Haber : Serdar Ortaç'la ayrılan şarkıcı Seçil Gür, yeni bir aşka yelken açtı - Haberler

Haberi Paylaş

Serdar Ortaç'la ayrılan şarkıcı Seçil Gür, yeni bir aşka yelken açtı

 - Güncelleme:

Geçtiğimiz sene meslektaşı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan şarkıcı Seçil Gür'ün şimdilerde Orkun Ün ile aşk yaşadığı iddia edildi. İkilinin çektirdiği samimi fotoğraflar da aşk iddiasını güçlendirdi.

Bir dönem şarkıcı Serdar Ortaç ile yaşadığı aşkla gündeme gelen ancak mutluluğu kısa süren şarkıcı Seçil Gür, ayrılık sonrası müzikal çalışmalarına ağırlık vermişti. Özel hayatının yanı sıra şarkılarıyla gündeme gelmek istediğini belirten Gür'ün aradığı aşkı bulduğu iddia edildi.

SAMİMİ POZLARI İDDİAYI GÜÇLENDİRDİ

36 yaşındaki Seçil Gür hakkında dikkat çeken bir aşk iddiası ortaya atıldı. Seçil Gür'ün, Orkun Ün ile yeni bir ilişkiye yelken açtığı öne sürüldü. İkilinin samimi pozları sosyal medyada gündem olunca aşk iddiası iyice güçlendi. Aşk iddiası sonrası taraflardan herhangi bir açıklama gelmedi.

Sürpriz Aşk İddiası! Fotoğrafları Ortaya Çıktı

SEÇİL GÜR KİMDİR?

Türk şarkıcı ve söz yazarı Seçil Gür, 1 Ocak 1986 tarihinde dünyaya geldi. Müzik hayatına 12 yaşında Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası'nda başladı. Liseye kadar ki eğitimini Adana da tamamladıktan sonra 1999 yılında İstanbul'a gelerek kısa süreli sahne deneyimlerinin ardından keman virtiözü kuzeni olan Hande Özyürek'in destek ve tavsiyesi ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde opera eğitimi alıp ilk eserlerini icra etmeye başladı. 2005 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi bölümüne girerek akademik çalışmalarını şan ud, piyano, Batı ve Türk müziği solfeji, üslup repertuvar ve mimik, diksiyon alanlarında eğitim alarak sürdürdü.

Serdar Ortaç'la ayrılan şarkıcı Seçil Gür, yeni bir aşka yelken açtı

Serdar Ortaç'la ayrılan şarkıcı Seçil Gür, yeni bir aşka yelken açtı

Serdar Ortaç'la ayrılan şarkıcı Seçil Gür, yeni bir aşka yelken açtı

Serdar Ortaç'la ayrılan şarkıcı Seçil Gür, yeni bir aşka yelken açtı

Snob Magazin / Magazin

Serdar Ortaç seçil gür Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Mikail arman:

Türk kadınları özelliklede son nesil soyunmayı hayat prensibi edinmiş.Bir kadının çıplak bedenini, meşhur olma veya bir şeyler kazanma uğruna çıplak şekilde sergilemesi, teşhir etmesi ne kadar çirkin bir şeydir.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.
title