Haberler

AK Parti Grup Başkanvekili Kubat: "Vahşi, Kanlı Saldırıyı Yapanları Lanetle Kınıyorum"

AK Parti Grup Başkanvekili ve AK Parti 3. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Doğan Kubat, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve AK Parti 3. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Doğan Kubat, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. Kubat, Ankara'da yaşanan terör saldırısına ilişkin, "Vahşi, kanlı saldırıyı yapanları lanetle kınıyorum. Aslolan milletimizin böyle acılarda göstermiş olduğu kararlı duruştur" dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat, Bahçelievler'de üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. AK Parti'nin projelerini gençlere anlatan Kubat, gençlerin isteklerini dinledi. Görüşme sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Kubat, "Bugün üniversite gençliğimizle AK Parti'nin onlara yönelik seçim vaatlerini beraber müzakere etme fırsatını bulduk. Aileye, gençliğe, çalışana çok önem veren bir siyasi parti olarak bu beyannamede 20-30 tane uygulanabilir ciddi vaadimiz oldu. Çok olumlu yansımalar var. Üniversiteli kardeşlerimizin o dönemde yaşadığı sıkıntılara yönelik olarak geliştirdiğimiz vaatler, özellikle proje karşılığı 30 bin lira karşılıksız nakdi kredi vaadimiz ciddi bir karşılık görmüş. Vaatlerimizin gençler arasında memnuniyetle karşılandığını gördüm" dedi.

Ankara'da yaşanan terör saldırısı ile ilgili ise Kubat, "Ankara'da meydana gelen patlama bütün Türkiye'mizi acıya boğmuştur. Vahşi, kanlı saldırıyı yapanları lanetle kınıyorum. Faillerinin ortaya çıkarılacağından en ufak kuşkum yok. Devlet gerekli adımları attı. Başbakanımız açıklamalarda bulundu. Sadece olayın faillerinin değil, olayın arkasındaki güç odaklarının iç ve dış bütün bağlantılarıyla bir an önce ortaya çıkarılması ve kamuoyunun aydınlatılması konusunda devletimiz büyük bir gayret içerisindedir. Bu tür olaylara karşı milletimiz vakur biçimde, dimdik bir duruş sergilemiştir. Aziz milletimiz, bu saldırıların aslında milletimizin birliğine ve bütünlüğüne yönelik haince saldırılar olduğunu bilmektedir. Hayatını kaybeden değerli vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz. Ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyoruz. İnşallah bundan sonra bu tür hadiselerin yaşanmaması için tedbirler alınacaktır. Ama burada aslolan milletimizin böyle acılarda göstermiş olduğu kararlı duruştur" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mehmet Doğan Kubat İstanbul Ak Parti Politika Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title