Mahkemeye Ambulansla Getirildi - Haberler
Haberi Paylaş

Mahkemeye Ambulansla Getirildi

AA - Haberler | Güncel

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tutuklu sanığın sedyeyle taşınması - Aydın'da 1 kişinin öldüğü olayla ilgili tutuklanan ve olay sırasında yaralandığı için hastanede tedavi gören kişi, duruşmaya ambulansla getirildi Aydın'ın Nazilli ilçesinde, tedavisi süren tutuklu sanık yargılandığı davanın duruşmasına ambulansla getirildi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Tutuklu sanığın sedyeyle taşınması - Aydın'da 1 kişinin öldüğü olayla ilgili tutuklanan ve olay sırasında yaralandığı için hastanede tedavi gören kişi, duruşmaya ambulansla getirildi

Aydın'ın Nazilli ilçesinde, tedavisi süren tutuklu sanık yargılandığı davanın duruşmasına ambulansla getirildi.

Nazilli'de 7 Mart'ta 1 kişinin öldüğü olayda başından yaralanan ve özel bir hastanede tedavi gören tutuklu sanık A.İ.D, duruşmaya katılmak isteyince, ambulansla Nazilli Adliyesine getirildi.

Sağlık görevlilerinin nezaretinde sedyeyle adliyeye giren A.İ.D, duruşmanın ardından tekrar ambulansla hastaneye götürüldü.

A.İ.D'nin avukatı Özlem Hatice Bakırcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, müvekkilinin şu anda mağdur durumda olduğunu belirterek, duruşmada yaptıkları savunmanın ardından da müvekkilinin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığını söyledi.

Olay

Ocaklı Mahallesi'ndeki kahvehaneye 7 Mart'ta giden Barbaros A. ile akrabası Y.A, aralarında husumet olduğu öğrenilen mahalle muhtarı A.İ.D. ile tartışmış, silahların da kullanıldığı kavgada Barbaros A. hayatını kaybetmiş, yaralanan Y.A. ise daha sonra polise teslim olmuştu.

Mahkemeye Ambulansla Getirildi

Mahkemeye Ambulansla Getirildi

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title