MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Dün akşam eleme bölümüyle ekrana gelen MasterChef Türkiye'de, bir hafta daha yarışmada kalmak isteyen Görkem, Pelin, Safanur, Mert, Araz ve Hasan tüm hünerlerini sergiledi. Gecenin sonunda yarışmaya veda eden isim ise Pelin oldu.

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri olduğu MasterChef Türkiye, dün akşam 122. bölümüyle ekrana geldi. 2 aşamalı eleme oyunu oynayan yarışmacılar, bir hafta daha MasterChef Türkiye'de kalmak için kıyasıya mücadele etti.

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda bireyselliği kazanan Eren, Görkem'i eleme adayı yaptı. Takım oylamasında ise haftanın 2. eleme adayı Pelin oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Burcu, Safanur'u eleme adayı yaptı. Takım oylamasında Mert, haftanın dördüncü eleme adayı seçildi.

Haftanın son dokunulmazlık oyununu ise kırmızı takım kaybetti. Bireysel dokunulmazlığı Eren kazanınca geriye kalan Hasan ve Araz direk eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu

MasterChef Türkiye'de bu hafta elemeye kalan Görkem, Pelin, Safanur, Mert, Araz ve Hasan eleme gecesinde şeflerin verdiği pancar ile en yaratıcı ve lezzetli yemeği yapmaya çalıştı. Tadımların sonunda ise en lezzetli yemekleri yapan Görkem, Mert ve Hasan bir hafta da MasterChef Türkiye'de kalmayı garantiledi.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu

İkinci tura kalan Safanur, Pelin ve Araz, Danilo Zanna'nın özel tarifi olan tris di primi yemeğini yapmaya çalıştı. Tadım sonrasında ise şeflerin ortak kararıyla ise bu hafta MasterChef'ten elenen isim Pelin oldu.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim belli oldu

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna, MasterChef, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title