Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık! "Dünyayı yöneten ırk" olduğu iddia ediliyor - Haberler
Haberi Paylaş

Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık! "Dünyayı yöneten ırk" olduğu iddia ediliyor

Manisa'da 2006 yılında Muhittin isimli bir genç tarafından kaydedilen görüntü, sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Olayın üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala açıklanamayan yaratığın görüntüsü şimdi bile görenleri ürkütüyor. Bu görüntüdeki yaratığın, dünyayı yönettiğine inanılan uzaylı ırkı Reptilian olduğu iddia ediliyor.

2006 yılında 29 yaşındaki Muhittin isimli genç tarafından Manisa'da çekildiği iddia edilen görüntü, yeniden gündem oldu. Üzerinden tam 15 yıl geçmesine rağmen sırrı hala çözümlenemeyen olayın görüntüleri, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Ancak birçok kişi hala bu görüntüden haberdar değil.

Söz konusu görüntüde, ormanlık alanda ağaçların içerisinde tanımlanamayan bir cisim olduğu görülüyor. Kameranın kendisini çektiğini fark edince, dönerek bakış atan yaratık, izleyenleri ürkütüyor.

Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık! 'Dünyayı yöneten ırk' olarak biliniyor

Yaratıkla ilgili dikkat çeken iki detay öne çıkıyor. Kendisine çok güvendiği belli olan yaratık, ayrıca gözlerini de korkutucu şekilde parlatmayı başarıyor. Bu yaratıkla ilgili ortaya atılan komplo teorilerinden biri Reptilian olduğu yönünde.

Söz konusu görüntülerin Manisa'nın Kula ilçesinde çekildiği belirtiliyor. Bu ilçenin kaya resimleri dahil birçok tarihi esere ev sahipliği yapması iddiaları güçlendiriyor. Aynı zamanda Ege bölgesinin dünya tarihi açısından önemine de bakılınca bu canlıların Ege bölgesini cazip gördüğü öne sürülüyor.

Reptilianlar hakkındaki bilgiler ise çok ilginç. Komplo teorisine göre Sümer medeniyetinden beri dünya insanı ile çok yakından ilgilenen Reptilianlar, her çağda ve her coğrafyada varlıklarını devam ettirdiler.

Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık! 'Dünyayı yöneten ırk' olarak biliniyor

Reptilianlar binlerce yıl önce dünya dışından gelen ve insanlarla üremesi sonucu ortaya çıkan melez bir ırk olarak biliniyor. Bu ırk yılan gözü gibi çizik gözlü, derisi pullu kuyruklu bir ırktır. 1,5 ile 3,5 metre arasında olabilirler. Reptilianlar aynı zamanda saniyeler içerisinde insan formuna geçebilme özelliğine de sahiptirler.

İşte tüm bu sayılan nedenlerden dolayı, Manisa'nın Kula ilçesinde kaydedilen görüntünün bir Reptiliana ait olduğu belirtiliyor. Ancak görüntüyle ilgili net bir bilgi olayın üzerinden yıllar geçmesine rağmen mevcut değil.

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Sosyal Medya, Manisa, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (18)
tahsin bueyuekkol:Adam yaratigin gözünün dibine kadar girmis kamera ile ama dersin bizim yaylalarda olan sis gibi 1metrede birsey göremiyon . Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
Fakır:tost makinesiyle video çekmişler. Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
tahsin bueyuekkol:Aynen. benim cocuklarin ayuncak kamerasi var bundan iyi cekiyo. 0 2 Yayından Kaldır
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title