Hüseyin Barut Haberleri

Hüseyin Barut haber, Hüseyin Barut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Barut - 08.09.2017
Atso'nun "Antalya İnovasyon Ödülü"Ne Büyük İlgi
ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Barut, KOSGEB Antalya Müdürü Kazım Akgün, Makine Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Doç.
Hüseyin Barut - 30.03.2017
Bagev'de Yönetim Güven Tazeledi
ATB'den yapılan yazılı açıklamaya göre genel kurula, ATB Başkanı Ali Çandır, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Isparta Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Boztaş, Deniz Ticaret Odası Antalya Şube Başkanı Bekir İnanç Kendiroğlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu sayman üyesi Hüseyin Barut, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Ercin, Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Süreyya İşeri, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Banu Okan Kavukçu, BAKSİFED Başkanı Ali Eroğlu ve ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan katıldı.
Hüseyin Barut - 28.09.2016
Atso'dan Doğalgaz Uyarısı
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Makine Mühendisi Hüseyin Barut, yaklaşan kış mevsimi öncesinde doğalgaz kullanımı ile ilgili uyarılarda bulundu.
Hüseyin Barut - 24.08.2016
Atso ve Aesob'dan Birliktelik Mesajı
ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer ve yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Barut, Ayhan Kızılsavaş, Ethem Tayfun Kavukcu ve Erol Erkan'ın da hazır bulunduğu ziyarette, iki oda yönetimi, Antalya ekonomisine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.
Hüseyin Barut - 07.06.2016
Atso'dan Serik Çıkarması
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Barut, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Kızılsavaş ve Fahrettin Bozlar ile Meclis Başkan Vekili Süleyman Özer, Serik İlçesi'nde ziyaretlerde bulundu.
Hüseyin Barut - 29.01.2016
Atso Heyeti, Sektörlerin Sorunlarını Ankara'ya Taşıdı
Çetin, yaptığı açıklamada, Meclis Başkanı İzzet Bayar ve yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Barut, Ömer Dinç ve Erol Erkan ile Ankara'da temaslarda bulunarak, sektörün sorunlarını ilgili kişilere dosya halinde sunduklarını belirtti.
Hüseyin Barut - 22.01.2016
Ambargo Sonrası İran: Yeni İş, Yeni Enerji, Yeni Fırsatlar Konferansı
"İran-Türkiye iş birliği önemli" Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Barut, Ortadoğu'nun zor bir dönemden daha geçtiğini, Türkiye'nin yıllarca komşu İran ve Irak'ın savaşına tanık olduğunu hatırlattı.
Hüseyin Barut - 29.11.2015
Kafes Dövüşünde Dünya Şampiyonu Olduk
Extreme Savaş Sanatları Akademisi (ESSA) sporcularından olan Hayal Abdullayev, antrenörleri Yüksel Çotuk ve Hüseyin Barut ile uzun bir dönem süren çalışmalarının neticesini iki altın madalya ile süsledi.
Hüseyin Barut - 22.10.2015
Kosova Heyeti Atso'da
ATSO'dan yapılan açıklamaya göre, konuk heyetle görüşen ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Barut, Kosovalı ziyaretçilere ATSO'nun tarihi hakkında bilgi verdi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Barut Haberleri | Hüseyin Barut Kimdir - Haberler - Hüseyin Barut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Barut kimdir, hayatı ve biyografisi. 83 Yaşında Sedye Üzerinde Oy Kullandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 04:12:12. #1.14#

title