Mehmetçiğe Moral Ziyareti - Haberler
Haberi Paylaş

Mehmetçiğe Moral Ziyareti

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa
Mehmetçiğe Moral Ziyareti

Siirt’in Pervari Kaymakamı Hakan Şeker, Ekindüzü, Köprüçay Karakolları ile İğneli Köyü askeri üs bölgesinde görev yapan askere moral ziyaretinde bulundu.

PERVARİ (İHA) - Siirt'in Pervari Kaymakamı Hakan Şeker, Ekindüzü, Köprüçay Karakolları ile İğneli Köyü askeri üs bölgesinde görev yapan askere moral ziyaretinde bulundu.

Güvenlik güçlerine moral ziyaretinde bulunan Kaymakam Şeker, karakollarda ve askeri üs bölgedeki askerle bir süre sohbet ederek, güvenlik konuları hakkında bilgi aldı. Beğendik Belediye Başkan Vekilliği görevine atandığı günden beri, beldenin sosyo-ekonomik yapısına ekonomik değerler katan önemli yatırım ve projeleri hayata geçiren Kaymakam Şeker, mesaisini güvenlik güçlerini ziyaret ederek sürdürdü.

Kaymakam Şeker, bölgede zor tabiat şartlarında görev yapan Kahraman Mehmetçikler ile güvenlik korucularına teşekkür etti. Güvenlik güçlerinin terörle mücadelede gece-gündüz demeden kahramanca mücadele ettiklerini kaydeden Şeker, terörle kararlılıkla mücadelenin artarak devam ettiğini belirterek, Pervari ilçesinin önemli bir stratejik konuma sahip, olduğunu, terörle mücadelede güvenlik güçlerimizin çok büyük bir başarı sağladığını dile getirdi.

Kaymakam Şeker'in ziyaret programına; İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Ergüçlü, İlçe Emniyet Amiri Naci Sığın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıddık Çakan, Özel İdare Müdürü Ümit Ömür Özcan ile kurum amirleri katıldı. - SİİRT

Mehmetçiğe Moral Ziyareti

Mehmetçiğe Moral Ziyareti

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500