer Keskin - 17.3.2020
Şehit aileleri Van'daki çığ bölgesinde duygusal anlar yaşadı
Çığda şehit olan jandarma astsubay çavuş Fatih Karagöz, jandarma uzman çavuşlar Muammer Keskin, Oğuzhan Ulaş Avcı ve Özen Akçam, uzman onbaşılar Tarkan Karaca, Ramazan Süslü, Mesut Deniz, Osman Karaca ve Cihat Erat'ın aileleri, çocuklarının görev yaptığı birlikler ile şehit düştükleri çığ noktasını görmek istedi.
Muammer Keskin - 23.2.2020
Bilge Tonyukuk'u Anma Programı
Çankırı Vakfı Genel Başkanı Mustafa Can ise şunları kaydetti: "Vakıf olarak Türk tarih ve kültürüne çok değer veriyor ve gençlerimize, töremizi öğretmeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda Macaristan'da düzenlenen Hun-Türk Kurultayı programına 20 öğrenci göndermiştik. Bu sene de Hun-Türk Kurultayı'na ise 50 kişilik bir öğrenci ve ailelerini göndereceğiz. Dönüş yolunda da Atatürk'ün doğduğu evi ziyaret edeceğiz. UNESCO'nun 2020 Tonyukuk ilanıyla birlikte bu programı yaptık ama neden bizim aklımıza daha önce gelip de 'Biz Tonyukuk'u anmadık ve programlar yapmadık' diye kendimizi sorgulayalım." Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin de programın anlam ve önemine değinerek, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Muammer Keskin - 21.2.2020
ŞİŞLİ'DE ÇÖPTEKİ BEBEĞİ ÖLÜMDEN KURTARAN İŞÇİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
ŞİŞLİ'de çöpe bırakılan bebeği ölümden kurtaran temizlik görevlileri ödüllendirildi Şişli Belediyesi'nde çalışan temizlik görevlileri, dün sabah Kuştepe Mahallesi, Yavrukuş sokaktaki çöp konteynerini kamyona boşalttıktan sonra ilerlerken bebek ağlama sesi duyup yolda durdurdukları çöp kamyonunun içinde poşete konulmuş ve yeni doğduğu tahmin edilen bir bebek buldu.  Türkiye'nin gündemine oturan olay sonrası Bülent Gürlevük, Serhat Açıkgöz ve Ferdi Karaçil, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin tarafından tebrik edilerek ödüllendirildi.
Muammer Keskin - 21.2.2020
Şişli'de çöpteki bebeği ölümden kurtaran işçiler ödüllendirildi
ŞİŞLİ'de çöpe bırakılan bebeği ölümden kurtaran temizlik görevlileri ödüllendirildi Şişli Belediyesi'nde çalışan temizlik görevlileri, dün sabah Kuştepe Mahallesi, Yavrukuş sokaktaki çöp konteynerini kamyona boşalttıktan sonra ilerlerken bebek ağlama sesi duyup yolda durdurdukları çöp kamyonunun içinde poşete konulmuş ve yeni doğduğu tahmin edilen bir bebek buldu.  Türkiye'nin gündemine oturan olay sonrası Bülent Gürlevük, Serhat Açıkgöz ve Ferdi Karaçil, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin tarafından tebrik edilerek ödüllendirildi.
Muammer Keskin - 12.2.2020
Demirkent Ödülleri sahiplerini buldu
"Dijital Medya" alanında kazanan, YouTube kanalı ile Cüneyt Özdemir oldu. Özdemir'in ödülünü 5N1K'dan Alexandra Arzat, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'den teslim aldı.
Muammer Keskin - 7.2.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehitler için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van'da meydana gelen çığ felaketinde şehit olan askerler Muammer Keskin, Özen Akçam, Oğuzhan Ulaş Avcı, Özgür Işık, Cihat Erat, Fatih Karagöz, Osman Karaca, Mesut Deniz, Ramazan Süslü, Tarkan Karaca ve Ufuk Deniz ile güvenlik korucuları Hekim Kazgan, Tahsin Karan, Bayram Bulcar, Metin Mantaş, Nesim Yavuz, Mehmet Esen, Nimettullah Mantaş, Nimet İnçamur ve Abdulselam Mantaş'ın ailelerine gönderdiği mesajla başsağlığı diledi.
Muammer Keskin - 7.2.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk Aydın'da
Bakan Selçuk, Van'da çığ düşmesi sonucu şehit olan 25 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Muammer Keskin'in Aydın'ın Çine ilçesinde düzenlenen cenaze törenine de katılmış, ailesine başsağlığı dileklerinde bulunmuştu.
Muammer Keskin - 7.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Şehit cenazesinin gelişi Şehit anne, baba ve eşinin görüntüsü Şehit cenazesinden görüntü detaylar HABER-KAMERA: Tezcan SOLMAZ-Murat KÜÇÜK/DÜZCE, ======================== Çığ altında kalan şehit Uzman Çavuş Keskin, son yolculuğuna uğurlandı VAN'ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalan 2 kişiyi kurtarma çalışmaları sırasında düşen ikinci çığ altında kalarak şehit olan 25 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Muammer Keskin, memleketi Aydın'ın Çine ilçesinde askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.
Muammer Keskin - 7.2.2020
Van'da çığ düşmesi sonucu şehit olan Aydınlı uzman çavuşun cenazesi toprağa verildi
Van'da çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Muammer Keskin'in (25) cenazesi, memleketi Aydın'ın Çine ilçesinde defnedildi.
Muammer Keskin - 6.2.2020
Şehitlerimiz uğurlanıyor
Törenin ardından çığ felaketinde şehit düşen jandarma astsubay Fatih Karagöz (Kocaeli), uzman çavuşlar Özen Çam (Artvin), Ramazan Süslü (Aksaray), Ufuk Deniz (Kastamonu), Özgür Işık (Düzce), Muammer Keskin (Aydın), Oğuzhan Ulaş Avcı (Kars), Mesut Deniz (Kahramanmaraş), uzman onbaşılar Osman Karaca (Tokat), Cihat Erat (Erzurum), Tarkan Karaca (Eskişehir) ile Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki bir üs bölgesinde yapılan bakım faaliyeti esnasında meydana gelen kazada şehit olan piyade sözleşmeli er Özgür Çelik'in naaşları, tören mangasınca omuzlarda taşınarak memleketlerine uğurlanmak üzere askeri uçağa konuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muammer Keskin Haberleri | Muammer Keskin Kimdir - Haberler - Muammer Keskin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muammer Keskin kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul'daki ilçe belediyeleri Milli Ağaçlandırma Günü etkinliği düzenledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 03:34:13. #1.14#
title