Haberler

Gamze Özçelik Selda Alkor'un Kendisine Yönelik Eleştirilerine Cevap Verdi!

Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde tesettüre giren ve dernek kurup yardım faaliyetlerini artıran oyuncu Gamze Özçelik, Selda Alkor'un eleştirilerine sosyal medya hesabından cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde tesettüre giren ve dernek kurup yardım faaliyetlerini artıran oyuncu Gamze Özçelik, Selda Alkor'un "Türkiye ile ilgilensin" eleştirilerine cevap verdi.

'TÜRKİYE İLE İLGİLENSİN' DEMİŞTİ

Kanal D'de yayınlanan magazin programına konuk olan Selda Alkor, Afrika'da su kuyuları açan, Suriyeli mültecileri ziyaret edip hediyeler ve yardımlar yapan oyuncu Gamze Özçelik'i hedef alan eleştirilerde bulunmuştu. Ünlü oyuncu Selda Alkor, insanlara umut olan Özçelik hakkında "Afrika'yı bırakıp Türkiye ile ilgilensin" şeklinde konuşmuştu.

Selda Alkor'un Eleştirilerine Gamze Özçelik Cevap Verdi!

GAMZE ÖZÇELİK CEVAP VERDİ

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, ise sosyal medya hesabından yapılan yardımların, bağışların ve açılan kuyuların nasıl yapıldığını ayrıca ülke içerisindeki faaliyetleri de "Toplu cevap olsun ümidiyle" başlığıyla açıkladı.

Selda Alkor'un Eleştirilerine Gamze Özçelik Cevap Verdi!

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Gamze Özçelik Sosyal Medya Selda Alkor Afrika Magazin Haberler

ABD'den İsrail-Hizbullah gerilimiyle ilgili uyarı: Bölgesel savaşa dönüşebilir

ABD'den İsrail-Hizbullah gerilimiyle ilgili uyarı: Bölgesel savaşa dönüşebilir

Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı sona erdi: Yılın ikinci yarısında yıllık enflasyon hızla gerileyecek

Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı sona erdi: Yılın ikinci yarısında yıllık enflasyon hızla gerileyecek

TBMM'de küfürler havada uçuştu! AK Partili Ensarioğlu 'şerefsiz' dedi, Beştaş'ın yanıtı da bir o kadar ağır oldu

TBMM'de küfürler havada uçuştu! AK Partili Ensarioğlu "şerefsiz" dedi, Beştaş'ın yanıtı da bir o kadar ağır oldu

Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

500

Yorumlar (141)

Bekçi:

Selda hamfendi çok güzel bir bayan güzelliğiyle dikkatleri hemencecik üzerine topluyor filimlerini ilgiyle izliyorum hürmetler

3
100
yanıtYanıtla
aa:

tamam da kkadın dogru soyluyor ulkende okadar ac ve yardıma ıhtıyacı olanlar var. ne bayragı dalgalandıracan, cenk mi var. gamze. burda yap gecen annenın bırı adanada cocugunu doyuramadı dıye kendını astı. bunlara bak bunlara. yardım tabıkı guzel. ama once yanındakı.

16
49
yanıtYanıtla
adımı yazayım:

sende ona yardım etsene. hamdolsun sende müslümansın

yanıt4
yanıt1
x:

bahsedilen coğrafya tamamen insanların insanlığına bırakılmış topraklardır. iklimi ve diğer yaşam şartları sefaletin en üst seviyesindedir. şimdi sen her yehrinden sular fışkıran vatanına fakir diyemessin. imkansızlık az kazanmak yetmemesi ayrı hiç olmaması. ayrı. hiç su yok bütün hastalıklar orda demektir. insanlar bildiğin aç. ben ülkemde açlıktan bir deri bir kemik kalan hiç görmedim.

yanıt14
yanıt2
KAKTUS:

X. . . Çok doğru söylemişsin. sana katılıyorum

yanıt2
yanıt3
Serhan:

Peki muhtarlığın,kaymakamliğin ya da yardım kuruluşlarının bu durumdan haberi var miydi?Konu,komşu eş,dost akraba nerelerdeydi?Bunlar yardımcı olmayı denedi mi? Ya da birini haberdar etti mi durumdan..Eee o zaman..

yanıt0
yanıt0
Z:

NERDE O AÇLAR ÜLKEMDEKİ GERÇEK AÇLARI GÖSTER. . BU ÜLKEDE AÇ YOK AÇ GÖZLÜ ÇOK.

yanıt1
yanıt2
Oku ve İnsan Ol:

Bak ne güzel konuşursunuz bir de icra icra sende araştır Adanaya git bir kilo et al yap senin elin ulaştığı yere kadar git herkesin eli ulaştığı yere kadar yapsın Kadının imkanı var helal olsun ki oraya kadar ulaştı ve yardım etti taşlamak yerine insan ol ve bak insan iNSAN diyorum takdir et ki dünya daha güzelleşsin milliyetçilik yapma senin renginde olmayan senden değildir anlayışı Amerikada olurdu

yanıt1
yanıt1
Fevziye:

Yapmiyoruz yapanlarada çamur atıyoruz bizdede fakir var ama bunlar aç aç burdakileri de herkes çevresine göz kulak olsa yeterli kiminiz lokanta marka beğenemiyor kimimiz var olani fakirden kıskanıyor bizim ulkemizde hersey var sevgi saygı eksik

52
6
yanıtYanıtla
saenes:

selda adlı bayanın hazımsızlığı. bunlar yüzünden toplumu öteleştiriyorlar. niye feto ya dememiş bunları yıllarca para topladılar ne yapmışlar ?

yanıt2
yanıt2
Tüm 141 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title