Haberler

Ani Bir Kararla Show TV'yi Bırakan Jülide Ateş’in Yerine Ece Üner Getirildi

Güncelleme:

Show TV ana haber sunucusu Jülide Ateş ani bir kararla görevini bırakmıştı. Ateş'in yerine görevi devraldığı Ece Üner tekrar getirildi.

2015 tarihinden bu yana Show Ana Haber Bülteni'ni sunan Jülide Ateş, sosyal medya hesabından paylaştığı uzun bir veda notuyla kanaldan ayrıldığını duyurdu. Ateş yerine tecrübeli sunucu Ece Üner getirildi.

ESKİDEN DE ECE ÜNER SUNUYORDU

Jülide Ateş'ten önce Show TV ana haberi Ece Üner sunuyordu. Ateş görevinden ayırılınca Ece Üner eski görevine getirildi.


Jülide Ateş bu sözlerle veda etmişti:

Haziran 2015 tarihinden bu yana Show Ana Haber Bülteni'ni sunan Jülide Ateş ayrılık kararını sosyal medya hesabından böyle duyurdu: "Hadi yeni yılın ilk sürpriz kararı benden gelsin. Show haberi bırakıyorum... 27 yıllık meslek hayatımda biriktirdigim türlü değeri, yüreğimin binbir rengini yeni projelerde ortaya koymaya yola çıkıyorum. Evet Show Haber'i bırakıyorum. Gerek Habertürk'te gerekse Show Haber'de edindiğim her türlü deneyime, aldığım her hayat dersine minnetle."


"RUHUM BANA RUTİNİ TEKRARLAMA DİYOR"

Çalıştığım dönemde nice birinciliklere imza atmamızı sağlayan ekip arkadaşlarıma sonsuz müteşekkirlikle... Hakkım geçmişse helal ederek ve hakları geçmişse helal etmelerini dileyerek. Evet sezon ortasında böyle iş olur mu demeyin? Zaten yıllarca bir televizyoncu olarak hep televizyonun zamanına göre yaşadım. Sıkıştırılmış zamanlarda sıkıştırılmış dönemler, tatiller... Oysa insanın bir de kendi ruhunun zamanı oluyor. Ruhum bana artık rutini tekrarlama, hayatında yeni bir şeyler dene ve bunu hemen yap diyor.

"KALBİNİZİN SESİNİ DİNLEYİN"

Yani bugüne kadar baharlar, son baharlar olmadı sadece televizyonun sezonu vardı. Oysa artık ben kendi zamanımın efendisi olarak yaşamak istiyorum. Yerim dolana kadar da koltuktaki yayın nöbetime gerekirse devam edeceğimi, bu anlamda kimseyi zor durumda bırakmayacağımı da özellikle belirtiyorum... Ki bir çok değerli spikeri bünyesinde barındıran kurumumuz için benim yokluğumun sıkıntı olmayacağının bilincindeyim. Yani yeri kolayca dolabilecek bir ölümlü olduğumun farkındayım. Evet bu benim yeniyıl kararımdı... En çok izlenen haber kanalının koltuğunu bırakmak... Sahi sizinki ne? Haydi siz de ertelemeyin ve kalbinizin sesini dinleyin... Hayatın basılmadık yeni kumsallarında görüşmek dileğiyle... Hoşçakalın...

ECE ÜNER KİMDİR?

Sunucu ve haberci Ece Üner, 1981 yılında doğdu. Bir dönem CNN Türk'te genel müdürlük yapan Dinç Üner'in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Paris'te Sorbonne Üniversitesi'nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel'de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı. Uzun bir süre CNN Türk'te çalıştıktan sonra Habertürk'e geçmiştir. Günümüzde Habertürk'te Enine Boyuna isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Ece Üner, kariyerine Avrupa Birliği muhabiri olarak başladı. Bir süre NTV'de çalıştıktan sonra 2006'da, CNN Türk'ün spor servisinde çalıştı ve haftasonu spor haberlerini sundu. Mart 2007'de CNN Türk'te Orkun Yazgan ile birlikte Yeni Gün isimli haberprogramını sunmaya başladı. Ağustos 2009'da Habertürk'e geçti. 2010'da Olduğu Gibi adlı tartışma programını, 2011'de ise Akşam Raporu isimli haber programını sunmaya başladı. 2012'den beri Enine Boyuna'yı sunmaktadır. 6 Ocak 2014'ten itibaren Ece Üner Show TV Ana Haber'i sunmuştur. 5 Haziran'dan itibarıyla Show TV Ana Haber'i Veda Etti ve yerine Jülide Ateş sunmaktadır. Üner daha sonra Habertürk TV'ye geri dönmüştü.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Jülide Ateş Ece Üner Medya Magazin Haberler

İstanbul'da ölümlü kazaya karıştıktan sonra ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlu yakalandı

İstanbul'da ölümlü kazaya karıştıktan sonra ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlu yakalandı

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Hayvan pazarında silahlı kavga! 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı

Hayvan pazarında silahlı kavga! 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

500

Yorumlar (37)

kısaca ht:

fatih portakal varken bunları magazin diye izlerim ben

25
18
yanıtYanıtla
KISACA HT:

NOLDU YORUMU BEGENMEYENLER UYUTULMAK HOŞUNUZAMI GİDİYO

yanıt4
yanıt7
ABDULLAH:

Boşverin gençler a haberi izleyin hayatı yaşayın

13
14
yanıtYanıtla
Alo aka:

Bence. En iyisi fox haber. Haberin doğrusu. FATİH PORTAKAL

14
12
yanıtYanıtla
portakalın suyunu sıkarlar:

yahudi kanalını ancak içimizdeki laik yahudiler izler zaten şaşırmadım.

yanıt2
yanıt3
Superman:

Resmen seçmen oranı gibi olmuş P, 50 gibi 14 beğeni 14 eleştiri :)

yanıt0
yanıt1
Cabbar:

Her kanalda aynı haber olunca kim sunmuş önemlimi

17
3
yanıtYanıtla
HİKMET:

Şu habertürkteki didem arslanı getirselerdi esaslı karıdır o

8
7
yanıtYanıtla
ERSOOOOOOOOOOOOO:

İKİSİDE SEXİ GÜZEL DİYEMİYECEM AMA İKİSİ İKTİDAR YANLISI VE BİZ FOX HABERİ SEÇİYORUZ KAHR OLSUN SHOW HABERRRR

3
11
yanıtYanıtla
en kralı Zafer Kiraz:

. . .

10
3
yanıtYanıtla
Tüm 37 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title