Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Mehmet Çilingiroğlu kaç yaşında, nereli?

Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Mehmet Çilingiroğlu kaç yaşında, nereli?

Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Mehmet Çilingiroğlu kaç yaşında, nereli?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu hayatı merak ediliyor. Başarılı doktor,1970 yılında Denizli'de doğdu, lise eğitimini Antalya'da, lisans eğitimini de Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde tamamladı. Ardından Virginia Commonwealth Üniversitesi'nde göreve başladı. Peki, Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Mehmet Çilingiroğlu nereli?

Mehmet Çilingiroğlu birçok başarılı çalışmasıyla adından söz ettiriyor. Çilingiroğlu, Amerikan Kalp Derneği Moleküler Kardiyoloji alanında çalışmalar yaptı. Çeşitli üniversitelerde eğitimler verdi. San Antonio Teksas Sağlık Bilimleri Janey Briscoe Kardiyovasküler Araştırma Merkezi'nde Girişimsel Kardiyoloji üyesi olarak bulundu. Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu hayatı ve biyografisi haberimizde.

MEHMET ÇİLİNGİROĞLU KİMDİR?

Çilingiroğlu, 2 Nisan 1970 tarihinde Denizli'de dünyaya geldi. 1983-1986 yılları arasında Antalya Lisesi'nde eğitim gördü, 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne başladı. 1993 yılında stajını Hacettepe Üniversitesi'nde yapan Mehmet Çilingiroğlu, 1994 yılında Virginia Commonwealth Üniversitesi'nde staj sürecini devam ettirdi.

Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Mehmet Çilingiroğlu kaç yaşında, nereli?

1995 yılında Virginia Commonwealth Üniversitesi dahiliye bölümünde görev almaya başlayan Çilingiroğlu, 2000 yılında Amerikan Kalp Derneği Moleküler Kardiyoloji alanında araştırmacı olarak çalışmalarına başladı. 2004-2006 yılları arasında San Antonio Teksas Sağlık Bilimleri Janey Briscoe Kardiyovasküler Araştırma Merkezi'nde Girişimsel Kardiyoloji Üyesi olan başarılı doktor, 2010 yılında Evanston Hastanesi/ NorthShore Üniversitesi'nde Yapısal Kalp Hastalıkları Üyesi görevini yerine getirmiştir.

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu Bahçeşehir Üniversitesi, Arkansas Üniversitesi, Texas Kalp Bilimleri Üniversitesi ve Koç Üniversitesi'nde eğitimler verdi. Çilingiroğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

Haber Yorumları (4)
YAŞAR BALLI: Hocam maşallah size ne kadar pozitif bir insansınız yolunuz açık başarılarınız daim olsun.
NURAY REİS: Hocamızı çooooook sevdim Maşallah cok tatlı çok zeki espirili milliyetçi daha ne olsun Allahım uzun omur versin
GÜLSEHER TAŞCILAR: Hocam seni televizyonda izledim konuşmalarınız çok hoşuma gitti varmı sizin gibi babacan candadan doktur sizinle gurur duyuyorum umarım türkiye için birşeyler yaparsınız düşün celerinize katılıeyorum rabbim uzun õmür versin saygıla r Erzurumu tercih edin
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title