James Murdoch Haberleri

James Murdoch haber, James Murdoch son dakika haberleri ve gelişmeleri.

James Murdoch - 12.6.2015
Twitter'ın CEO'su Costolo İstifa Etti
-Centrury Fox'ta da CEO değişimi- Dünyanın en büyük medya isimlerinden 84 yaşındaki Rupert Murdoch'ın 21st Century Fox'taki CEO'luk görevinden ayrıldığı açıklandı.  Rupert Murdoch'ın yerine 42 yaşındaki oğlu James Murdoch'ın atandığı belirtildi.
James Murdoch - 24.6.2014
Telekulak Davasında Murdoch'ın "Manevi Kızı" Suçsuz Bulundu
Telekulak sonrası gelen yoğun eleştiriler üzerine Murdoch, en çok kar getiren tabloid gazetelerinden 168 yıllık News of the World'un yayın hayatına son vermişti. Hisselerinin tamamını almak için uzun zamandır hazırlık yaptığı BSkyB ihalesinden de çekilmek zorunda kalmıştı. Ayrıca, Murdoch ve oğlu James Murdoch "Meclis Kültür, Spor ve Medya Komisyonu" tarafından sorguya çekilmişti.
James Murdoch - 22.7.2012
Medya Patronu Murdoch İstifa Etti
Rupert Murdoch'ın oğlu James Murdoch da geçen nisan ayında, sahibi oldukları BSkyB dijital uydu platformunun yönetim kurulu başkanlığından istifa etmişti.
James Murdoch - 14.6.2012
Cameron İfade Verdi: Kirlenen Medya İlişkilerini Temizlemek İçin Büyük Fırsat
2009 Eylül ayında James Murdoch ile bir restorandaki buluştuğunu doğrulayan Cameron, "Buradaki görüşmemizde oğul Murdoch, Sun gazetesinin 2010 seçimlerinde Muhafazakar Parti'yi destekleyeceklerini söyledi.
James Murdoch - 13.6.2012
Murdoch'ın Manevi Kızı: Rebekah Brooks (Haber-İnceleme)
Skandalın hemen ardından "Meclis Kültür, Spor ve Medya Komisyonu", başta Rupert Murdoch ve oğlu James Murdoch olmak üzere, yasadışı dinleme faaliyetlerine karışan gazeteci ve yöneticilerin ifadesini aldı.
James Murdoch - 13.6.2012
Murdoch'ın 'Manevi Kızı' Brooks'a Telekulak Duruşması
Brooks, telekulak skandalında Rupert ve oğlu James Murdoch'tan sonra ismi en çok gündeme gelen kişi oldu.
James Murdoch - 8.6.2012
Cameron, Telekulak Soruşturmasında İfade Verecek
Leveson Komisyonu, medya patronu Rupert Murdoch'ın İngiltere'deki haftalık tabloid gazetesi News of the World'da (NotW) patlak veren telekulak skandalı sonrası Cameron'ın talimatıyla kuruldu. Şimdiye kadar komisyon Rupert Murdoch ve oğlu James Murdoch başta olmak üzere, medya, polis ve siyasetçilerden yüzlerce kişinin ifadesine başvurdu.
James Murdoch - 15.5.2012
Murdoch'ın 'Manevi Kızı' Brooks, Hapis Cezası Alabilir
Brooks, telekulak skandalında Rupert ve oğlu James Murdoch'tan sonra ismi en çok gündeme gelen kişi oldu.
James Murdoch - 11.5.2012
Murdoch'ın "Başbakanlarla İletişim Danışmanı" Brooks İfade Verdi
Brooks, telekulak skandalında Rupert ve oğlu James Murdoch'tan sonra ismi en çok gündeme gelen kişi oldu.
James Murdoch - 10.5.2012
Cameron'ın Eski Basın Danışmanı: Çok Gizli Belgelere Rahatlıkla Ulaşıyordum
Şimdiye kadar komisyon, medya, polis ve siyasetçilerden onlarca kişinin ifadesine başvurdu. Rupert Murdoch ve oğlu James Murdoch da önceki hafta komisyona ifade vermişti.
James Murdoch - 9.5.2012
Cameron ile Murdoch Arasında Kavga Büyüyor
Murdoch'ın gazetesi Times'ın bu haberi bugün ilk sayfasından vermesi, "Başbakan ile Murdoch" arasında başlayan savaşın büyümesi olarak yorumlanıyor. Telekulak sonrası medya etiğini incelemek için oluışturulan Leveson Komisyonu önünde verdiği ifadede Rupert Murdoch'ın oğlu James Murdoch, Rebekah Brooks'un evinde Başbakan Cameron ile yılbaşı yemeği yediklerini ve BSkyB ihalesini tartıştıklarını itiraf etmişti.
James Murdoch - 5.5.2012
Cameron, Leveson'a Sunulan Belgelere 'Ulaşım' Hakkına Sahip Oldu
Telekulak iddialarının yanı sıra Rebekah Brooks ve Andy Coulson, Murdoch'ın yüzde 39'una sahip olduğu BSkyB ihalesinde hisselerin tamamına sahip olmak için Başbakan Cameron üzerinde lobi faaliyeti yapmakla suçlanıyor. Geçtiğimiz hafta Leveson soruşturmasına verdiği ifadede James Murdoch, Başbakan Cameron ile Rebekah Brooks'un evinde yılbaşı yemeği yediklerini ve BSkyB ihalesini tartıştıklarını itiraf etmişti.
James Murdoch - 2.5.2012
Clegg: Murdoch'ın Yeterliliği Konusunda Büyük Soru İşaretleri Var
81 yaşındaki Avustralya asıllı medya patronu Rupert Murdoch, telekulak skandalının patlak vermesinin ardından oğlu James Murdoch ile geçen yıl Meclis Kültür, Medya ve Spor Komisyonu önünde ifade vermişti.
James Murdoch - 26.4.2012
Murdoch: Telekulak Konusunda Yanlış Bilgilendirildim
Medya patronu Rupert Murdoch, telekulak skandalının kendinden gizlendiğini ve bu konuda yanlış bilgilendirildiğini öne sürdü Murdoch, İngiltere'de sahip olduğu gazetelerin çatı kuruluşu olan ve oğlu James Murdoch'ın yöneticiliğini yaptığı News...
James Murdoch - 25.4.2012
Rupert Murdoch: Gazetelerimi Hiçbir Zaman Ticari Faaliyetlerim İçin Kullanmadım
Leveson soruşturmasında dün de Rupert Murdoch'ın oğlu James Murdoch ifade vermiş ve Başbakan David Cameron'ı zor durumda bırakacak itiraflarda bulunmuştu.
James Murdoch - 25.4.2012
"Murdoch, Hükümetin Ayağını Kaydırıyor"
Rupert Murdoch'ın oğlu James Murdoch'ın hükümeti zor durumunda bırakan ifadeleri, İngiltere medyasının manşetlerinde yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: James Murdoch Haberleri | James Murdoch Kimdir - Haberler - James Murdoch haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. James Murdoch kimdir, hayatı ve biyografisi. Medya patronu Rupert Murdoch'ın oğlu James, News Corp'un idari heyetinden istifa etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 13:50:25. #1.15#
title