Haberi Paylaş

Gazeteci Cem Küçük, "Birileri ülkeyi yemeye devam ediyor" diyen Birce Akalay'ı hedef aldı: Böyle konuşanların kariyeri bitti

Magazin Haberleri

Gazeteci Cem Küçük, doların artışına tepki gösterirken "Birileri ülkeyi yemeye ve doyumsuzca satmaya devam ediyor. Yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle" diyen Birce Akalay'ı hedef aldı. Küçük, Akalay için yazdığı yazısında "Son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti. Siz siz olun fazla öz güvenli olmayın. Temkinli olmak daha iyidir" dedi.

Son günlerde Kuş Uçuşu ve Mezarlık dizileriyle adından söz ettiren oyuncu Birce Akalay, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda doların artışına tepki gösterdi. Gazeteci Cem Küçük de Akalay'ı hedef alarak dikkat çeken ifadelerde bulundu.

"ÜLKEYİ SATMAYA DEVAM EDİYORLAR"

Zaman zaman gündemle ilgili paylaşımlar yapan Akalay, döviz kurundaki yükselişe sessiz kalamadı. Ülkenin geldiği duruma isyan eden oyuncu, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımda "Bıktım artık. Emeğimizin değeri, paramız iyiden iyiye pul oldu. İşçimiz, halkımız sefil oldu. Fakat birileri ülkeyi yemeye ve doyumsuzca satmaya devam ediyor. Yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle ki göreceğiz" dedi.

Gazeteci Cem Küçük, 'Birileri ülkeye yemeğe devam ediyor' diyen Birce Akalay'ı tehdit etti

KÜÇÜK: BÖYLE KONUŞANLAR YA KAÇTI YA DA KARİYERLERİ BİTTİ

Akalay'ın paylaşımına gazeteci Cem Küçük'ten tepki geldi. Türkiye Gazetesi'ndeki köşesinde Birce Akalay'a cevap veren Küçük, şunları yazdı: "Ekonomik zorluklardan dolayı şimdi yine tehditlere başladılar. Dün adını gerçekten ilk kez duyduğum Birce Akalay diye biri oyuncuymuş hükümeti tehdit etmiş. 'Yargılanacaklar' demiş. Kimin neyle yargılanacağını dememiş ama muhtemelen ortamlarda konuşulanları aktarmış. Konuşulanları duyuyor. 'Hükümet kesin gidici' diyor. Bunların hepsine bir özgüven gelmiş. Birce Hanım, son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti! Birce Hanım, bir zamanlar Mehmet Ali Alabora vardı. Gezi'de ağaçların bahane olduğunu söylemişti. Kendisi galiba Londra'da. Siz siz olun fazla öz güvenli olmayın. Temkinli olmak daha iyidir..."

Gazeteci Cem Küçük, 'Birileri ülkeye yemeğe devam ediyor' diyen Birce Akalay'ı tehdit etti

Gazeteci Cem Küçük, 'Birileri ülkeye yemeğe devam ediyor' diyen Birce Akalay'ı hedef aldı: Böyle konuşanların kariyeri bitti

Birce Akalay Cem Küçük Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (19)

Erkan Can :

medeni her ülkede insanlar yönetici olarak seçtikleri insanları eleştirebilir hatta hesap bile sorabilir, bizim ülkemizde cem in dediği gibi ya sürülürsün,ya hapis yatarsın.

Cevap Yaz3882Yayından Kaldır
Levent DEĞİRMENCİ :

SANAT ADINA ULKEYE ZERRE KADAR FAYDASI OLMAYAN KALKMIS MILLETIN SECTIKLERINI YARGILAYACAKMIS LAR ASACAKLARMIS BUNU SOYLEYENLER SUMUKLUNUN YANINA KACTI ABD AKLINDA OLSUN

Cevap Yaz135107Yayından Kaldır
Orhan KORKMAZ:

12 seçim kazandınız eyvallah neye göre nasıl gerçektenmi ama hep TÜRKİYE ve halk kaybetti İstanbul gibi gerçekten kaybedeceksiniz o gün bu gün gibi cesaretli olursunuz

Cevap Yaz8269Yayından Kaldır
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title