Haberi Paylaş

Murat Boz'dan Altın Kelebek Ödülleri'ne "Zeytin Ağacı" tepkisi! Mesajında bir şeye vurgu yaptı

Magazin Haberleri

Şarkıcı kimliğinden çok oyuncu kimliği ile ön plana çıkan Murat Boz, Altın Kelebek Ödül Töreni'nde başrolünü oynadığı "Zeytin Ağacı" dizisi yerine "Dünyayla Benim Aramda" dizisine "En İyi İnternet Dizisi Ödülü"nün verilmesine tepki gösterdi.

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerine verilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin 48'incisi düzenlendi. Görkemli bir kırmızı halı seremonisiyle başlayan törende, "En İyi İnternet Dizisi" dalında ödüle layık görülen yapım "Dünyayla Benim Aramda" oldu.

ÖDÜLE TEPKİ GÖSTERDİ

Murat Boz başrolünü oynadığı "Zeytin Ağacı" dizisi yerine "Dünyayla Benim Aramda" dizisine "En İyi İnternet Dizisi Ödülü"nün verilmesine imalı bir paylaşımla tepki gösterdi.

Murat Boz'dan Altın Kelebek' Zeytin Ağacı tepkisi! Mesajında bir şeye vurgu yaptı

"DİZİMİZE EN ANLAMLI ÖDÜLÜ İZLEYİCİLER VERDİ"

Murat Boz dizinin kapak fotoğrafını koyarak İngilizce yaptığı paylaşımda "Dizimize en anlamlı ödülü dünyanın her yerinden bizi milyonlarca saat izleyen seyircilerimiz verdi. Bu yüzden bizimle olduğunuz ve bizi desteklediğiniz için tekrar teşekkür ederiz, size minnettarız" mesajını yayınladı.

Murat Boz'dan Altın Kelebek' Zeytin Ağacı tepkisi! Mesajında bir şeye vurgu yaptı

Murat Boz'dan Altın Kelebek' Zeytin Ağacı tepkisi! Mesajında bir şeye vurgu yaptı

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com - Magazin

Altın Kelebek Ödülleri Dünyayla Benim Aramda Murat Boz Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title