Metin Uca Haberleri

Metin Uca haber, Metin Uca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Uca - 10.8.2020
Metin Uca, yeni kitabında Türkiye'nin Koronavirüs Öykülerini kendi bir üslubunla anlattı
Metin Uca'nın İnkılâp Kitabevi'nden çıkan ilk çalışması Tanrı Vermiş Pırasa, Hiç Yenir Mi Yarasa? okurlara oldukça tanıdık gelecek, yakın tarihe dair özgün anlatılardan biri olarak raflarda yer aldı.
Metin Uca - 11.5.2020
Metin Uca, "Korona Turkasını kaleme almak istiyorum"
Sunucu, yazar, seslendirme sanatçısı Metin Uca, evde geçirdiği sürede neler yaptığını MAG Mayıs sayısı için anlattı.
Metin Uca - 11.7.2019
Ünlü isimler Srebrenitsa soykırımını unutmadı
Ali Sunal, Tayfun Talipoğlu, Vahide Perçin, Hidayet Türkoğlu, Sümer Ezgü, Suzan Kardeş, Okan Çabalar, Uğur Arslan, Tarık Mengüç, Sevil Uyar, Kubilay Penbeklioğlu, Saruhan Hünel, Çiğdem Tunç, Aylin Coşkun, Cengiz Bozkurt, Özlem Savaş, Hasibe Eren, Birgül Ulusoy, Metin Uca, Altan Gördüm, Kerem Gönlüm, Bahar Öztan, Mevlüt Yüksel, Ayşenur Yazıcı, Erdal Acar ve Mustafa Keser gibi pek çok isim videoya destek veriyor.
Metin Uca - 21.2.2019
Ataşehir Tiyatro Festivali 10 Yaşında
Tiyatro sevdalıları, bir ay boyunca Franz Kafka'dan başlayıp Rutkay Aziz'e uzanan usta kalemlerin eserleri arasında tercih yapmak zorunda kalacaklar. Türk Tiyatro ustalarından; Haldun Dormen, Yasemin Yalçın, Sumru Yavrucuk, Müjdat Gezen, Taner Barlas, Süheyl Uygur, Behzat Uygur, Enver Aysever, Burhan Şeşen, Gökhan Şeşen, Metin Uca ve Enis Fosforoğlu festival kapsamında Ataşehirlilerle buluşacak isimlerin bazıları.
Metin Uca - 15.12.2018
Necip Hablemitoğlu Ödülleri Sahiplerini Buldu
MALTEPE Belediyesi tarafından verilen Necip Hablemitoğlu Toplumsal Duyarlılık Ödülleri sahiplerini buldu. Ölümünün on altıncı yılında Necip Hablemitoğlu, bir kez daha anıldı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Necip Hablemitoğlu Toplumsal Duyarlılık Ödülleri sahiplerini buldu. Maltepe Belediyesi'nin ev sahipliğini yaptığı törene vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenin sunuculuğunu Metin Uca yaptı.
Metin Uca - 15.12.2018
Necip Hablemitoğlu Ödülleri Sahiplerini Buldu
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Necip Hablemitoğlu Toplumsal Duyarlılık Ödülleri sahiplerini buldu. Maltepe Belediyesi'nin ev sahipliğini yaptığı törene vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenin sunuculuğunu Metin Uca yaptı.
Metin Uca - 2.6.2018
Setur'dan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Söyleşileri
ODTÜ'de Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu ve Ümmiye Koçak, Çukurova Üniversite'nde ise Şebnem Bozoklu, Furkan Palalı ve Dilek Çelebi'nin konuşmacı olarak katıldığı ve gençlerde toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalık oluşturmayı hedefleyen söyleşilerin moderatörlüğünü Metin Uca gerçekleştirdi.
Metin Uca - 31.5.2018
Manavgat 2. Kitap Günleri Başlıyor
Manavgat 2. Kitap Günleri'nde Altan Öymen, Cezmi Ersöz, Kahraman Tazeoğlu, Metin Uca, Bahar Feyzan, Işıl Özgentürk, Şükrü Erbaş, Tuluhan Tekelioğlu ve birçok yazar Manavgat halkı ile buluşacak.
Metin Uca - 28.5.2018
27 Mayıs 2018 Haberleri
27 Mayıs 2018 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Metin Uca Haberleri | Metin Uca Kimdir - Haberler - Metin Uca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Uca kimdir, hayatı ve biyografisi. 23'üncü Altın Güvercin sahibini buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 06:24:44. #1.14#
title