Haberler

Yazdığım hikayelerin birinde oynamak isterim

Abone Ol

Hatice Şendil, Türsak Youtube Kanalı'nda yayınlanan Senaryo Sohbetleri programına konuk oldu.

Evde nasıl zaman geçirdiğine dair de konuşan Hatice Şendil, evde kaldığı süreçte yazdığı ve en büyük hayalinin bir gün kendi yazdığı hikayelerinden birinde rol almak olduğunu söyledi.

Bir kırılma yaşıyoruz

Korona sürecini en yakın zamanda umutlu bir şekilde geçirip atlatmayı umduğunu ifade eden Şendil, "Kayıplarımıza çok üzülüyoruz. Ama umut da var evde kalıyoruz kendimizi koruyoruz. Aslında evrenin bize anlatmak istediğini duymaya çalışıyoruz çünkü uzun zamandır duymadık. Bence aynı zamanda bir kırılma da yaşıyoruz. Evren bize kendi gücünü bu kadar yakından hissettiriyor diye düşünüyorum."dedi.

Yazmayı çok seviyorum

Yazmayı çok sevdiğini söyleyen oyuncu; " Bir oyuncunun sanatın farklı dallarıyla iç içe olmasını çok seviyorum. Bir taraftan çok yönlülük getiriyor. Diğer taraftan da arayıp bulamadığımız, unuttuğumuz bazı duygularla da bağ kurmamızı sağlıyor. Benim için yazmak da onlardan bir tanesi. Bu günün birinde bir senaryoya mı dönüşüyor, yoksa bir kitaba mı dönüşür ya da kağıtlar üzerinde kalır, hayata geçmez ve sadece bana mı özel kalır bilmiyorum. Ama eğer yapabilirsem yazdığım hikayelerin birinde oynamak en büyük hayallerimden bir tanesi. Dilerim gerçekleşir. Yazmak aslında bir oyuncuya en yakın olan duygularını öğrenmek ve betimlemek açısından en temel durum diye düşünüyorum.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Hatice Şendil Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title