Alan Ford Haberleri

Alan Ford haber, Alan Ford son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alan Ford - 02.06.2021
Gölcük ve Başiskele'de belirlenen alan "Ford Otomotiv Sanayi AŞ Kocaeli Özel Endüstri Bölgesi" ilan edildi
Kocaeli'nin Gölcük ve Başiskele ilçelerinde belirlenen alanın, "Ford Otomotiv Sanayi AŞ Kocaeli Özel Endüstri Bölgesi" olarak ilan edilmesine karar verildi.
Alan Ford - 18.05.2021
Biden'dan Filistin kökenli vekile: "Batı Şeria'daki büyük annen ve ailenin iyi olması için dua ediyorum"
Biden, Michigan'ın Detroit kentinde yer alan Ford fabrikasını ziyaret ederek, ABD İstihdam Planı konusunda bir konuşma yaptı.
Alan Ford - 18.05.2021
ABD Başkanı Biden Michigan'da İsrail'e desteği nedeniyle protesto edildi
Biden bugün Michigan'ın Detroit kentinde yer alan Ford fabrikasını ziyaret ederek ABD İstihdam Planı konusunda bir konuşma yaptı.
Alan Ford - 16.04.2021
Son dakika: Ford F-MAX, donmuş Baykal Gölü üstünde hız rekoru kırdı
Rusya'da 2011 yılından bu yana dünyanın en derin gölü olan Baykal Gölü'nde Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) ve Rusya Otomobil Federasyonu (RAF) tarafından düzenlenen "Hız Günleri" etkinliğinde yer alan Ford Trucks, Rus kadın Ralli Şampiyonu Ilona Nakutis'in sürdüğü Ford Trucks F-MAX ile hız rekoru kırdı.
Alan Ford - 07.04.2021
Son dakika haberleri: Ford Trucks F-MAX, donmuş Baykal Gölü üstünde hız rekoru kırdı
Ford'dan yapılan açıklamaya göre, dünyanın en derin gölü olan Baykal Gölü'nde 2011 yılından bu yana Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) ve Rusya Otomobil Federasyonu (RAF) tarafından düzenlenen "Hız Günleri (Days of Speed on the ice of Lake Baikal)" etkinliğinde yer alan Ford Trucks, Rus kadın Ralli Şampiyonu Ilona Nakutis'in sürdüğü Ford Trucks F-MAX ile hız rekoru kırdı.
Alan Ford - 16.02.2021
Ford Trucks'ın kamyonu F-MAX, 2020'de segmentinde en çok tercih edilen çekici oldu
F-MAX'i, 2021'de de müşterilere ulaştırmak için yeni bir kampanyayı daha devreye alan Ford Trucks, bu doğrultuda F-MAX'i 500 bin TL kredi, 36 ay vadeli, yüzde 0,89 faiz oranı ile Ford Trucks yetkili satıcılarında müşterilerine sunuyor.
Alan Ford - 07.08.2020
GÜNDEM / 7 Ağustos 2020
(Manchester/Torino/22.00) ÖZEL HABER 1-İhaleye çıkılan devlet lojmanlarından 4 bin 413'ü satıldı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yıl sonuna kadar açık ihale yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek 10 bin lojmandan satış bedeli 1 milyar 99 milyon lira olan 4 bin 413'ünün satışı tamamlandı Açık ihale yöntemiyle satılacak devlet lojmanlarında oturanlara öncelikli olarak satın alma hakkı tanındı Peşin satın alma tercihinin kullanılması halinde memura ihale bedeli üzerinden yüzde 10 indirim uygulanacak (Zehra Aydın Turapoğlu/Ankara) 2- Otomobil pazarının lideri Renault oldu Temmuz ayı sonunda en fazla otomobil satışı gerçekleştiren marka 47 bin 494 adetle Renault olurken, Renault'u, 37 bin 475 adetle Fiat ve 23 bin 474 adetle Volkswagen takip etti Hafif ticari araç segmentinde ocak-temmuz döneminde 25 bin 607 adetle listenin ilk sırasında yer alan Ford'u, 19 bin 32 adetle Fiat ve 7 bin 22 adetle Volkswagen izledi 7 ayda Infiniti marka otomobil satışı yapılmazken, 8 adet Aston Martin, 9 adet Bentley, 13 adet Ferrari ve 11 adet Lamborghini satıldı (Abdulselam Durdak/İstanbul) 3- "Sanayi kenti"nde teşvikli yatırımlarla 5 bin kişiye iş kapısı açılacak Kocaeli'de yılın ilk yarısında sabit yatırım tutarı 4,5 milyar lirayı bulan 156 proje için yatırım teşvik belgesi düzenlendi Yatırımların tamamlanmasının ardından kentte yaklaşık 5 bin kişinin istihdam edilmesi öngörülüyor (Şahin Oktay/Kocaeli) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Alan Ford - 21.04.2020
Ford Otosan, üretimine verdiği araya devam etme kararı aldı
Sağlık Bakanlığı'nın Covid-19 pandemisinin yayılmaması yönündeki tedbirleri doğrultusunda, Kocaeli Fabrikaları'nda üretim faaliyetlerine 27 Nisan'a kadar ara verme kararı alan Ford Otosan, mevcut koşullar, uluslararası ticarette ve tedarik zincirinde yaşanan problemler sebebiyle üretim arasını şu anki şartlar doğrultusunda 4 Mayıs'a kadar daha kadar devam ettireceğini duyurdu.
