Haberler

Leonardo DiCaprio'nun Rolü İçin İlham Aldığı Video

Abone Ol

Leo, Para Avcısı Filminde uyuşturucunun etkisiyle arabasına sürünerek gittiği meşhur sahne için "dünyanın en sarhoş adamı" videosundan esinlenmiş.

The Wolf of Wall Street filminde canlandırdığı Jordan Belfort karakteri ile kariyerinin en iyi performanslarından birini sergileyen ve altın küre ödülü kazan Leonardo Dicaprio, özellikle filmdeki uyuşturucudan sonra sürünerek arabasına gittiği sahneyle akıllara kazınmıştı. Ünlü oyuncu o meşhur sahnedeki rolü için hangi videodan esinlendiğini açıkladı.

DÜNYANIN EN SARHOŞ ADAMI VİDEOSUNDAN ESİNLENMİŞ

Meşhur sahnede Leo'nun canlandırdığı Belfort karakteri, çok sayıda uyuşturucu hapı alıyor ve evi aramak için ahizeyi eline aldığında aldığı haplar etkisini sonradan gösterdiği için çok şiddetli çarpıyor. Arabasına binip eve gitmek isteyen Belfort, arabaya kadar sürünerek ve büyük zorluklarla gidiyor. O sahnede olağanüstü bir performans sergileyen Dicaprio, sahneyi canlandırmak için, 2009 yılında yayınlanan ve youtube'da tıklanma rekorları kıran 'Drunkest Guy In The World' (Dünyanın en sarhoş adamı) adlı videoyu izleyip oradan esinlenerek kendi karakterine uyguladığını itiraf etti.

Kaynak: Haberler.Com / Magazin

Leonardo Dicaprio Wall Street Sosyal Medya Sinema Komik - İlginç Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title