Haberler

Ak Partili Kubat: Bizim Beyannamemizi Milletimiz Yazıyor

Ak Parti Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, bazı siyasi partilerin beyanname konusunda, "Bizden kopya çekiyor" şeklindeki yaklaşımlarını doğru bulmadığını belirterek, "Bizim beyanname kültürümüz 2002 yılından bu yana var. Bizim beyannamemizi milletimiz yazıyor" dedi.

Ak Parti Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, bazı siyasi partilerin beyanname konusunda, "Bizden kopya çekiyor" şeklindeki yaklaşımlarını doğru bulmadığını belirterek, "Bizim beyanname kültürümüz 2002 yılından bu yana var. Bizim beyannamemizi milletimiz yazıyor" dedi. Partisinin milletvekili adaylarına destek olmak amacıyla Edirne'ye gelen Ak Parti Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, Selimiye Camii'nde öğle namazı kılarak, çıkışta gazetecilere açıklama yaptı. 13 yıldır vaat etmekten çok icraat yaptıklarını söyleyen Kubat, "Milletin menfaatine olan neyse takbik ettik, icra ettik, hayata geçirdik. Çünkü biz millete hizmeti siyasetin merkezine oturtmuş bir partiyiz. Tabii ki her siyasi parti kendi perspektifinden bazı vaatlerde bulunuyor. Bizim böyle bir vaat kültürümüzün olmayışı, 13 yıldır yaptıklarımızın millet tarafımızdan beğenilmesi desteklenmesi ve taklit edilmesi olduğu için biz milletimize bakıp bugün burada olduğu gibi aralarında milletimizin dertleriyle dertlenip onları dertleri neyse gidip Ankara'da hükümet olarak bu problemlerin çözümü için gerekli adımları attık. Biz sözünü tutan bir partiyiz. Yapamayacağımız hiçbir şeyi milletimize vaat etmeyiz. Ak Parti olarak verdiğimiz sözü de tutarız"dedi.

Milleti daha büyük sıkıntıya düşürmemek adına tüm adımları düşünerek attıklarını ifade eden Kubat, "Bugün Edirne'deyiz. Çiftçilerimizi çok yakından ilgilendiren önemli bir konu, biz gübre ve yemden KDV almayacağız. Bu da tarım üreticisine hayvancılığa önemli bir destektir. Biz milletimizin kaynaklarını yine milletimize kullanacağız. Ama bunu yaparken de hesap kitap yapacağız. Önümüzü görerek, adımlarımızı bilerek atacağız. Bu noktada bir takım siyasi partilerin 'Bizden kopya çekiyor' gibi yaklaşımlarını doğru bulmayız. Bizim beyanname kültürümüz 2002 yılından bu yana var. Bizim beyannamemizi milletimiz yazıyor"diye konuştu.

AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Doğan Kubat, daha sonra partillerle seçim çalışmaları için bir araya geldi. - Edirne

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Mehmet Doğan Kubat Ak Parti Politika Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title