METİN ERGUN HABERLERİ

Metin Ergun haber, Metin Ergun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Ergun

Metin Ergun

Doğum Yeri Muğla / Türkiye
Doğum Tarihi 23.2.1963 - ...

Metin Ergun Kimdir ?

Metin Ergun, 23 Şubat 1963'te Muğla ili Milas ilçesi Kargıcak köyünde doğdu. Babasının adı Tevfik, annesinin adı Nazife'dir. Öğretim Üyesi; Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek Lisansını Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde, Doktorasını Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Metin Ergun - 14.01.2021
Ümit Özdağ'a destek veren İYİ Parti Muğla İl Başkanının yönetimi istifa etti
Ümit Özdağ'ın ihracı için imza vermeyen tek il başkanının kendisi olduğuna işaret eden Şekerdağ, Muğla Milletvekili Metin Ergun'un baskıyla il yönetim kurulu üyelerinin istifa ettirildiğini iddia etti.
Metin Ergun - 13.12.2020
İYİ Partili Ergun, çiğ süt referans fiyatında yapılan artışı yetersiz buldu Açıklaması
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, "Ya üreticiye makul sübvansiyonlar ve vergi indirimleri sağlanmalı ya da çiğ süt referans fiyatı 3 lira 60 kuruşun altında olmayacak şekilde güncellenmelidir.
Metin Ergun - 12.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Sağlık, Çevre ve Şehircilik ile İçişleri Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
"Türkiye su fakiri ülke konumuna geldi" İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı çevresel sorunlar ve risklerin adeta bir beka meselesi haline geldiğini söyledi.
Metin Ergun - 07.12.2020
İYİ Partili Ergun, çiftçi borçlarının yapılandırılmasını istedi
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, çiftçi borçlarının bir yıl ödemesiz 5 yıla yayılarak faizsiz şekilde yapılandırılmasını talep etti.
Metin Ergun - 03.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, teklifle kurulacak Türkiye Çevre Ajansının Kamu İhale Kanunu'ndan muaf tutulduğunu ve paralel bir bakanlık inşa edildiğini ileri sürdü.
Metin Ergun - 30.09.2020
Yavaş'tan Akşener'e 'hayırlı olsun' ziyareti
ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti 2'nci Olağan Kurultayı'nda yeniden Genel Başkanlığa seçilen Meral Akşener'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti lideri Meral Akşener'i parti genel merkezinde ziyaret etti. Ziyarette, Akşener'e Genel Sekreter Uğur Poyraz ve Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun eşlik etti.
Metin Ergun - 21.09.2020
İYİ Parti'nin yeni GİK ve MDK listesi belli oldu
Başkanlık Divanından Yerel Yönetim Başkanı Metin Ergun 816, Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı 720, Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu 796, Kalkınma Politikaları Başkanı İsmail Tatlıoğlu 848, Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas 923, Siyasi İşler Başkanı Mehmet Salim Ensarioğlu 773, Toplumsal Politikalar Başkanı Şenol Sunat 882, Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Nuri Okutan ise 905 oy aldı.
Metin Ergun - 10.09.2020
CHP ve İYİ Parti heyeti, Kovid-19 tedavisi gören Başkan Böcek'in sağlık durumunu sordu
CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun, CHP ve İYİ Parti il başkanları, Antalya milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları, Böcek'in doktorlarıyla görüştü.
Metin Ergun - 10.09.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
İYİ PARTİ'DEN DE ZİYARET Koronavirüse yakalandıktan sonra tedavi gördüğü Özel Memorial Antalya Hastanesi'nde, akciğerlerinde oluşan tahribat nedeniyle tedavisi devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili bilgi almak için İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, hastaneye ziyarette bulundu.
Metin Ergun - 28.08.2020
İYİ Partili Ergun: "30 Ağustos'u iftiharla kutlayacağız"
İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Başkomutanlığında, Büyük Taarruz ile elde edilen destansı zaferin yıl dönümünü iftiharla kutlayacağız." ifadesini kullandı.
Metin Ergun - 21.08.2020
İYİ Partili Ergun'dan "Plaj ve koyların işletme hakkının, ihalesiz MUÇEV'e verildiği" iddiası
İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, "Akyaka, Ölüdeniz, Datça, Bodrum, Fethiye ve Muğla'daki plaj, koy ve iskelelerin işletme hakkının, MUÇEV Turizm, Ticaret, Limited Şirketine ihalesiz verildiğini" iddia etti.
Metin Ergun - 18.06.2020
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, son yıllarda Muğla'da çıkan yangınların doğal yangınlar olmadığını, kasten çıkarıldıklarını savundu.
Metin Ergun - 28.05.2020
İYİ Partili Ergun: "Akdeniz ve Ege bölgeleri afet bölgesi ilan edilsin"
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, mayısta yaşanan aşırı sıcaklar nedeniyle narenciye üreticilerinin zor durumda kaldığını belirterek, Ege ve Akdeniz bölgelerinin "afet bölgesi" olarak ilan edilmesi gerektiğini söyledi.
Metin Ergun - 21.05.2020
İYİ Partili Ergun ve Tatlıoğlu'ndan ekonomi eleştirisi
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, ekonomik gidişatı eleştirdi.
Metin Ergun - 06.05.2020
İYİ Parti'li Ergun, üniversitelerde norm kadro düzenlemesine tepki gösterdi
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, üniversitelerde norm kadro ihdasları konusunda yapılan yönetmelik değişikliğinin rektörlere mutlak ve sınırsız bir takdir yetkisi verdiğini ileri sürerek bu adımdan dönülmesini istedi.
Metin Ergun - 30.04.2020
İYİ Parti'li Ergun: "Muğla'nın doğasını korumak hepimiz için milli ve insani bir görev olmalıdır"
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, "Bodrum, Ören, Milas, Datça, Dalyan, Gökova, Sarıgerme, Fethiye, Ölüdeniz, Göcek, Bozburun, Selimiye, İçmeler ve benzeri nadide beldeleriyle adeta 'behişticihan' olan Muğla'nın doğasını korumak hepimiz için milli ve insani bir görev olmalıdır.
Metin Ergun - 02.02.2020
İYİ Parti'nin "Geleceğin Türkiye'si İçin Yerel Yönetimler Çalıştayı" İzmir'de yapıldı
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun da yerel yönetimlerin demokrasi kültürünün oluşmasında ilk adım olduğunu belirtti.
Metin Ergun - 04.01.2020
İYİ Parti'den Yerel Yönetimler Çalıştayı
İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, belediyelerin sosyal belediyecilik faaliyetlerini tam anlamıyla yürütebilmesinin gerektiğini belirterek, "Gelişmiş ülke örnekleriyle kıyaslandığında ve mevcut sorunlar düşünüldüğünde, kurumsal olarak sosyal belediyecilikten söz edilebilmesi için...
Metin Ergun - 02.01.2020
İYİ Parti'nin ikinci yerel yönetimler çalıştayında "belediyelere kaynak oluşturma yolları" ele...
Parti kimlik anketi yapılacak İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çalıştay çerçevesinde yapılacak yuvarlak masa toplantılarında, "belediye yasası hazırlıkları", "merkezi yönetim-yerel yönetim ilişkileri", "yerel kalkınma", "imar ve ihale usulleri" ile "yerel siyaset-yerel kültür ilişkisi" konularının tartışılacağını açıkladı.
Metin Ergun - 14.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"Şehirlerimiz kimliksiz ve kişiliksiz hale getirildi" İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, AK Parti hükümetlerinin çevre ve şehircilik konusunda sınıfta kaldığını savunarak, tapu ve kadastro hizmetlerinde de etkin ve acil reformlara ihtiyaç duyulduğunu söyledi.
Metin Ergun - 06.12.2019
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı Denizli'de Açıklaması
Paçacı, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun ile Denizli Gazeteciler Cemiyetinde düzenledikleri basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu.
Metin Ergun - 20.11.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, "Fethiye turizminin çözüm bekleyen konularına" ilişkin yaptığı konuşmada, Fethiye'nin deniz turizminin yanında tarih ve kültür turizmi açısından da çok büyük potansiyele sahip olduğunu belirterek, bölgenin tarihi ve kültürel turizmine gereken önemin verilmediğini ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Metin Ergun Haberleri | Metin Ergun Kimdir - Haberler - Metin Ergun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Ergun kimdir, hayatı ve biyografisi. İYİ Partili Ergun koronavirüse yakalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 02:39:34. #1.14#

title