Milletvekili Uncuoğlu: "Gereken Dersi Aldık"

Milletvekili Uncuoğlu: "Gereken Dersi Aldık"

Milletvekili Uncuoğlu: 'Gereken Dersi Aldık'
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu, 7 Haziran’da gerekli mesajı aldıklarını ve yola emin adımlarla devam edeceklerini söyledi.

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu, 7 Haziran'da gerekli mesajı aldıklarını ve yola emin adımlarla devam edeceklerini söyledi.

AK Parti Sakarya Milletvekilli ve 26. Dönem Milletvekilli Adayı olan Recep Uncuoğlu, 1 Kasım seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda programını Pamukova'da yaptığı ziyaretler ile sürdüren Uncuoğlu, 1 Kasım'da AK Parti'nin tek başına iktidar olması için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Uncuoğlu, "Partimiz kurulduğundan beri girdiğimiz her seçimde birinci parti olarak çıktık. Fakat 7 Haziran seçimlerinde birinci parti olmamıza rağmen tek başına iktidar olamadık. 13 yıllık iktidar dönemimizde çok çalıştık. Durmak yok, yola devam dedik. Güçlü ekonomi ve güçlü hükümetimizle Türkiye'yi baştan sona değiştirdik. Şimdi ise güçlü istikrarla yola devam edebilmek için 1 Kasım seçimleri ülkemiz ve geleceğimiz için çok önemli. İnşallah vatandaşlarımızın desteği ile ülkemizin kalkınmasına ve gelişmesine karşı çıkanlara fırsat vermeyeceğiz" dedi.

Türkiye'nin zor günlerden geçtiğini belirten Uncuoğlu, "Hükümetsiz olan devlette her gün başka bir kaosla karşı karşıya kalıyoruz. Türkiye'nin iktidarına en yakın parti AK Parti'dir. Yeni Türkiye ve AK Parti iktidarı için yolumuza emin adımlarla yürüyeceğiz. 7 Haziran seçimlerinde milletimizden gereken dersi aldık. 4 Ekim'de de ülkemizin önemli projelerinin yanında milletimize dokunan seçim beyannamesi yayınladık. Şimdi ise ülkemizin geleceği ile ilgili kararı her zaman olduğu gibi milletimiz verecektir" diye konuştu. - SAKARYA

Milletvekili Uncuoğlu: 'Gereken Dersi Aldık'
Milletvekili Uncuoğlu: 'Gereken Dersi Aldık'
Milletvekili Uncuoğlu: 'Gereken Dersi Aldık'
Milletvekili Uncuoğlu: 'Gereken Dersi Aldık'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title