Alan Ford - 28.07.2019
Ford Otosan, Türkiye'nin ilk ağır ticari şanzıman test odalarını devreye aldı
Verilen bilgiye göre, Ford Otosan, Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve geliştirilen test merkezleri için dünyada ilk olma özelliğine sahip bir konsept de geliştirdi. Şirket geliştirdiği şanzıman test konsepti ve yazılımları dahil gerekli patentleri almak için çalışmalarını sürdürüyor. Test odalarında kullanılan tüm yazılımlar ve mekanik dizayn Ford Otosan mühendisliğinin bir eseri olarak öne çıkıyor. Eskişehir'de toplam 3 adet şanzıman test odasını devreye alan Ford Otosan'ın kontrol ve yazılım kısmı açık kaynak kodlu olup sürekli geliştirilebilir nitelikte olmasıyla dikkati çekiyor.
Alan Ford - 12.07.2019
Ford Otosan 2018 Sürdürülebilirlik Raporu
Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Ford Otosan, ticari ve finansal performansı ile toplumsal değer yaratma vizyonunu bir bütün olarak ele aldığı 2018 yılı Sürdürülebilirlik Raporu'nda ticari ve finansal performansı ile toplumsal değer yaratma vizyonunu bir bütün olarak ele alan Ford Otosan, inovasyon ve dijitalleşme merkezli yaklaşımının yanı sıra çevreye ve topluma duyarlı çalışmalarını, toplumsal cinsiyet eşitsizliğinin giderilmesi için yürütülen programlarını ve çalışanlarına yaptığı yatırımları kamuoyuyla paylaştı.
Alan Ford - 22.06.2019
Bakan Varank'tan Ford Otosan Ar-Ge Merkezi'ne ziyaret
Varank, elektriklendirme, otonom ve bağlantılı araçlar, karbondioksit azaltımı gibi konuları gelecek vizyonuna alan Ford Otosan'ın Ar-Ge Merkezi'nde bu kapsamda geliştirilen yenilikçi projeleri birebir Ford Otosan yöneticilerinden ve teknolojiyi geliştiren mühendislerden dinledi.
Alan Ford - 27.05.2019
Ford 1.0 EcoBoost motora ödül
Ford'dan yapılan açıklamaya göre, IEPOTY jürisinin 31 ülkeden gelen 70 üyesinden toplam 145 puan alan Ford'un 1.
Alan Ford - 12.06.2018
İlk 1000 İhracatçı Firma" Araştırmasının Sonuçları Açıklandı (3)
Listemizin ikinci sırasında, yeni yatırımlarıyla ülkemizin üretimine ve ihracatına büyük katkı sağlayan Toyota firmamız bulunuyor. 2017 yılında yapmış olduğu 4 milyar 443 milyon dolarlık ihracatı ile sıralamada tam 5 basamak birden yükselerek Türkiye'nin ihracatında ikinciliğe oturdu. Değer bazında 2,6 milyar dolarlık ihracat artışı ile Türkiye'nin 2017 yılındaki toplam ihracat artışının yaklaşık beşte birini tek başına oluşturdu. Firmamızı bu başarısından ötürü tebrik ediyorum." Büyükekşi, 2017 yılında en fazla ihracat yapan firmaların zirvesinde, geçen 2 yıldır liderlik koltuğunda oturan Ford Otosan'ın yer aldığını vurgulayarak, "2016 yılında yaklaşık 4 milyar dolar ile ilk sırada yer alan Ford, 2017'de ihracatını yüzde 21,2 artışla 4 milyar 797 milyon dolara çıkararak liderliğini pekiştirdi.
Alan Ford - 17.01.2018
Hemşireler, Yoğun Bakımda Tedavi Olan Adama Yardım Etmek Yerine Bir Birlerinin Saçlarını Düzelttiler
İngilter Blackpool'da 15 gündür yoğun bakımda tedavi olan bir hastanerın hemşirele susaığını ve serumuna mayi katmaları için yalvardığı ama hemşirelerin adamı umursamadan saçalrını düzelttikleri anların görüntüleri ortaya çıktı. Damar tınaklığı tanısı ile Blackpool Victoria hastesnin yoğun bakımın ünitesinde tedavi altına alnınan 54 yaşındaki iki çocuk babası Alan Ford, susadığını ve masada oturan hemşirelee serumuna biraz mayı katmaları için yalvardığını adama hemşirelerin kendisini hiç umursamadıklarınıu bunu yerine ayakta duran hemşirenin sandalayede oturan arkadaşının kafasına mesaj yaparak saçlarını düzeltmek ile meşgul olduğunu söyledi.
