Mali Müşavirler Atso'yu Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Mali Müşavirler Atso'yu Ziyaret Etti

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Mali Müşavirler Atso'yu Ziyaret Etti

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Antalya Şube Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na (ATSO) nezaket ziyaretinde bulundu.

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Antalya Şube Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na (ATSO) nezaket ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonucunda göreve gelen SMMMO Antalya Şubesi'nin yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, ATSO Başkanı Davut Çetin'i ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İssi, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Barut ve Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Tayfun Kavukcu'nun da katıldığı görüşmede karşılıklı işbirliği imkanları değerlendirildi.

ATSO ile SMMMO'nun karşılıklı ilişkileri güçlü iki STK olduğunu dile getiren Başkan Davut Çetin, yeni seçilen SMMMO Antalya Şube Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar ve Yönetim Kurulu'nu tebrik etti. STK'larda görev almanın gönüllülük esasıyla yapıldığına ve fedakarlıkla sürdürülmesi gereken bir sorumluluk olduğuna dikkat çeken Başkan Davut Çetin, bugüne kadar iki kurum arasındaki kuvvetli işbirliğinin önümüzdeki süreçte de devam etmesinin önemine vurgu yaptı.

ATSO'nun gerek iş dünyasının çatı kuruluşu olarak gerekse de görev tanımından ötürü Mali Müşavirler ile yakın mesai içerisinde olduğunu kaydeden Başkan Çavdar, "Bir şirketin kuruluşundan kapanışına kadar her aşamasında meslektaşlarım aktif olarak görev yapıyor. ATSO'da yapılan pek çok işlemi de SMMMO üyeleri gerçekleştiriyor. Bu yüzden ATSO bizim için önemli bir kurum. Karşılıklı işbirliklerinin ve ortak projelerin yeni dönemde de süreceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı. - ANTALYA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
500