Haberler

Ahu Tuğba, İslamiyet'e yönelen Meriç Erkan hakkında konuştu: Allah yolundaysa aşk yaşamadığımızı söylesin

Güncelleme:

Bir dönem Ahu Tuğba ile aşk yaşadığı konuşulan Meriç Erkan, İslamiyet'e yönelerek giyim tarzını değiştirdi. Uzun süredir yurt dışında yaşayan Ahu Tuğba ise yıllar sonra bambaşka biri olarak ortaya çıkan Erkan'ın "Geçmişte bunları nasıl yaşamışız" sözlerine "Allah yolundaysa doğruyu söylesin. Biz aşk yaşamadık, kurguydu" dedi.

Yıllar önce Ahu Tuğba ile aşk yaşayan ve sonrasında Esra Erol'un izdivaç programına çıkan Meriç Erkan, ilginç danslarıyla hafızalara kazınmıştı. Canlı yayınlardaki halleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken ünlü isim imaj değiştirerek yıllar sonra ortaya çıktı.

ERKAN MERİÇ: NASIL YAŞAMIŞIZ BÖYLE?

Maneviyata yönelen Meriç Erkan, giyim tarzını değiştirip sarık takmaya başladı. Erkan, Meriç olan adını da Mahmut olarak değiştirdi. Değişiminden bahseden Erkan, "Görüntümüzden mutluluk duyuyoruz. Bu Rabbimle aramdaki hesaplaşma. Nasıl yaşamışız böyle? Kimseyi yadırgamıyorum biz de bu yoldan geçtik. Ben bir bayanla bir araya gelmiyorum" ifadelerini kullandı.

"ALLAH YOLUNA GİRDİYSE DOĞRUYU SÖYLESİN"

Uzun bir süredir yurt dışında yaşayan Ahu Tuğba ise Magazinsortie'ye konuştu. Meriç Erkan ile aşk yaşamadıklarını söyleyen Tuğba, "Allah yolundaysa doğruyu söylesin. Meriç Erkan ile asla aşk yaşamadım. Benim bu adamla hiçbir şeyim olmadı, olamaz da, Savaş Kalafat çok iyi bilir olmadığını. Kalafat ve eşi, kameramanlar da gün boyu yanımdalardı. Bütün ekip bir şey olmadığını bilir. Meriç Erkan Allah yolunda ise ya da Allah yoluna girdiyse benimle hiç bir zaman beraber olmadığını söyler. Sevgilim olmadı, TV formatıydı" dedi.

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Ahu Tuğba Magazin Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500

Yorumlar (10)

Doğrucu Davud:

Bu adam zaten Müslüman değil miydi? Bu adam sarık takıp cübbe giyince Müslüman olunduğunu sanıyorsa hem samimi değildir hem de islamiyet adına zerre kadar şey bilmiyor demektir. Yaptığı şey sadece dini kullanıp reklamını yapıyor

50
54
yanıtYanıtla
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Zaten kurgu olduğunu herkes biliyordu açıklama yapmana gerek yoktu ki

90
4
yanıtYanıtla
Aziz Gül:

zaten adam da kurgu oldugunu diyor

87
2
yanıtYanıtla
Doğuş:

Sabırlı olun daha çok evrim değiştirecek.

38
46
yanıtYanıtla
Mahmut Kara:

Zaten hep öyleydi şuan bile Esra Erol’un programı olsun Müge anlı olsun hepsi kurgu

74
8
yanıtYanıtla
Hamit Gündoğdu:

Bu adam hidayete mi? Yoksa nereye erdiği Euro ve dolar bazındaki kazanımları sonucu güncellenecektir az... sonra!!

21
50
yanıtYanıtla
Fatih Karataş:

İnsan bu şatafatlı sahte hayatın her zerresini görüp nasuh bir tövbeyle kenara çekilmiş kendisiyle yapılacak röportajları reddetmiş birisini kabul edip kimseyi incitmeden tövbesi ile ilgili birşeyler söylemiş yapmayın neyin saldırısı bu....

12
0
yanıtYanıtla
Kuman:

Erkan abi! Şeytanlar rahat durmaz biliyorsun! seni yolundan alıkoymaya çalışacak! Aman abim dikkat et

8
0
yanıtYanıtla
Demir Acer :

Daha kaç hafta bu haberi yapacaksiniz iyi bak ne guzel adam İslam'a dönmüş doy yolu bulmuş kesin cennet lik anladik kapatin konuyu gina geldi

6
2
yanıtYanıtla
Orhan Keleş:

Ahu hanım Meriç benim yakın arkadaşım söylediği doğru bana bile o zaman söyledi ayrıca siz ve Meriç agbimin mağazasına geldiniz bir sürü ürün aldınız sizle ne diye aşk yaşatacakmış hepsi oyundu şahidim .

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title