Haberler

AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Doğan Kubat Güngören'de

AK Parti Grup Başkanvekili ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat Güngören’de vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat Güngören'de vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların 1 Kasım öncesi düşüncelerini dinleyen AK Parti Grup Başkan Vekili Kubat, daha sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı. Kubat, "Ülkemiz Türkiye üzerinde 2012 yılından sonra 'üst akıl' dediğimiz şey karanlık senaryolarla Türkiye'yi kaosa sürüklemek istedi. Vatandaşımız Türkiye'yi krize sokmak isteyenlerin, AK Parti hükümeti ve AK Parti liderine karşı yürütülen karanlık senaryonun farkında. Bugün de bu meselenin aslında AK Parti değil Türkiye meselesi olduğunu, ülkeyi bölmek isteyen bu üst aklın, kimlerle işbirliği yaptığını milletimizin çok iyi gördüğünü tespit ettim. Milletimiz ortak aklıyla üst aklın oyunlarını bozacak ferasette. Vatandaşlarımız Türkiye'nin bugüne kadar yaptığı hizmetlerini takdir ettiği, en iyi yönetim kadrosuna sahip AK Parti kadrolarını layıkıyla vicdanında değerlendirip, tek başına iktidara taşıyacaktır diye ümit ediyorum" şeklinde konuştu.

7 Haziran'da diğer partilere oy veren vatandaşlarla da görüştüğünü söyleyen Mehmet Doğan Kubat, şunları söyledi:

"Diğer partilere oy vermiş vatandaşlarla da görüştük. Bunlarla ortak vatan paydasında millet paydasında buluştuğumuzu, AK Parti olarak 'tek bayrak, tek devlet, tek millet' sloganımızın bütün milletimiz tarafından benimsendiğini gördüm. Daha önce çeşitli partilere oy vermiş vatandaşlarımızın bunu yüksek sesle dile getirmesi bizi mutlu etti. Milletimizin birliği, vatanımızın bölünmezliği noktasında bu kardeşlerimizle omuz omuza olduğumuzu gördük. Onların desteklerini beyan etmesi bizi çok mutlu etti. 1 Kasım daha büyük, daha güçlü bir Türkiye idealine yol yürüme noktasına güçlü bir iktidarı ortaya çıkaracaktır diye ümit ediyorum."

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın " Şiddet isteyen bize oy vermesin" açıklamasını da değerlendiren Kubat, "AK Parti olarak şiddetin ve silahın siyaset arenasından çekilmesini istiyoruz. Siyaset zaten meseleleri konuşarak çözme alanıdır. Biz öteden beri demokratikleşme, 'çözüm süreci' dediğimiz o sürecin adımlarını atarken, şiddetin son bulmasını ve sözü olanın, fikri olanın siyaset alanında kendisine yer arayanın, gelip bunu medeni bir şekilde, kırmadan dökmeden yapmasını sağlamak için bu adımları attık. Ama terör örgütü bunu sabote eti. Şu anda terör örgütü şiddete, silaha başvurarak bir şeyler devşirmeye çalışıyorsa, bu en başta onların adına siyaset yaptığını beyan edenleri zor durumda bırakır. Demokrasimiz şiddeti kabul etmez. Şiddeti dışlaması sevindiricidir. Biz, 'Huzur içerisinde barış içerisinde bir seçim atmosferi yaşayalım ' diyoruz. Seçimden sonra ülkemiz huzura, barışa kavuşsun. Artık akan kan dursun, Başbakanımızın dediği gibi terör örgütü de silahları gömüp üzerine beton döksün" ifadelerini kullandı. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mehmet Doğan Kubat İstanbul Güngören Ak Parti Politika Güncel Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Bakmadan Geçme

18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title