Haber : İngiliz Şarkıcı ile Düeti Binlerce Beğeni Alan Cizre'li Şulan: Şaka Olsun Diye Çektik - Haberler

Haberi Paylaş

İngiliz Şarkıcı ile Düeti Binlerce Beğeni Alan Cizre'li Şulan: Şaka Olsun Diye Çektik

 - Güncelleme:

İngiliz şarkıcı Anne Marie'nin 'Rockabye' şarkısına 'Smule' adlı programla yaptığı düetle Türkiye gündemine oturan Cizreli Mehmet Ali Şulan, "Şakasına yaptım, iş ciddiye gitti" dedi.

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde oturan ve İngiliz şarkıcı Anne Marie'nin 'Rockabye' şarkısında, 'Smule' adlı program ile yaptığı düet binlerce beğeni alan Mehmet Ali Şulan, "Kürtçe okuduğum parca bana ait. Ben de öyle değerlendirmek istedim, sadece şakasına öyle yaptım iş ciddiye gitti, valla hoşuma gitti. Keşke her şey müzik ile anlatılsaydı" dedi.

TÜRKİYE GÜNDEMİNE OTURDU

İngiliz şarkıcı Anne Marie, Sean Paul ile seslendirdiği, 'Rockabye' düetini, Cizreli Mehmet Ali Şulan da 'Smule' uygulamasından yaptı. Marie İngilizce, Cizreli Şulan'ın, Kürtçe seslendirdiği düetle internette ve sosyal medya üzerinden binlerce beğeni aldı. Bir anda günün en çok izlenen ve konuşulan adamı haline gelen Mehmet Ali Şulan, DHA muhabirine konuştu.


"ÇOK HOŞUMA GİTTİ, ÇOK BEĞENDİM"

Şulan, bir müzik grupları olduğunu ve kafelerde müzik çaldıklarını, söz konusu telefon programına girip telefonuna yüklediğini anlattı. Şulan, şöyle konuştu: "Orada gördüm ve ritim olarak hoşuma gitti. Ben de eşlik ettim zaten Kürtçe okuduğum parca bana ait. Ben de öyle değerlendirmek istedim. Sadece sakasına öyle yaptım, iş ciddiye gitti. Valla hoşuma gitti, çok beğendim. Keşke daha önce inkanlarımız olsaydı biz buralararı daha güzel tanıtmak isteriz Cizremiz'i. Çok sıkıntı geçirdik, çok güzel bir duygu keşke hersey müzik ile anlatılsaydı."


"HEM ÇALIP HEM SÖYLÜYOR"

Mehmet Ali Şulan'ın ağabeyi Hacı Şulan ise, şaka ile başlayan bir kayıt yaptıklarını ancak sonuçta güzel bir klip ortaya çıktığını anlatırken, "Kardeşimin sesi güzel, Cizre ve Şırnak bölgesinde müzik yapıyoruz. Hem çalıp hem söylüyor" dedi.

Demirören Haber Ajansı / Magazin

Sean Paul Şırnak Cizre Magazin Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title