Amerika'nın Yeni First Lady'si Melania Trump Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Amerika'nın Yeni First Lady'si Melania Trump Oldu

Haberler.Com - Magazin
Amerika'nın Yeni First Lady'si Melania Trump Oldu

Başkanlık yarışında Donald Trump ipi göğüslerken Amerika'nın yeni First Lady'si de Melania Trump oldu. Ortadirek bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Melania'nın ilginç bir hikayesi var.

Artık 'Modern Sindirella' olarak anılan Melania'nın First Lady olduğu bir Amerika var.

ORTADİREK AİLENİN KIZI OLARAK DÜNYAYA GELDİ

Neden Sindirella dendiğini anlatarak başlayalım işe... Melania, eski Yugoslavya, yeni Slovenya'nın Sevnica kentinde, araba satıcısı bir baba ve terzi anneden oluşan ortadirek bir ailenin kızı olarak doğdu.

AMERİKAN RÜYASININ PEŞİNE DÜŞTÜ

Mimarlık eğitimi aldı, üstüne dört dil öğrendi. 1996'da "Burada ekmek yok, iyisi mi New York'ta modelliği deneyeyim" diyerek Amerikan rüyasının peşine düştü. Modellikte başarılı da oldu. Ama şans, asıl iki sene sonra yüzüne güldü.

TRUMP'LA TANIŞINCA HAYATI DEĞİŞTİ

Gece hayatını sevmeyen Melania'nın yolu, arkadaşının zoruyla gittiği dönemin popüler mekânı Kit Kat Club'a düştü. Orada ikinci eşi Marla Maples'dan yeni ayrılan, dönemin en zengin, en güçlü ve en gözde ismi 52 yaşındaki Trump'la tanıştı.

İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLDU

Trilyoner iş adamı, 28 yaşındaki modele ilk görüşte aşık oldu, ancak reddedildi. Şöyle anlatıyor Trump: "Onu gördüm, vuruldum. Telefonunu istedim. Yanımda başka bir kadın olduğu için vermedi. Onu tuvalete kadar takip ettim, içeri bir kız arkadaşımı yollayıp yeniden istettim. 'O versin' demiş. Ev, iş, ne kadar numaram varsa verdim."

AŞKLARINI GÖZ ÖNÜNDE YAŞADILAR

Melania, üç ayda Trump'ın Manhattan'daki gökdeleninde 100 milyon dolar değerinde, altın varaklarla süslü çatı katına taşındı. Çift, aşklarının ilk dönemini bir hayli göz önünde yaşadı. Melania, halihazırda başarılı bir modeldi. Ama 'Trump'ın aşkı' titri, onu farklı bir yere taşıdı.

Misal: 2000'de GQ dergisinin kapağı. Melania, Trump'a ait jetin içinde bir postun üzerinde çıplak poz verirken içerik: "30 bin feet'in üzerinde sevişmek mükemmel."

Aynı yıl, Howard Stern'e verdiği bir demeçte de Trump'la her gün, bazen birden fazla cinsel ilişkiye girdiğini de açıkladı.

DÜĞÜNDE CLİNTON DA ORADAYDI

Beş yıllık 'bol açıklamalı' flört sürecinden sonra, çift Trump'a ait olan Palm Beach'teki 58 oda ve 33 banyosu olan 'Mar-O–Lago' malikânesinde evlendi. Kaderin oyunu, düğünde Trump'ın rakibesi Hillary Clinton da yer aldı.

Melania'nın giydiği 600 bin TL değerinde Christian Dior tasarımı, tüm zamanların en ikonik gelinliklerinden biri sayılıyor. Model, aynı gelinlikle Vogue dergisinin de kapağını süsledi.

Altı yıl sonra çiftin çocukları Barron'ı dünyaya getiren Melania, aynı yıl Amerikan vatandaşlığına geçti.

Çocuğunu 'mütevazı' yetiştirmeye çalışsa da, her gece oğluna kutusu 500 liralık havyarlı kremle masaj yaptığını da gururla anlatıyor.

İnsanın 100 milyon dolarlık bir jeti, yıllık 60 milyon dolar geliri varsa, 500 liralık krem 'mütavazı' gelir herhalde!

SEÇİM KAMPANYASINDA GERİ PLANDA DURDU

İlginçtir: Dış görünüşü ve imajı itibariyle 'silik bir eş' olmanın yanından bile geçmese de, Melania, eşinin seçim kampanyasında hep geri planda kaldı.

Bir 'ben bilmem, eşim bilir' durumu var. Üstelik Melania buna yıllar önce karar vermiş. 1999'da, Trump'la bir yıldır birlikteyken New York Times'a verdiği demece bakalım: "First Lady olursam, geleneksel bir imaj seçerim. Jackie Kennedy ve Betty Ford tarzı destekleyen bir eş olurum."

KIZI SÜREKLİ YANINDAYDI

Görünen o ki, Donald Trump da Melania'nın ön planda olması için yanıp tutuşmuyor. Melania, bu zamana kadar olan kampanyalar sırasında sadece iki kez eşinin yanında bulunurken, Donald'ın kızı Ivanka, tüm etkinliklerde babasının yanında.

O, top model, iyi bir eş ve anne, kozmetik ve saat markası da kuran bir işkadını. Parmağında 13 karatlık tek taş, hatta 'tek kaya'yla moda haftalarında boy gösteren bir stil ikonu.

Melania Trump 'parti kur, oy verelim' dedirtecek kadar ihtişamlı. Ve eşi Donald seçimi kazandı. Melania Amerika'nın yeni First Lady'si oldu.

Haberler.Com - Magazin

Donald Trump Yugoslavya Slovenya Amerika Magazin Haberler

title