MEHMET SİYAM KESİMOĞLU HABERLERİ

Mehmet Siyam Kesimoğlu haber, Mehmet Siyam Kesimoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Siyam Kesimoğlu

Mehmet Siyam Kesimoğlu

Doğum Yeri Kırklareli / Türkiye
Doğum Tarihi 18.10.1960 - ...

Mehmet Siyam Kesimoğlu Kimdir ?

Mehmet Siyam Kesimoğlu, 7 Mart 1960'ta Kırklareli Vize'de, Nevzat ve Melahat Kesimoğlu ailesinin 4. çocuğu olarak dünyaya geldi. Mesleği idarecilik olan Kesimoğlu;1983 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi. Turizm Bakanlığı'nda İrfan Gürpınar’ın Bakan Müşaviri olarak görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 06.05.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Fen İşler Müdürlüğü Park ve Bahçeler birimi ekiplerinin haşere ve sineklere karşı mücadele ettiklerini kaydetti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 04.05.2021
Kırklareli'nde cadde ve sokaklar dezenfekte edildi
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı yazılı açıklamada, Kovid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" sürecinde çalışmalara hız verdiklerini bildirdi.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 02.05.2021
Kırklareli'nde meydan ve caddeler dezenfekte edildi
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı yazılı açıklamada, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" sürecini çok iyi değerlendirdiklerini belirtti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 01.05.2021
Kırklareli Belediyesinden sokak hayvanlarına mama desteği
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, kısıtlama günlerinde sokak hayvanlarının yiyecek ve su ihtiyaçlarının karşılandığını söyledi.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 29.04.2021
EDİRNE/KIRKLARELİ - 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Trakya'da kutlandı
Trakya'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak kutlandı. 1 Mayıs'ın "Tam kapanma" sürecine denk gelmesinden dolayı Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da bugün kutlama programı düzenlendi. Edirne'de, Saraçlar Caddesi'nde toplanan TÜRK İŞ, DİSK, KESK, Birleşik Kamu-İş, TMMOB ve TTB üyeleri bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Emek ve meslek örgütleri adına açıklama yapan Birleşik Kamu-İş üyesi Benay Gürsel, Kovid-19 sürecinde işçilere ve çalışanlara destek olunması gerektiğini söyledi. Salgın sürecinden etkilendiklerini belirten Gürsel, "Çalışırken hastalanan emekçiler için Kovid-19 iş kazası ve meslek hastalığı olarak kabul edilsin. İşsizliğe karşı kamu istihdamı artırılsın, hukuksuz biçimde işten çıkarılan kamu emekçileri işlerine iade edilsin, çalışma süreleri azaltılsın." dedi. Kırklareli Kırklareli'nde Emek Platformu tarafından Kültür Anıt Parkı'nda gerçekleştirilen etkinliğe, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile platform üyesi ve sendika temsilcileri katıldı.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 29.04.2021
Kırklareli'nde "Çevre Seferberliği Projesi" kapsamında metruk binalar yıkılıyor
Vali Osman Bilgin, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, Demirtaş Mahallesi'ndeki binanın yıkım çalışmalarını inceledi.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 26.04.2021
Balçova Dünya Çocuklarına kardeşlik köprüsü oldu
Balçova Belediyesi Gençlik Tiyatrosu Yönetmeni Necdet Erdeniz'in açılış konuşmasını yaptığı '101 Çiçek Çocuk Değişim Programı'nda Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, programa katılan tüm çocukların bayramını kutladı. İzmir Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Makedonya Demirhisar Belediye Başkanı Marjan Stojanovski, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul-Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Gagavuz Yeri-Kıpçak Belediye BaşkanıOleg Garizan, Çanakkale Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Bulgaristan-Mestanlı (Momchilgrad) Belediye Başkanı İlknur Kazım,Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kosova-İpek Belediye Başkanı Gazmend Muhaxheri birer konuşma yaptı.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 26.04.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Karakaş Mahallesi Sırtbağlar Mevkisindeki çocukların taleplerine duyarsız kalmadıklarını belirtti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 26.04.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı yazılı açıklamada, vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 04.04.2021
Kovid-19 vakalarının en çok arttığı ilk 5 ilden Kırklareli'nde "evden çıkmayın" çağrısı
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, "Halkımızı açıkça uyarıyorum lütfen ama lütfen ev ziyaretlerini erteleyin, işiniz olmadıkça evden çıkmayın maske, mesafeyi unutmayın.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 04.04.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çiçeklendirme çalışmalarını yürüttüğünü belirtti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 02.04.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Kesimoğlu'na ziyaret Belarus Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Aleksei Shved, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'nu ziyaret etti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 29.03.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Kesimoğlu'na ziyaret Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu cam sanayi işçilerini makamında kabul etti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 20.03.2021
"Yaşıyusun bu ayatı" diyen mutlu insanların kenti: Kırklareli
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, AA muhabirine, "Mutlu insanlar kenti" sloganının artık bu şehirle özdeşleştiğini söyledi.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 28.02.2021
TRAKYAKA toplantısı Edirne'de yapıldı
Toplantıya Edirne Valisi Ekrem Canalp, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Tekirdağ Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve ajansın uzmanları katıldı.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 26.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, proje ile dezavantajlı sosyal ortamlarda yetişen gençlere, toplumsal gelişimlerine katkı sağlanması, mesleki eğitim ve beceri alanlarında destek olunmasının amaçlandığını söyledi.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 23.02.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Bu arada toplantıyı, yerel seçimler öncesinde CHP'den istifa eden ve partisine yeniden katılan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu da izledi.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 19.02.2021
Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu, CHP İl Başkanlığını ziyaret etti
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP Kırklareli İl Başkanlığını ziyaret etti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 19.02.2021
Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu'ndan AK Parti'ye ziyaret
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 19.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, başarılı sporcularla bir araya geldi.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 01.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'nu makamında kabul etti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 15.01.2021
Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu: "Kar yağışına karşı tüm önlemlerimizi aldık"
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Meteoroloji Genel Müdürlüğünün kar yağışı uyarısı üzerine tüm önlemlerin alındığını bildirdi.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 10.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 02.01.2021
Son dakika haberleri... Kırklareli Belediyesinden sokak hayvanlarına mama desteği
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, AA muhabirine, kısıtlama günlerinde sokak hayvanlarının yiyecek ve su ihtiyaçlarının karşılandığını söyledi.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 31.12.2020
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'ndan yeni yıl mesajı
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Mehmet Siyam Kesimoğlu - 30.12.2020
Kırklareli'nde yılbaşı denetimi
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, yılbaşı öncesi denetimleri arttırdıklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Siyam Kesimoğlu Haberleri | Mehmet Siyam Kesimoğlu Kimdir - Haberler - Mehmet Siyam Kesimoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Siyam Kesimoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kırklareli Belediyesi'nden Anneler Günü kutlamaları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 12:05:12. #1.15#

title