Marketing Türkiye Haberleri

Marketing Türkiye haber, Marketing Türkiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marketing Türkiye - 19.10.2021
Daikin Türkiye'ye "A.L.F.A. Awards"tan ödül
Şirket açıklamasına göre, bugüne kadar tasarımdan ihracata kadar çeşitli alanlarda birçok ödülün sahibi olan Daikin, Marketing Türkiye A.
Marketing Türkiye - 08.10.2021
DAP Yapı "yılın tüketici markası" seçildi
DAP Yapı açıklamasına göre, müşteri deneyimi yönetimindeki başarıları ve müşterisiyle sağlıklı ve sürdürülebilir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği "A.L.F.A Awards"ün 7'ncisi İstanbul'da gerçekleştirildi. Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle 12 ilde bin 200 kişinin katılımıyla yapılan araştırma verilerine göre markalı konut sektörünün liderlerinden DAP Yapı, gayrimenkul kategorisinde bu yılın "tüketici markası" ödülüne layık görüldü.
Marketing Türkiye - 07.10.2021
Arzum'un müşteri deneyimine A.L.F.A Awards'tan ödül
Arzum açıklamasına göre, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen A.
Marketing Türkiye - 08.07.2021
Türkiye'nin en cool teknoloji marketi Teknosa oldu
Sabancı Holding iştiraklerinden, Teknosa, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen araştırmada, teknoloji marketi kategorisinde bu sene de en cool marka seçildi.
Marketing Türkiye - 07.07.2021
Gratis Türkiye'nin "en cool kozmetik mağazası" seçildi
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye adına Roamler Türkiye'nin mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen Cool Markalar Araştırması, 1 Mayıs-5 Haziran 2021 tarihleri arasında Türkiye'yi temsilen 12 bölgeden genç kadın ve erkek tüketicilerin katılımıyla gerçekleşerek tüketicilerin en "cool" bulduğu markaları gözler önüne serdi.
Marketing Türkiye - 20.06.2021
Flo'ya Social Media Awards'tan 2 ödül
Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Social Media Awards Turkey 2021 ödülleri, BoomSonar'ın "Sosyal Medya Marka Endeksi" olan SocialBrands'ın 30'dan fazla veri kriterine göre belirleniyor.
Marketing Türkiye - 12.06.2021
Uğur Okulları'na sosyal medya ödülü
Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle Youtube üzerinden canlı yayınlanan törende, Uğur Okulları sosyal medyadaki başarılı çalışmalarıyla ikinci kez gümüş ödülün sahibi oldu.
Marketing Türkiye - 11.06.2021
Social Media Awards'tan Bahçeşehir Koleji'ne altın ödül
Bahçeşehir Koleji, sosyal medya ve dijital medya iletişim stratejilerine de yansıttığı dijitalleşme vizyonuyla Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle bu yıl 5'incisi düzenlenen Social Media Awards Turkey 2021'de "Özel İlk Orta Eğitim Kurumları" kategorisinde "Altın" ödülün sahibi oldu.
Marketing Türkiye - 11.06.2021
NN Hayat ve Emeklilik'e Social Media Awards Turkey'den ödül
Şirketten yapılan açıklamaya göre, NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik'in yıl boyunca sosyal medyada gerçekleştirdiği başarılı performansı, ödül getirdi. Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliğiyle bu yıl beşincisi düzenlenen Social Media Awards Turkey 2021'de NN, Sosyal Medyada Veri Analitiği Ödülü'nün sahibi oldu.
Marketing Türkiye - 11.06.2021
GittiGidiyor Blog'a Social Media Awards'tan gümüş ödül
Çok sayıda sektörden markanın sosyal medya performanslarının ölçümlendiği yarışmada GittiGidiyor, GittiGidiyor Blog ile Kurumsal Blog kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile bu yıl beşincisi düzenlenen yarışmada jüri, 1 Nisan 2020-1 Nisan 2021 dönemindeki güncel çalışmaları değerlendirdi.
Marketing Türkiye - 10.06.2021
Kale Banyo ve Çanakkale Seramik'e Social Media Awards'tan ödül
Kaleseramik'ten yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Social Media Awards Turkey 2021 ödülleri sahiplerini buldu.
Marketing Türkiye - 10.06.2021
Gratis'e Social Media Awards Turkey'de 5'inci kez altın ödül
Gratis'ten yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle düzenlenen Türkiye'nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey sonuçlandı.
Marketing Türkiye - 10.06.2021
SOCAR Türkiye, Social Media Awards'ta 5. kez altın ödül aldı
SOCAR Türkiye, Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından 5.'si düzenlenen Social Media Awards'ta "Enerji Şirketleri" kategorisinde bu yıl da altın ödülün sahibi oldu.
Marketing Türkiye - 10.06.2021
Abdi İbrahim'e "Social Media Awards"tan altın ödül
Abdi İbrahim, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle bu yıl 5'incisi düzenlenen "Social Media Awards Turkey 2021"de "SocialBrands Veri Analitiği" bölümünde ilaç kategorisinde üst üste üçüncü kez altın ödülün sahibi oldu.
Marketing Türkiye - 10.06.2021
Ağacınİzinde.com'a Social Media Awards'tan "Kurumsal Blog" ödülü
Şirketten yapılan açıklamaya göre, BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile bu sene 5'incisi düzenlenen, Deloitte Türkiye'nin ise değerlendirme sürecine dahil olduğu Social Media Awards Turkey 2021'de ödül sahipleri açıklandı.
