Medya İmparatoru Rupert Murdoch'ın Düğününden İlk Kare
56 saatlik kısıtlama bu akşam başlıyor! Nereler açık, neleri yapmak serbest? İşte detaylar

Medya İmparatoru Rupert Murdoch'ın Düğününden İlk Kare

14.03.2016 16:47 | Son Güncelleme: 14.03.2016 17:17
Medya İmparatoru Rupert Murdoch'ın Düğününden İlk Kare

Rupert Murdoch ve eski manken, oyuncu Jerry Hall'un düğününden ilk kareyi, Hall Instagram hesabından paylaştı.

Dünyanın en zengin iş adamları arasında yer alan 85 yaşındaki Rupert Murdoch ve eski manken, oyuncu Jerry Hall'un düğününden ilk kareyi, Hall Instagram hesabından paylaştı.

ÇOCUKLARIYLA BİRLİKTE POZ VERDİLER

4 Mart günü Londra'da Fleet Street'te bulunan St Bride Kilisesi'nde hayatlarını birleştiren ikilinin 10 çocuğuyla birlikte ünlü fotoğrafçı David Bailey'e verdikleri poz oldukça ilginç görünüyor. Kalabalık aile soldan sağa: Georgia May Jagger, Lachlan Murdoch, Prudence Murdoch, James Jagger, Gabriel Jagger, Elizabeth Murdoch, James Murdoch, Lizzie Jagger, Chloe Murdoch, Rupert Murdoch, Jerry Hall ve Grace Murdoch.

Bu evlilik; İngiltere'nin ünlü yayınları Times ve Sun'ın sahibi olan Murdoch'ın dördüncü, Jerry Hall'un ise ilk evliliği oldu. Jerry Hall, 1977 yılında birlikte olmaya başladığı ünlü rock grubu The Rolling Stones'un solisti Mick Jagger'la 1992 yılında Bali'de gizli bir törenle evlenmiş, ancak bu evlilik Hindu geleneklerine göre yapıldığı için kanunen geçerli sayılmamıştı. Çift, 1999 yılında ayrılmıştı.

Jerry Hall'un Mick Jagger'la olan ilişkisinden dört çocuğu var: Elizabeth Scarlett, James Leroy, Georgia May ve Gabriel Luke Jagger.

Rupert Murdoch'ın ise ilk evliliğinden Prudence; ikinci evliliğinden Elisabeth, Lachlan ve James; üçüncü evliliğinden ise Grace ve Chloe Murdoch olmak üzere altı çocuğu va

Haber Yorumları (4)
LORKE: Temel saglam işi bilicen işe gitmicen :D
SIVACI: Adam bitmiş çift okeye dönüyor hala evlenme derdinde bunak.
T.C. DÜSMANİ: türkiyideki olumsuz olaylarin en azindan 80 bu adamin sayesinde oluyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title