MHP'li Kadınlardan, "Bir Kereden, Çok Şey Olur" İmza Kampanyası - Haberler
Haberi Paylaş

MHP'li Kadınlardan, "Bir Kereden, Çok Şey Olur" İmza Kampanyası

MHP'li Kadınlardan,
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

MHP Kayseri İl Başkanlığı Kadın Kolları, Karaman'da Ensar Vakfı evlerinde yaşanan tecavüz olayıyla ilgili "Bir kereden çok şey olur" imza kampanyası başlattılar.

Mhp Kayseri İl Başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Serap Şule Kalın, Karaman'da yaşanan cinsel istismar olayıyla ilgili olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun sözleri üzerine "Bir kereden çok şey olur, Bir imza da sen at' kampanyası başlattıklarını açıkladı.

AİLE BAKANINA TEPKİ GÖSTERDİLER

MHP'li Kadın Kolları Başkanı Serap Şule Kalın, Karaman'da erkek öğrencilere yönelik cinsel istismar olayının takipçisi olacağını söyleyen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun, tutuklu öğretmen Muammer B.'nin bağlantılı olduğu Ensar Vakfı'na sahip çıkınca tepkilerin de artarak büyüdüğünü kaydetti. Bakan Ramazanoğlu'nun 'Buna bir kere rastlanmış olması, hizmetleri ile ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz. Biz Ensar Vakfı'nı da tanıyoruz, hizmetlerini de takdir ediyoruz' sözlerini hatırlatan Kalın, 'Bir kereden çok şey olur, Bir imza da sen at' imza kampanyası başlattıklarını ifade etti.

GÖREVDEN ALINMASINI İSTEDİLER

Kalın şöyle dedi:

"Bu demeciyle kendisinden beklenen sorumluluğu gerektiği biçimde yerine getiremeyeceğine inandığımız Sema Ramazanoğlu'nun derhal görevden alınmasını istemekteyiz."

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serap Şule Kalın Kayserili'leri, bugünden itibaren Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda kurulacak olan stantlarda başlattıkları imza kampanyasına destek olmaya çağırdı.

MHP'li Kadınlardan, Bir Kereden, Çok Şey Olur İmza Kampanyası

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
ert..:ak partinin dindar nesilleri üstlenmeliydi bu olayı neden onlar karışmazki vicdanınızın taa ücra köşelerine sesleniyorum chpnin gündeme getirdiğini mhplilerde siyaset uğruna kullanıyo hamdolsun kimseye tapmıyorum Allah doğru olanların yanındadır Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
pillow fighter:1 kereden bir şey olmaz, ensar candır diyen cehepeli, yok yok mehepeli, yok yok lanet olası hedepeli bakanı kınıyorum :))) Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title