Marketing Türkiye - 27.05.2021
"2020 İETT Faaliyet Raporu" meclis tarafından onaylandı
ADALARDA ELEKTRİKLİ ARAÇLAR Adalar ilçesinde hizmete giren elektrikli araçları anımsatan Blgili, "Adalar'da elektrikli ulaşım konusunda, ilçede yaşayan yaşayan ve ziyaret eden yolcularımızın ihtiyaçlarına cevap vererek yüksek oranda memnuniyet sağladık" ifadelerini kullandı. 2020 yılında fırsat eşitliği ilkesiyle pek çok kadının kurumda görev almaya başladığını paylaşan Bilgili, konuşmasına şöyle devam etti: "Fırsat eşitliği, sürdürülebilir bir büyüme ve kalkınma için çalışma hayatında daha fazla kadın iş gücünün olması gerektiği inancıyla, Adabüslerimiz'de kadın şoför istihdamına öncelik vererek, daha önce istihdam edilen kadın otobüs şoförlerimize ek olarak Adabüslerimizde çalışmak üzere 30 kadın sürücü personel istihdamı sağladık." İETT, ULUSLARARASI ÖDÜLLER ALDI Yapmış oldukları çalışma ve sundukları hizmetlerin çeşitli kurumlarca ödüle layık görüldüğünü söyleyen Bilgili, "Marketing Türkiye tarafından düzenlenen sosyal medya ödülleri kapsamında 'Kara Yolları Ulaşım Kategorisinde Altın Ödül'e, İETT layık görüldü.
Marketing Türkiye - 24.03.2021
VakıfBank Hackathon'da kadın girişimcilerin projelerine iki ödül
Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şirin Karadeniz, Merkez Bankası Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü Mehmet Zahit Ateş, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, VakıfBank Bilgi Teknolojileri ve Operasyonel İşlemlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin Recep Zafer, VakıfBank Dijital Bankacılık, Müşteri Deneyimi ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan'dan oluşan jürinin değerlendirmesi sonucu Puzzle takımı "En İyi Minimum Viable Product", Quakecom takımı "En İyi Sosyal Girişim", Segion takımı "En Yenilikçi Teknolojik Çözüm", Milanesi takımı "En İyi Kullanıcı Deneyimi Tasarımı" ve Yatırım Tavsiyesi Değildir takımı "En İyi Global Çözüm" kategorilere layık görüldü.
Marketing Türkiye - 22.03.2021
Casper Bilgisayar'a "The One Awards Teknoloji Üreticisi" ödülü
Şirket açıklamasına göre, yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nin 7'ncisi sona erdi. Etkinlik, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen "İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü" araştırması baz alınarak düzenlendi.
Marketing Türkiye - 19.03.2021
Abdi İbrahim'e "İlaç Sektöründe Yılın En İtibarlı Şirketi" ödülü
Abdi İbrahim'den yapılan açıklamaya göre, pazarlama sektörünün en önde gelen yayınlarından Marketing Türkiye'nin, Akademetre Research & Strategic Planning tarafından gerçekleştirilen İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırmasını baz alarak düzenlediği The ONE Awards 2020 Bütünleşik Pazarlama Ödülleri sahiplerini buldu.
Marketing Türkiye - 19.03.2021
MediaMarkt Türkiye'ye The One Awards'tan "Yılın İtibarlısı" ödülü
MediaMarkt Türkiye, Marketing Türkiye'nin düzenlediği The One Awards'ta teknoloji perakendeciliği kategorisinde Yılın İtibarlısı ödülüne 4. kez layık görüldü.
Marketing Türkiye - 19.03.2021
Fiat, ikinci kez İtibarını En Çok Artıran Otomobil Markası oldu
2019 yılında olduğu gibi 2020 yılını da Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarının lideri olarak tamamlayan Fiat, Marketing Türkiye The One Awards Ödülleri Binek Otomotiv Kategorisi'nde iki yıl üst üste Yılın En İtibarlı Markası seçildi.
Marketing Türkiye - 19.03.2021
İstanbul Ticaret Üniversitesi yılın en itibarlı eğitim kurumu
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning iş birliğiyle bu yıl 7.
Marketing Türkiye - 18.03.2021
The ONE Awards'tan Daikin'e hem ısıtma hem soğutma dallarında birincilik
Daikin açıklamasına göre, marka, Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen "İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü" araştırmasının baz alınarak düzenlendiği The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde hem ısıtma hem de soğutma kategorisinde birincilik ödülü aldı.
Marketing Türkiye - 18.03.2021
Aksa Enerji, The One Awards'da "Yılın En İtibarlısı" ödülünü kazandı
Aksa Enerji, Marketing Türkiye ve Akademetre tarafından bu yıl 7'ncisi düzenlenen The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde enerji sektörünün en itibarlı markası seçildi.
Marketing Türkiye - 18.03.2021
Arzum sektöründe "Yılın En İtibarlısı" seçildi
Arzum'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen organizasyonda kendi sektöründe "Yılın En İtibarlısı" ödülüne layık görüldü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Marketing Türkiye Haberleri | Marketing Türkiye Haber - Haberler - Marketing Türkiye haberleri, son dakika marketing türkiye haber ve gelişmeleri burada. Daikin Türkiye'ye A.L.F.A. Awardstan ödül.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 18:57:22. #1.14#

title