Memet Ali Alabora ve Haluk Bilginer Aynı Filmde Buluşuyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Memet Ali Alabora ve Haluk Bilginer Aynı Filmde Buluşuyor

Haberler.com - Haberler | Magazin
Memet Ali Alabora ve Haluk Bilginer Aynı Filmde Buluşuyor

Haluk Bilginer ve Mehmet Ali Alabora, 7 yıl aradan sonra aynı filmde buluşuyor. İkili, İngiliz yapımı "Trendy" filmi için kamera karşısına geçecek.

Haluk Bilginer ve Memet Ali Alabora, 7 yıl aradan sonra aynı filmde buluşuyor. 2009'da "7 Kocalı Hürmüz" filminde rol alan ikili, bu kez İngiliz yapımı "Trendy" için kamera karşısına geçecek.

İNGİLİZ YAPIMI FİLMDE OYNAYACAK

Londra'da yaşayan Fransız yönetmen Louis Lagayette'nin yeni filmi "Trendy"de, Hollywood yıldızı Alan Ford ile Lorraine Burroughs da kadroda yer alacak.

ÇEKİMLER İNGİLTERE'DE YAPILACAK

Birkaç hafta içinde çekimlerinin başlanacağı bildirilen filmin çekimlerine Bilginer'in, iki hafta sonra katılmak üzere İngiltere'ye gideceği belirtildi.

Haluk Bilginer'in, Alan Ford'un üstlendiği Matthew karakterinin iş yaptığı Hasan'ı canlandıracağı belirtilirken; üç yıldır İngiltere'de olan ve İngiliz vatandaşlığı alan Memet Ali Alabora'nın da filmdeki adının Mehmet olacağı bilgisi aktarıldı.

Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (22)
bedri e:Hakikaten de mesele iki ağaç meselesi değilmiş. Koyunları pışpışlayıp arada Türkiye''yi, Suriye''ye ve bütün Ortadoğu''yu tekrar bölme meselesiymiş.
SSSSSSSSS:İNSANSINIZ, ADAMSINIZ, ONURLUSUNUZ, VİCDANLISINIZ, ZEKİSİNİZ YAKIŞIR SİZE. HELAL SİZE. . . aldırmayın bu meeeeee diyenlerii
MARAŞLI:bu yorumları okuyan yapımcı bu filmi çekerse batar arkadaş.
500
title