Haberi Paylaş

Hatice, İmam Hatip çıkışıyla hakkında soruşturma başlatılan Gülşen'e destek çıktı

Magazin Haberleri

Şarkıcı Hatice, "İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" sözünden dolayı tepki çeken ve hakkında soruşturma başlatılan Gülşen'e sahip çıkarak "Kadın kendi özgür iradesiyle ne yapıyorsa yapıyor" dedi.

Sahne kıyafetlerinin yanı sıra açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Gülşen'in nisan ayında verdiği bir konserde söyledikleri gündeme bomba gibi düştü. İmam Hatip liselerinde okuyanlar hakkında bir çıkışta bulunan şarkıcı, sosyal medyada tepki toplarken Hatice'den destek geldi.

Sivri çıkışlarıyla dönem dönem adından söz ettiren Gülşen, konserinde "İmam hatipte okumuş daha önce kendisi. Sapıklığı oradan geliyor herhalde" dedi. Görüntülerin kısa sürede sosyal medyada gündem olmasının ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Gülşen'in sahnede imam hatip liselilere yönelik sarf ettiği sözlerinden dolayı Türk Ceza Kanununun 216. maddesinde yer alan "Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama" suçundan resen soruşturma başlatıldı.

Hatice, İmam Hatip çıkışıyla gündem olan Gülşen'e destek çıktı

Binlerce sosyal medya kullanıcısı "Gülşen Tutuklansın" etiketiyle Twitter gündemine oturan Gülşen için "Bunun hesabı sorulsun", "Toplumun sinir uçlarını kaşıyor" ve "Böyle sanatçılar istemiyoruz" yorumunu yaptı.

Gözaltına alınan Gülşen, "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan tutuklanma talebiyle adliyeye sevk edildi. Ünlü şarkıcı akşam saatlerinde tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hatice, İmam Hatip çıkışıyla gündem olan Gülşen'e destek çıktı

Tüm bu tepkilerin yanında Gülşen'e destek de gecikmedi. Şarkıcı Hatice, Gülşen'e sahip çıkarak "İyice şaşırdı herkes kadın kendi özgür iradesiyle ne yapıyorsa yapıyor açık giymek günahsa öbür tarafta verir hesabını benim asıl anlamadığım çok açık giyinen eleştiriliyor peki çok kapalı yani çarşaf giyenler neden eleştirilmiyor? Gülşen aslında hepimizin yerine tüm Araplara veriyor cevabını, ben açıklık değil verdiği mesaja bakıyorum" dedi.

Hatice, İmam Hatip çıkışıyla gündem olan Gülşen'e destek çıktı

Hatice, İmam Hatip çıkışıyla hakkında soruşturma başlatılan Gülşen'e destek çıktı

Instagram Hatice Gülşen Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (27)

Mikail arman:

Hatice isimli bu reklam fırsatçısı kadın kimdir ! Bunların neresi sanatçıymış ! Hangi sanat eğitimini almışlar ! Edep ve kültür kaliteleri nedir ? Bedenlerini teşhir ederek kolay para kazanıyorlar ve şımarıyorlar.

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
Mikail arman:

Bunların neresi sanatçıymış ! Hangi sanat eğitimini almışlar ! Edep ve kültür kaliteleri nedir ? Bedenlerini teşhir ederek kolay para kazanıyorlar ve şımarıyorlar.

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
Mikail arman:

Haticeyide suçluyu övmek ve destek vermek suçundan tutuklamak gerekir.Halkın Înanç ve Manevi değerlerine, suçlunun tutuklanmasına ve kanunlara meydan okuyarak halkı kışkırtıyor.Bu tipler ancak cezaevini görünce akıllanıp özür diliyorlar.

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title