Haberler

Marka'dan Karamürsel Belediyesi'ne Ziyaret

(MARKA) Genel Sekreteri Erkan Ayan, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı ziyaret ederek Karamürsel Belediyesi ile birlikte yapılabilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı

(MARKA) Genel Sekreteri Erkan Ayan, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı ziyaret ederek Karamürsel Belediyesi ile birlikte yapılabilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım bugüne kadar MARKA'nın yapmış olduğu faaliyetleri yakından ve memnuniyetle izlediklerini ve önümüzdeki dönemde daha çok işbirliği yapmayı arzuladıklarını ifade etti. Görüşmede Genel Sekreter Erkan Ayan, Karamürsel'in Doğu Marmara'da özelikle turizm ve yaşam alanları açısından önemini belirtirken yatırımcılar için de cazip olduğunu belirtti. Görüşmenin önemli konuları arasında enerji verimliliği üzerine yapılan projelerde Karamürsel Belediyesi ile işbirliği yapılması hususu görüşülürken,

Başkan Yıldırım bu konuda ve özellikle yatırımcılar konusunda desteklerinin tam olacağını belirtti.

Arap turizm yatırımcılarını hedefleyen 27-29 Mayıs 2012 tarihlerinde yapılacak

METEX Ortadoğu Turizm Fuarı ve İşbirliği Zirvesi hakkında da bilgi veren Genel Sekreter Erkan Ayan, fuar sonrası turizm profesyonelleri ile bölgemizde yapılacak organizasyon hakkında bilgi paylaştı. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

İsmail Yıldırım Erkan Ayan Karamürsel Marmara Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title