Haberler

Hande Sarıoğlu - Yeliz Yeşilmen... BİRBİRLERİNE GİRDİLER!

Güncelleme:

Spiker Hande Sarıoğlu'nun 'Sorumluluk almam, evlenemem' açıklamasına sinirlenen Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından yayımladığı videoda "Hoş bir bayansın, özellikle kalçaların çok güzel ama boşsun" dedi. Yeşilmen'in sözlerine canlı yayında cevap veren Sarıoğlu ise "Evli insanlarla birlikte olup dayak yiyen o değil miydi? Karşıma geçsen iki kelime laf edemezsin" diyerek tepki gösterdi.

Hakan Akkaya ile yaşadığı tartışma sonrası sunuculuk yaptığı Stil İkonu yarışmasından ayrılan Hande Sarıoğlu, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

Yarışmada Akkaya ile yaşadıklarından bahseden Sarıoğlu'nun evlilikte sorumluluk almakla ilgili söyledikleri Yeliz Yeşilmen'i kızdırdı.

YEŞİLMEN: GÜZELSİN AMA BOŞSUN

Programı izlerken Hande Sarıoğlu'nun "Sorumluluk alamam, evlenemem" sözlerine kayıtsız kalmayan Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından video yayımlayarak şöyle konuştu:

"Canım sen 34 yaşında hala gece kulübüne gideceğim diye kedi, köpek sahiplenemem, evlenemem, sorumluluk alamam diyorsan...

Kim bu arkadaşımız bilmiyorum. Sorumluluk alamayan bir insanın bu dünyaya geliş amacı nedir? Sorumluluklar alacağız, bizlere yükler yüklenecek. O sınavları verip, çıkacağız ki insan olduğumuzu hatırlayalım.

İnsan olmak sadece kulüplere gitmek ve kendini sevmek değildir. Şiddetle kınıyorum. Takipçilerim söyledi, haber spikeriymiş.

Hoş da bir bayan, özellikle kalçaları çok güzel. Dans ettiği için kovulmuştu. Kız hala aklın fikrin dansta mı?

Seni Allah ıslah etsin. Güzelsin, hoşsun ama üzgünüm boşsun."

SARIOĞLU: EVLİ İNSANLARLA BİRLİKTE OLUP DAYAK YİYEN DEĞİL MİYDİ?

Canlı yayında Yeliz Yeşilmen'in söylediklerini duyan ve sinirlerine hakim olamayan Hande Sarıoğlu ise "Geçmişini bu kadar çabuk unutan insanlar böyle yorum yapabiliyor mu gerçekten?

Alzheimer mı olmuş geçmişini unutarak. Evli insanlarla birlikte olup dayak yiyen sen değil miydin?

Beni tanımıyorsun, karakterimi bilmiyorsun. Karşıma geçsen iki kelime laf edemezsin" şeklinde konuştu.

YEŞİLMEN: BANA SÖYLEDİKLERİNDEN DOLAYI DAVA AÇACAĞIM

Sarıoğlu'nun sözlerine sinirlenen Yeliz Yeşilmen, yeni bir açıklama daha yaparak yasal yollara başvuracağını söyledi.

Sarıoğlu'na tepki gösteren Yeşilmen, şu ifadeleri kullandı:

"Ben seninle tatlı tatlı konuştum. Yorum yapabilirim. Ben de o programa çıktığımda yorumlar geliyor.

Böyle hunharca, psikolojik şiddet, fiili şiddet uygulayarak yapmıyorum. Hande midir nedir çok terbiyesizce ve ayıp konuştu. Hemen bugün kendisine dava açıyorum.

Ben ona karşı incitici ve alçaltıcı bir şey söylemedim. Sadece sorumluluk almak güzeldir dedim.

Çok ayıp, hiç yakıştıramadım. Gitsin bu işin duayenlerinden eğitim alsın. Böyle çan çan konuşmasın.

Son yıllarda çıkan fenomen ve ünlüler kendilerini Kaf Dağı'nda zannediyor. Ben böyle gelen eleştirilere saldırmıyorum.

Bana söyledikleri sözlerden dolayı dava açıyorum ve gelirini de hayvan hakları için kullanacağım."

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

Yeliz Yeşilmen Hande Sarıoğlu Sosyal Medya Magazin Haberler

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde 'SMA' eylemi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde "SMA" eylemi

Bakmadan Geçme

Kurban bayramı teşrik tekbirleri ne zaman başlar, nasıl yapılır 2024? Kurban kestikten sonra kılınan namaz nedir, var mıdır 2024? Kurban etinin kaçta kaçı dağıtılır 2024? 15-16 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 15-16 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 15 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 15 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 15 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 15 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 15-16 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15-16 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! MasterChef Battal Kaan kimdir? 2024 MasterChef Battal Kaan kaç yaşında, nereli?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title