Haberler

Evgin: "O Adamı Orada Boğmak İstiyordum"

Abone Ol

Marmaris ve Bodrum konserleri öncesi huzurevi sakinleriyle sohbet eden ünlü sanatçı Murat Evgin, “Ben şarkıcılığa 18 yaşında babama besteler yaparak başlamıştım. Gazeteci gelip, ‘Baban yardım ediyor mu?’ diye soruyordu.

Marmaris ve Bodrum konserleri öncesi huzurevi sakinleriyle sohbet eden ünlü sanatçı Murat Evgin, "Ben şarkıcılığa 18 yaşında babama besteler yaparak başlamıştım. Gazeteci gelip, 'Baban yardım ediyor mu?' diye soruyordu. O an onu boğazlayasım geliyordu" dedi.

Ünlü sanatçı Erol Evgin'in oğlu şarkıcı Murat Evgin, Erler Sanat organizasyonunun Marmaris ve Bodrum'da düzenlediği konser için Akyaka'da konakladı. Konser günü Akyaka'dan Bodruma gitmek için yola çıkan ünlü şarkıcı Evgin, ilk olarak Muğla Vali Yardımcısı Kamil Köten ve Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ile beraber Muğla Abide Nuri Öncüer Huzurevi'ni ziyaret etti.

Ziyarette yaşlılarla tek tek ilgilenen ve sohbet eden başarılı şarkıcı Evgin, yaptığı esprileriyle huzur evi sakinlerini güldürdü. Huzur evi sakinlerine, "Siz benim babamı tanımazsınız, beni tanırsınız değil mi?" diyen Evgin, daha sonra Vali Yardımcısı ve İl Müdürüne "Bizim konserlerimize 18 yaşın altındakiler giremiyor. Bizim de hedef kitlemiz büyüklerimiz" dedi.

"Arka Sokaklar" dizisinin müziğini seslendiren Murat Evgin, huzur evi sakinlerine mini bir konser verdi. Konserin ardından Muğla Vali Yardımcısı Kamil Köten ve Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, Evgin'e huzur evi sakinleri tarafından yapılan bir el işi ürün hediye etti.

Evgin, gençlik hayatında müzik yaparken babasının ünlü bir şarkıcı olmasının kendisine yaşattığı zorluklarından bahsetti. Babasına 18 yaşında beste yaptığını belirten Evgin, "Büyüklerimizin bize bakışları gençlere birey olarak görmekten uzaktırlar. Gençlerin de en sevmediği şey budur. Örneğin ben şarkıcılığa 18 yaşında babama besteler yaparak başlamıştım. Gazeteci geliyordu, 'Baban yardım ediyor mu?' diye soruyordu. O an onu boğazlayasım geliyordu. Tabii yapamıyordum. Böyle sinir bozucu tarafları da oluyordu" şeklinde konuştu. - MUĞLA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Murat Evgin Marmaris Bodrum Muğla Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title