Mario Gomez, Almanya'nın Attığı 40 Şuttan Hiçbirini Kaleye Yollayamadı

Yaz döneminde Beşiktaş'tan ayrılıp Wolfsburg'a transfer olan ve gol sıkıntısı çeken Mario Gomez, Almanya'nın San Marino ile oynadığı maçta atılan 40 şuttan hiçbirini kaleye yollayamadı.

Mario Gomez, Almanya'nın Attığı 40 Şuttan Hiçbirini Kaleye Yollayamadı

Sezon başında Beşiktaş'tan Wolfsburg'a transfer olan ve kötü bir sezon geçiren Mario Gomez için San Marino bile ilaç olamadı. Sahada kaldığı 71 dakikada gol veya asist yapamayan ve etkisiz bir performans ortaya koyan Gomez, tek forvet olmasına rağmen atılan 8 golün hiç birinde yer almadı.

40 ŞUT ATILDI, GOMEZ KALEYİ BULAMADI

Almanya, zayıf rakibi karşısında tam 40 şut atarken bunların 19'nda isabet sağladı. Gomez, kaleye isabetli şutu olmadı ve kaleye bulan 19 şutun içinde yer alabilmeyi başaramadı. San Marino'nun ise herhangi bir şutu olmadı. Mario Gomez, 71. dakikada yerini Leverkusen'in forveti Kevin Volland'a bırakırken, Volland oyuna girdikten 19 dakika sonra, Gomez'in 71 dakikada yapamadığını yaptı ve golünü attı.

Geçen sezonu Beşiktaş'ta gol kralı olarak kapatan Gomez'in bu sezon Wolfsburg'ta 9 maçta 3 golü bulunuyor. Tecrübeli golcü Bundesliga'da oynadığı ilk 7 maçta golle tanışamamıştı.

(Sporx)