Haberler

8 yıl sunduğu programdan kovuldu mu? Bircan Bali son noktayı koydu: Karşılıklı konuşup ağlayarak ayrıldım

Son Güncelleme:
Abone Ol

Yakın zamanda 8 yıl çalıştığı Beyaz TV'den ani bir kararla ayrılan Bircan Bali, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programında kanaldan kendi isteğiyle karşılıklı konuşarak ayrıldığını bir kovulma durumunun olmadığını söyledi. Kanalı evi gibi gördüğünü söyleyen Bali, "Sözleşmemi karşılıklı yırtarak ağlayarak ayrıldım" dedi.

8 yıldır Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Bircan Bali, yeni sezona 1 hafta kala ani bir kararla kanaldan ayrıldı. Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan Bali, kovulduğu yönündeki iddiasını yalanlayarak karşılıklı konuşarak ayrılık kararı aldıklarını söyledi.

"KARŞILIKLI SÖZLEŞMEMİ YIRTARAK AĞLAYARAK AYRILDIM"

Kalaycıoğlu'nun "Yayın dönemine 1 hafta kala ayrılmış olman çok zamansız değil miydi?" sorusu üzerine konuşan Bircan Bali, "Çalıştığınız kurumda bir takım şeyler paradan daha önemli. Huzurla gidebiliyor muyum, ayaklarım geri geri gidiyor mu? Ben 8 yıl boyunca hiç ayaklarım geri geri gitmeden kanala gittim. Birkaç partnerim dışında bu duyguyu hissetmedim ve hep oraya evim gibi gittim. Yönetimsel bir takım değişikliklerden dolayı orada olmamam gerektiğini hissettim. Aslında sözleşmem 1 yıl daha vardı. Kanalla karşılıklı konuşarak ayrıldık. Sözleşmemi karşılıklı yırtarak ağlayarak ayrıldım. Kanalla evli gibiydik ki benim evliliklerimi 5 sene sürerken ben 8 sene çalıştım. Benim bir yere ait olma durumum 8 yıl bir tek o kurumda oldu. Zor bir karardı. Ben televizyonculuğumu ve nasıl göründüğümü biliyorum. Yeteneklerimin de farkındayım ve çok düşünerek verdiğim bir karar değildi. Allah büyüktür. 8 sezon boyunca her yaz tatiline çıktığımda 'hep Bircan Bali kovuldu' demişlerdi. Ama biz anlaşarak ayrıldık. Benim bir yerde artık kanatlanmam gerekiyordu" dedi.

8 yıl sunduğu programdan kovuldu mu? Bircan Bali son noktayı koydu: Karşılıklı konuşup ayrıldım

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Gökay Kalaycıoğlu Bircan Bali Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title