Ünlü şarkıcı Haluk Levent'in soyadının Acil olması herkesin ağzını açık bıraktı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ünlü şarkıcı Haluk Levent'in soyadının Acil olması herkesin ağzını açık bıraktı

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, yaptığı yardımlarla biliniyor. Şarkıcının sosyal medya hesabındaki "Acil" ibaresi ise de yaptığı yardımlarla ilgili sanılıyordu. Ancak oyuncunun gerçek soyadının "Acil" olduğunu öğrenenler büyük şaşkınlık yaşadı.

Özellikle sosyal medyadan kendisine ulaşan kişilere ve afet dönemlerinde yaptığı yardımlarla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Haluk Levent'in soyadıyla ilgili detay, duyanların ağzına açık bıraktı. Sosyal medyadaki bir kullanıcı tarafından dikkat çekilen olayda, ünlü şarkıcının sosyal medya hesabındaki "Acil" ibaresine vurgu yapıldı.

HERKES YARDIMLARLA İLGİLİ SANIYORDU

Levent'in sosyal medya hesaplarındaki ibareyi herkes yardımlarla ilgili sanıyordu ancak gerçek öyle çıkmadı. Ünlü şarkıcının soyadının gerçekten Acil olduğu öğrenildi. Hayranları bu detay karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

KIZININ VE KARDEŞİNİN SOYADI ORTAYA ÇIKARDI

Ünlü şarkıcının Acil soyadını taşıdığı ise internet üzerinden yapılan aramalarda görüldü. Oyuncunun biyografi kısmında doğum adının Haluk Acil olduğu bilgisine yer verilirken, kızının adı ve soyadı Ela Acil, kardeşininki de Berkant Acil olarak verildi.

Ünlü şarkıcı Haluk Levent'in soyadının Acil olması herkesin ağzını açık bıraktı

Ünlü şarkıcı Haluk Levent'in soyadının Acil olması herkesin ağzını açık bıraktı

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title