Haberler

AK Parti'li Kubat: "Ak Parti Uçuk Olmayan Vaatleri Sunmuştur"

AK Parti Grup Başkanvekili ve 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat, AK Parti’nin seçim beyannamesine yapılan eleştirilerek cevap vererek, “AK Parti milletimiz için uygulanabilir, uçuk olmayan vaatleri sunmuştur” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve 3'üncü Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat, AK Parti'nin seçim beyannamesine yapılan eleştirilerek cevap vererek, "AK Parti milletimiz için uygulanabilir, uçuk olmayan vaatleri sunmuştur" dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grup Başkanvekili ve İstanbul 3'üncü Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kubat, burada yaptığı açıklamada, "Biz AK Parti olarak 13 yıllık iktidarımız boyunca Türkiye'de demokratikleşme ve insan hakları noktasında çok ciddi kararlı ve güçlü adımlar attık. Bu beyannamede kaldığımız yerden, demokratikleşme ve insan hakları noktasında tekrar Türkiye'nin yol yürümesi için gerekli bütün adımların atılması noktasında sayın Başbakanımız bir vurgu yaptı. Asgari ücretin bin 300 lira olacağını ifade ettik. Yani ortalama yüzde 25'lik bir artıştır. Bu asgari ücretle de yaşamını idame ettirme noktasında gayret gösteren kardeşlerimizin hayatını kolaylaştıracak uygulanabilecek bir adımdır, uygulanabilir bir vaattir bu" dedi.

"SON SÖZÜ MİLLET SÖYLEYECEK"

Diğer partilerin de AK Parti'nin seçim beyannamesi içerisinde yer alan maddeleri içeren vaatlerde bulunduğunu kaydeden Kubat, "Bu konuda herkes her şeyi söyleyecektir ama son sözü millet söyleyecek. Kimin inanılır, kimin güvenilir, kimin gerçekçi yaklaşımlarla hazırlandığı çok iyi görülüyor. Dolayısıyla yüce milletimiz bizim vaatlerimizi ve diğer siyasi partilerin vaatlerini karşılaştıracak, bunları hangi siyasi parti yerine getirebilme noktasında kendisine güven veriyorsa vicdani kanaatine göre oyunu kullanacaktır" diye konuştu.

"AK PARTİ UÇUK OLMAYAN VAATLERİ SUNMUŞTUR"

Emeklilere yönelik geçtiğimiz dönemlerde de maaş artışı gerçekleştirildiğini belirten Kubat, "Bu duruma ilaveten bütün SSK Bağkur ve tarım emeklilerimizi kapsayacak şekilde yılda bin 200 liralık bir adım atıldı. Takdir edersiniz ki gönül daha çok bunların yapılmasını istiyor. Ancak bunların da devlete getirdiği yükleri hesaplayıp, hesap kitap yaparak yol yürümek zorundayız. Çünkü burada ayağı yere basmayan her vaadin faturasını seçim sonrası aziz milletimiz ödeyecektir. AK Parti kadroları bunun bilinci ile şu anda milletimiz için uygulanabilir, uçuk olmayan vaatleri bütçe imkanları çerçevesinde en azami şekilde hazırlayarak sunmuştur. Bu vaatlerimiz içerisinde gençlerimiz vardır, kadınlarımız, çalışanlarımız, emeklilerimiz vardır. Bu tüm sosyal kesimlerin 78 milyon vatandaşımızın, engelli kesimlerin, ailelerimizin yaşam şartlarını daha iyi bir noktaya gelebilmesi için AK Parti ciddi bir hazırlık sürecinden geçmiştir. Milletin bize verdiği beklentiler nazara alınarak bu beyannameyi hazırlamış ve yine aziz milletimizle paylaşmışızdır" şeklinde konuştu. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mehmet Doğan Kubat İstanbul Ak Parti Ak Parti Politika Güncel Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bakmadan Geçme

18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title