Enis Arıkan, koronavirüsü yenmesini halay çekerek kutladı - Haberler
Haberi Paylaş

Enis Arıkan, koronavirüsü yenmesini halay çekerek kutladı

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

İkinci kez koronavirüse yakalanan Camdaki Kız'ın başrol oyuncularından Enis Arıkan, virüsü yendi. Test sonucu negatife dönen oyuncu, müjdeli haberi halay çekerek kutladı.

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinin Muzo'su Enis Arıkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikinci kez koronavirüse yakalandığını söyledi. Evinde karantinaya giren oyuncu, virüsü yendi.

"İKİNCİ KEZ KORONA OLAN DÜNYA GÜZELİ"

Ağustos ayında en yakın arkadaşı Ezgi Mola ile koronavirüse yakalanan ve kısa sürede eski sağlığına geri kavuşan Enis 38 yaşındaki Enis Arıkan, soğuk algınlığı şikayetiyle hastaneye gitti. Test yaptıran oyuncu, sonucun pozitif çıktığını görünce "İkinci kez korona olan dünya güzeline alkışlarınızı bekliyorum" dedi.

Enis Arıkan, koronavirüsü yenmesini halay çekerek kutladı

VİRÜSÜ YENDİ

Günler sonra yeniden test yaptıran Enis Arıkan, virüsü yendi. 2,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından negatife dönen test sonucu paylaşan Enis Arıkan, güzel haberi halay çekerek kutladı.

Enis Arıkan, koronavirüsü yenmesini halay çekerek kutladı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Enis Arıkan, Camdaki Kız, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

uCube :

Covid olmayan birisi, covid yendi diye halay çekerek kutlamış. Keşke o testler gerçek olsa. O zaman gerçek covid, nasılmış görürlerdi. ;))

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title