Alan Ford - 01.07.2017
Ford Otosan 2016 Sürdürülebilirlik Raporu
Raporda, ticari ve finansal performansı ile toplumsal değer yaratma vizyonunu bir bütün olarak ele alan Ford Otosan, inovasyon ve dijitalleşme merkezli yaklaşımını, iklim değişikliğinin etkileriyle mücadelede kat edilen mesafe ve toplumsal cinsiyet eşitsizliğinin giderilmesi için yürütülen programlarını kamuoyuyla paylaştı.
Alan Ford - 02.09.2016
Ford'un Yeni Modelleri Otoshow Fuarı'nda
Fuarda yeni spor otomobillerinden pick-up'a, SUV'dan ticari araçlara uzanan 9 modeli ile yer alan Ford'u Otokoç Samsun bayisi temsil ediyor.
Alan Ford - 03.07.2015
İğrenç Görünüyorsun Yorumlarına Meydan Okudu
Sosyal medyada cildi hakkında nefret dolu yorumlara maruz kalan Em Ford, sosyal medyanın algılar üzerindeki etkisini vurgulamak için bu güçlü filmi hazırladı. Yüzü hakkında yüz bin yorum alan Ford, “Geçen yıl cildimde sorunlar baş gösterdiğinde kendimi saklanır vaziyette buldum.
Alan Ford - 17.02.2015
Yeni Ford Mondeo Türkiye'de
Özgür Yücetürk: "Yeni Mondeo zengin donanımı rekabetçi fiyatlarla sunuyor" Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk, yeni Mondeo ile sunulan donanımlara dikkat çekerek yeni Mondeo'nun segmentinde zengin donanımı rekabetçi fiyatlarla sunduğunu olduğunu belirtti. Özgür Yücetürk, "Yeni Mondeo'nun giriş seviyesinde SYNC II ve 8 inçlik dokunmatik renkli ekranı standart olarak sunarken, Titanium donanım seviyesinde Sony müzik sistemi ile entegre navigasyon, geri görüş kamerası ve otomatik park sistemini standartlara ekleyerek bir segment ilki gerçekleştiriyoruz. Ford Dinamik LED farlar ve Active Motion çok noktalı masaj yapan koltuklar gibi yeniliklerinin yanısıra, endüstride bir ilk olan hava yastıklı arka emniyet kemerleri sayesinde geleceğin teknolojilerini bugünden sunuyoruz. 1.5 litre 160 PS'lik EcoBoost motor ve 6 ileri otomatik şanzıman ile Mondeo'da daha önce sunmadığımız ve segmentin popüler kombinasyonlarından birine ilk defa sahibiz. Zorlaştırılan en güncel EuroNCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız ile ayrılan yeni Mondeo, sadece güvenlik donanımları ile değil, konfor, tasarım ve prestij gibi tüm özellikleri ile standartları yeniden belirliyor." Ford Mondeo'nun tasarım hikayesini anlatmak üzere toplantıda söz alan Ford Avrupa Tasarım Müdürü Murat Güler Ford'un yeni tasarım yaklaşımını ve yeni Mondeo'nun çizgilerinin arkasında yer alan detayları aktardı.
Alan Ford - 30.06.2014
Türkiye Otomotiv Sektörü Çözümü İhracatta Arıyor
Satış beklentileri düşüyor İç piyasada bekleme havasının hakim olmasıyla birlikte ODD'nin bu yıla ilişkin yurtiçi satış tahminlerinde revizyona gittiğine dikkat çeken OBG şu değerlendirmede bulundu: "2014 yılına ilişkin önceki yurtiçi satış tahminleri 1 milyon araç iken, ODD şimdi yurtiçi satışlar için nihai en fazla rakam olarak 700 bin araç sayısını vermektedir. Diğer yandan Türkiye'nin en büyük araç üreticileri arasında yer alan Ford Otosan, Şubat ortasında yayımladığı bir raporda, sektöre ilişkin 2014 yılının toplam satışların geçen yıl gerçekleşen 885 bin rakamının altında, 633 bin ile 715 bin araç arasında olmasını beklediğini belirtti.
Alan Ford - 22.05.2014
Ford Otosan Yeniköy Fabrikası'nın Açılış Töreni
Erdoğan, Ford Otosan Yeniköy Fabrikası'nın açılış törenindeki konuşmasında, Ford Otosan'ın Türkiye ile Avrupa'da da kendi alanında önemli bir pazar payına sahip olmasının gurur verici olduğunu ifade ederek, Türkiye'nin en fazla ihracat yapan ilk 3 şirketi arasında yer alan Ford Otosan'ın istihdamı ve Ar-Ge faaliyetleriyle de takdire şayan bir performansa sahip olduğunu dile getirdi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Alan Ford Haberleri | Alan Ford Kimdir - Haberler - Alan Ford haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alan Ford kimdir, hayatı ve biyografisi. Ford Otosan'ın Türkiye'de ürettiği Transit Custom'a altın ödül.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 01:07:05. #1.16#

title