Haberler

Girişimci iş kadınları töreninde Haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Bedia Teymur'a anlamlı plaket

Güncelleme:

Dün akşam Adile Sultan Sarayı'nda Türk İş Kadınları Plaket Töreni düzenlendi. Birçok iş kadınının plaket aldığı anlamlı törende Gelin Damat Dergisi İmtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay, Pınar Altuğ Atacan, Burak Törün ve Willa Elles duygularını dile getirdi. Özel gecede Haberler.com Genel Yayın Yönetmeni avukat Bedia Teymur da plaket aldı.

Girişimci iş kadınları, dün akşam Adile Sultan Sarayı'nda düzenlenen Türk İş Kadınları Rehberi ve Plaket Töreni etkinliğinde buluştu. Pınar Altuğ ve Burak Törün'ün sunuculuğunda gerçekleşen törende birçok başarılı iş kadınını plaketleri verildi. Gecede Pınar Altuğ Atacan ile Wilma Elles başta olmak üzere önemli isimler Haberler.com'dan Melis Yaşar'ın sorularını yanıtladı.

"GÜVENLE İŞ HAYATINA GİREN KADINLARI ONURLANDIRIYORUZ"

Gelin Damat Dergisi sponsorluğunda düzenlenen Türk İş Kadınları töreninde Haberler.com'a konuşan Gelin Damat Dergisi İmtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay: "Bu gecenin asıl amacı gelişimci iş kadınları arasında birlikteliği sağlamak ve geliştirmek ve birbirleri arasındaki iş olanaklarını geliştirmeleri adına bu etkinliği düzenliyoruz. Bu bir ödül töreni değil. Güvenle iş hayatına giren kadınları burada onurlandırıyoruz diyelim. Gelin Damat Düğün Davet markasıyla bugün ilk bayimizi açıklayacağımız bu organizasyonla 100 bayi hedefimize ulaşmaya çalışıyoruz" dedi.

Girişimci iş kadınları töreninde Haberler.com Genel Yayın Yönetmenine anlamlı plaket

"KADINLAR ALKIŞLANINCA ÇOK MUTLU OLUYORUM"

Gecede sunuculuk yapan Pınar Altuğ Atacan" Emekçi kadınların emeklerinin kabul edildiği bir gece. Her kadın alkışlanmak ister. Ben de orada olunca daha çok mutlu oluyorum. Güzel haberler vereceğimiz bir gece olacağı için nasıl keyifsizolabilirim" şeklinde konuştu.

Pınar Altuğ Atacan ile sunuculuk yapan Burak Törün ise"Bu gecede bir damat gibi sahnede ses getirmeye çalışacağım sevgili partnerim Pınar Altuğ Atacan ile" ifadelerini kullandı.

WILMA ELLES: İŞ HAYATINDA OLAN KADINLARIN YAŞADIĞI ZORLUKLARI BİLİYORUM

Anlamlı gecede plaket alan başarılı oyuncu Wilma Elles ise hislerini şu sözlerle dile getirdi: "Adile Sultan Sarayı'nda olmaktan çok mutluluk duyuyorum. Özellikle kadınlara yönelik etkinliklerde bulunmak istiyorum. İş hayatında olan kadınların hayatları oldukça zor. Hem işleri hem de aileleri... Ben de bir iş kadını olduğum için avantajlarını ve zorluklarını çok iyi biliyorum. Umarım hepimiz işlerimizde daha çok büyüteceğiz. Buradaki iş kadınların ilham alarak işlerimi büyütmek istiyorum. Şu an bir pantolon koleksiyonum ve krem koleksiyonum var."

Girişimci iş kadınları töreninde Haberler.com Genel Yayın Yönetmenine anlamlı plaket

HABERLER.COM GENEL YAYIN YÖNETMENİNE ANLAMLI PLAKET

Birçok başarılı iş kadının bir araya geldiği bu anlamlı ve özel gecede Haberler.com Genel Yayın Yönetmen avukat Bedia Teymur'a da başarılarından dolayı plaketi takdim edildi.

Girişimci iş kadınları töreninde Haberler.com Genel Yayın Yönetmenine anlamlı plaket

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Haberler

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

Bakmadan Geçme

25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240
Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title