Haberler

Sürpriz Aşk

Güncelleme:

Altan-Vahide Gördüm çiftinin kızları Alize, bu yılın Best Model of Turkey üçüncüsü Boğaç Aksoy ile objektife takıldı.

Altan- Vahide Gördüm çiftinin kızları Alize, önceki gün bu yılın Best Model of Turkey üçüncüsü Boğaç Aksoy ile objektife takıldı.

En son "Veda" dizisinde rol alan Alize Gördüm'ün Aksoy ile uzun zamandır birlikte olduğu ama ilişkilerini meraklı gözlerden saklamaya gayret gösterdikleri öğrenildi.

AVRUPA'NIN EN BEĞENİLEN MANKENLERİNDEN BİRİ

Yaklaşık 3 senedir profesyonel anlamda yurtdışında modellik yapan 23 yaşındaki Boğaç Aksoy, gittiği ülkelerde Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ediyor.

Ülkemizdeki organizasyon firmaları, tanıtımlar ve açılışlar için yurtdışından modeller getirirken, Modanın merkezi olan İtalya ve Fransa gibi ülkeler, Türkiye'den model almaya başladı.

BİR DÖNEM İŞ YOĞUNLUĞUNDAN VATAN HASRETİ ÇEKİYORDU

Türkiye de Selin Boronkay'ın ajansına bağlı olan ve Milano'nun en iyi ajanslarından biri ile sözleşme imzalayan yakışıklı model o kadar çok iş teklifi alıyordu ki geçen sene çalışmalarından dolayı ülke hasreti bile çekiyordu.

O dönemde konuyla ilgili açıklama da yapan Boğaç durumu 'Senede sadece 15 gün Ülkemde kalabiliyorum, Vatan ve aile özlemi çekiyorum fakat ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim' sözleriyle ifade etmişti.

Boğaç yine bu sene de modellik çalışmalarına devam ediyor ve güzel işlere imza atıyor.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Vahide Gördüm Boğaç Aksoy Türkiye Magazin Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title